Objednávka podána 13.2. (přišel mi potvrzující mail), mezitím jsem zkoušel několikrát do obchodu volat (bez úspěchu). Po neúspěších jsem zboží koupil jinde. Dnes 22.3. objednávku ruším.

• Solidní jednání. Rychlost.

vše ok

Zboží- tisková kazeta HP 302,černá - i přes informace na webu není kompaktibilní-zbytečný ,nepoužitelný nákup. Po dodání jsem to sdělil prodejci,bylo mi slíbeno tel.poradenství k problému s tiskovou náplní,bude to 14 dní,nikdo se neozval

• rychlost dodání

Vče bez problémů...

• Vše v naprostém pořádku

• Okamžitá reakce
    • žádná

Dodání zboží do 24 hodin

Vše jak má být, jen by se mělo dořešit placení přes aplikaci Zásilkovna z mobilu a zároveň potvrzování přes RB klíč banky, na jednom mobilu to nejde, po získání kódu a návratu do Zásilkovny předchozí zadání platby spadne do úvodu a kód je k ničemu. A tak to můžete dělat do nekonečna !!!! Tudíž mobil a k tomu PC či jiný mobil /tablet/ NB......

• Dobrý výběr, dobré ceny, kvalitu ještě nevím.

Zboží nebylo skladem, aniž by obchodník dal vědět, že se termín dodání opozdí. Nutné objednat s předstihem. Obchodník se po telefonické urgenci omluvil.

Zbozi mi doruceno rychle, ovsem tiskarna cerny toner vubec nenacetla (barevny fungoval). Po dvou urgencich se eshop telefonicky ozval a zalezitost vyresil. Toner vymenen za funkcni.

• cena kasety HP 57 (i s dopravou 402 Kč)

kaseta byla vadná, až po urgenci se ozval technik, nová kaseta přišla obratem, je v pořádku. Chybná kaseta odeslána firmě po kurýrce. Při doručování je ale zvykem avizovat dodání několik hodin předem, aby příjemce byl doma. Kurýrka DPD místo toho poslala SMS : "během 5 minut Vám doručím balíček". Po telefonickém hovoru odmítla 10 minut čekat, takže pak byl dohodnut náhradní termín doručení. Je mi jasné, že kurýrní služba a její činnost není pravděpodobně záležitostí obchodu.
    Navroš senior

Velká spokojenost, vynikající komunikace. Bleskové vyřízení reklamace nezpůsobené prodejcem.

• nereaguje na emaily, telefon je nedostupný

Kaseta HP 57 dorazila přes Záslikovnu podle oznámení. Při vložení do tiskárny jsem zjistil, že místo tří barev je v kasetě jen žlutá (a tudíž tiskne poze žlutě). Snažil jsem se o reklamaci. Ale: telefon 530512512 na Swisstoner (Dusíkova 7a,638 00 Brno) je nedostupný a na mnou zaslané emaily na: [email protected] či [email protected] nikdo již čtyři dny nereaguje. Prosím o pomoc při reklamaci (tj dodavatelem výměnu chybné kasety za dobrou, či vrácení peněz (402 Kč).

rychlost + cena

Vše OK

• rychlost doručení

• Rychlá odezva
    • Zcela vadný tisk z náplně

Rychlé doručení.

Rychlá reakce, včasné dodání. Děkuji.