Velice dobrá komunikace ze strany obchodníka.
    Solidnost jednání.

Děkujeme :-)

• rychlost doručení, ochota

Děkujeme za pochvalu.

• Dobrá cena, super dezinfekce

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Děkujeme a jsme rádi za Vaši spokojenost.

jako vždy - rychlé, seriózní, kvalitní

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Moc děkujeme za slova pochvaly.

• rychlost, komunikace

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Děkujeme za plný počet hvězdiček :-)

Super komunikace, rychlé zaslání.Vše moc DOPORUČUJI!!!!

Reakce obchodu Kimicar e-shop

A my mockrát DĚKUJEME za pochvalu.

• Rychlé jednání, dodání dle domluvy, vše fungovalo výborně
    • Spolehlivost dodrželi co slíbili, individuální přístup

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu.

Výborná zkušenost, pomohli nám zdarma v době koronavirové krize s dodávkou dezinfekce, pro mou hendikepovanou dceru Karolínku.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

To bylo to nejmenší co jsme mohli udělat. Držíme Vám palce a přejeme hodně síly. Diky za pochvalu a pozdravujte Karolínku.

• Mám jen dobré zkušenosti .

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Děkujeme za pochvalu a ať dezinfekce slouží jen jako prevence. Díky

• kvalitní výrobky

nakupuji pravidelně, jsem spokojena

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den paní Soňo, jsme moc rádi za Vaší spokojenost a opakované nákupy zejména prostředků na praní. Děkujeme

• dobrá cena

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Lucie dekujeme za kladnou referenci.

• Nevim

Zboží nebylo doručeno a zpráva o nedostupnosti přišla o dost později než jsem objednávala

Dodací lhůta 63 dnů. Zboží bylo objednáno, kdy bylo skladem - byť s upozorněním, že se jedná o předobjednávku. Informace na začátku chodily celkem pravidelně. Od 23.4. se informace nezměnily ani na stránkách e-shopu. Co mne zarazilo, bylo to, že obchod se rozhodl stát se jakýmsi rozhodčím - a vybíral, komu dříve pošle objednané zboží. Takže nezáleželo kdo a v jakém pořadí zaslal objednávku, ale to, kde dotyčný pracuje. Nicméně po 63 dnech bylo zboží dodáno - což se dá porovnat k objednávkám z Číny. Mimochodem i z této země jsem si dezinfekci objednala a přišla dříve :) Ale i tak - obchod má dobré zboží, takže doporučuju.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Ano bylo velmi těžké ty tisíce předobjednávek na dezinfekční gel vyřídit v uspokojivém termínu. Zejména v neustále se měnících výrobních podmínkách a termínech dodání. Bohužel výrobce máme v Itálii...zřejmě si dokážete představit ten obrovský tlak který na ně byl ze všech stran vyvíjen. Co se týká označení rozhodčí: s něčím tak psychicky náročným jsme se do této doby ještě nesetkali. Dostávat stovky a stovky žádostí o přednostní zaslání dezinfekce od rizikových skupin, do toho odolávat velmi nespokojeným zákazníkům čekajícím na "svojí" objednávku, vedle toho odrážet ataky skupin překupníků...Nicméně děkujeme Vám za chápavou a vlastně i kladnou recenzi.

Delší dodací lhůta (48 dní od objednání), ale v aktuální době je to pochopitelné a obchod stále informoval o situaci a stavu.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Bylo to náročné a vlastně stále ještě je. Situace v dodávkách dezinfekcí ještě není optimální.
    O to více děkujeme za kladnou recenzi! :)

Objednávala jsem dne 12.3.2020 zboží - desinf. gely, které byly na shopu uvedeny jako skladem a dodáním do 19.3.2020. Gely k 27.4.2020 dodány nebyly. Popis produktu se od března měnil jako na předobjednávka s termínem do ..., objevovali se další a další posouvané termíny doručení. Až po několika dnech se stav změnil na "není skladem". Od té doby sice chodí automatické informační emaily o tom, že gely stále nejsou a situace je taková a maková, a jsou problémy tady a tam. Obchod hrubě podcenil svou schopnost zboží dodat, objednávky vykrýt a dále je přijímal a klamal zákazníky, že zboží má skladem. Navíc u produktu bylo mnoho komentářů, kde se lidé dotazovali na dodání zboží a uváděli data svých objednávek a všechny komentáře byly smazány. Ponecháno bylo pouze aktuální vyjádření eshopu.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Ano máte pravdu. Tak jak nám výrobce posouval termíny, tak jsme neměli jinou možnost než dělat to stejné. Do půlky března byla situace relativně přehledná - následně došlo ze dne na den k dramatické změně a s vyhlášením nouzového stavu se v Itálii přes noc změnily podmínky. A tak jak další země přitvrzovaly, začal být problém s lihem, obaly, pumpičkami atd.
    Bohužel informace o problémech jdou s určitým odstupem tzn. že je opravdu problém jsme se od výrobce dozvěděli až někdy kolem 22.3. Co se týká komentářů: vzhledem k tisícům nevyřízených objednávek jsme neměli jinou možnost než jako první nechat naše stanovisko.

OBCHOD NEKOMUNIKUJE

• Zkusenosti nemam,ale s vyrobkem jsem spokojena

Obchod to bude asi slušný,ale mají zřejmě přemíru zakázek,tak se musí čekat,takže zatím není co hodnotit.

Dobrý den, pane Martine,
    moc děkujeme za pochopení, vstřícnost a toleranci kterou v tomto náročném období projevujete. Gely Vám posíláme jakmile je naskladníme.

• Nedodávají zboží ani po 5 týdnech. Dezinfekce jsou již většinou k sehnání, ale Kimicar stále nic.

Naprostá ztráta času. Dne 05. 03. objednaná dezinfekce. Přišlo spousta info mailů, jak to všechno komplikovaně probíhá, jak jsou zklamáni ze špatných recenzí, ale vlastně souhrou nepříjemných okolností. Docela dlouho jsem jim to věřila, až jsem zjistila, že na trhu je možné v současné chvíli dezinfekci po kratším hledání sehnaz. Takže po 6 týdnech všechny pardóny stranou a za mě velké NE, NEDOPORUČUJI!!!! Prodávejte co skutečně máte a ne vzdušné zámky!!!!!!

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Žádná souhra nepříjemných okolností. Jen fakta a bohužel situace která se neustále mění. Trvale uvádíme předpokládané termíny nakládek gelů a také říkáme že se termíny mohou měnit a nedokážeme to ovlivnit. Kimicar sídlí v Lombardii a v Itálii a nejen tam v rámci nouzového stavu platí že stát kontroluje tok strategických surovin mezi které v tuto chvíli patří líh. Přiděluje kvóty kolik kdo může vyrobit dezinfekce pro vývoz, kolik musí dodat pro státní správu...takze gel dostáváme po částech a v menších objemech než jsme měli výrobcem přislíbeno. Pokud budete mít v Itálii ve vládě kontakt, tak budeme moc rádi, když za nás zalobujete a přesvědčíte je aby Kimicaru nechali více gelů pro nás....diky

• Komunikuje přes email jak to se zbožím vypadá