• Nebudu hodnotit
    • Zboží které dorazilo není kvalitní.
    • žlutá kárová kravata neodpoviá vyobrazení.Ve skutečnosti vypadá jak od cirkusu.
    • vínová kravata je vyloženě 2. jakosti ,nakřivo ušitá,prostě šmejd.

podvodníci.
    Zasílají nekvalitní výrobky.

Reakce obchodu kKravaty.cz

je nám líto, že jste nebyl s obdrženým zbožím spokojen. Jsme si vědomi, že má každý člověk vlastní vkus a ne všem se musí naše produkty líbit.

Od stovek spokojených zákazníků pravidelně dostáváme pozitivní zpětné vazby, které nás ujišťují o tom, že provozujeme náš e-shop správně a že s lidmi jednáme férově. Za podvodníky se v žádném případě nepovažujeme.

Podle Občanského zákoníku - č. 89/2012 Sb. máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní. Ochotně s Vámi vrácení zboží vyřešíme.

Vojtěch Lacek
    Majitel e-shopu kkravaty.cz

Všechno bylo perfektní, ale myslím si, že kravaty moc dlouho nevydrží. Doporučoval bych zkvalitnit sortiment i třeba za vyšší cenu.

Reakce obchodu kKravaty.cz

Velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen s kvalitou našich produktů a děkujeme Vám za vaší podnětnou recenzi. Snažíme se neustále vylepšovat jak sortiment tak i naše služby. Nevyhovující zboží Vám samozřejmě rádi vyreklamujeme. Stačí nás kontaktovat na našem emailu ([email protected]).
    Tým kkravaty.cz