• Jsou to kreténi, zakázku nemám, firma nesdělila ani důvod proč ji neodeslala ...

• Možnost objednání z domova

Super rychlé doručení

Obchod nekomunikuje.

OK

rychlé vyřízení objednávky a dodání

S obchodem spokojenost.Problémem je ,že kazeta v tiskárně nefunguje.

• pružné řešení záměny výdejního místa v Chomutově za Brno

Při první objednávce jsem byla velmi spokojená,proto jsem si u Vás zboží objednala znovu. Na tuto objednávku čekám již 15 dní. Na email mi nebylo odpovězeno , dovolat se k Vám nedá.

Poprvé, dobré-

Překvapivě vše rychlé, poměr CENA/VÝKON vysoce nadstandartní!

• u doručovacích služeb mimo ČP je zde problém v doručování!!!

Do dnešního dne to je 20.7.2020 jsem objednané a zaplacené zboží neobdržel. Při pokusu o reklamaci na vámi uvedené telefoní číslo nikdo nezvedl telefon a na uvedený meil jsem též nedostal odpověď.

Zboží objednáno dne 7.7.20. Dne 8.7.20 potvrzení o expedici zboží. Dne 18.7.20 objednávka zrušena neboť přepravní firma stále neobdržela zboží z eshopu. 2x urgováno emailem, telefon nikdo nebere. Zboží objednáno jinde a již doručeno.

Rychlost a přiměřená cena.

• Zboží zaplaceno, neobdržel jsem nic, na maily obchod neodpovídá.

• Rychle a všechno sedí.

• Cartridge mají dobrou kapacitu
    • Levnější než originál

• špatná komunikace

Opakovaně žádám o radu jak zboží vyměnit, nikdo se mnou nekomunikuje, neodpovídá na maily, nebere telefony. To se mi ještě na e-shopu nestalo!!!

Objednal jsem si 4ks kazety do inkoustové tiskárny. Zatím jsem vyzkoušel 2 (černou a barevnou). Po vytisknutí 20 stránek už vynechává a došla barva - barva dorazila vyschlá...Vyzkouším ještě druhou várku, ale 40 stránek za 1000kč je opravdu velmi hodně drahý tisk!!! Příště si radši koupím originál. Celkově obrovské zklamání...

• Vloni jsem objednala a přišlo hned,ted jsem objednala 24.5. a zboží dosud nepřišlo,i když jsem psala e-mail,odezva žádná.