• Nevim

Zboží nebylo doručeno a zpráva o nedostupnosti přišla o dost později než jsem objednávala

Objednávala jsem dne 12.3.2020 zboží - desinf. gely, které byly na shopu uvedeny jako skladem a dodáním do 19.3.2020. Gely k 27.4.2020 dodány nebyly. Popis produktu se od března měnil jako na předobjednávka s termínem do ..., objevovali se další a další posouvané termíny doručení. Až po několika dnech se stav změnil na "není skladem". Od té doby sice chodí automatické informační emaily o tom, že gely stále nejsou a situace je taková a maková, a jsou problémy tady a tam. Obchod hrubě podcenil svou schopnost zboží dodat, objednávky vykrýt a dále je přijímal a klamal zákazníky, že zboží má skladem. Navíc u produktu bylo mnoho komentářů, kde se lidé dotazovali na dodání zboží a uváděli data svých objednávek a všechny komentáře byly smazány. Ponecháno bylo pouze aktuální vyjádření eshopu.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Ano máte pravdu. Tak jak nám výrobce posouval termíny, tak jsme neměli jinou možnost než dělat to stejné. Do půlky března byla situace relativně přehledná - následně došlo ze dne na den k dramatické změně a s vyhlášením nouzového stavu se v Itálii přes noc změnily podmínky. A tak jak další země přitvrzovaly, začal být problém s lihem, obaly, pumpičkami atd.
    Bohužel informace o problémech jdou s určitým odstupem tzn. že je opravdu problém jsme se od výrobce dozvěděli až někdy kolem 22.3. Co se týká komentářů: vzhledem k tisícům nevyřízených objednávek jsme neměli jinou možnost než jako první nechat naše stanovisko.

OBCHOD NEKOMUNIKUJE

• Nedodávají zboží ani po 5 týdnech. Dezinfekce jsou již většinou k sehnání, ale Kimicar stále nic.

Naprostá ztráta času. Dne 05. 03. objednaná dezinfekce. Přišlo spousta info mailů, jak to všechno komplikovaně probíhá, jak jsou zklamáni ze špatných recenzí, ale vlastně souhrou nepříjemných okolností. Docela dlouho jsem jim to věřila, až jsem zjistila, že na trhu je možné v současné chvíli dezinfekci po kratším hledání sehnaz. Takže po 6 týdnech všechny pardóny stranou a za mě velké NE, NEDOPORUČUJI!!!! Prodávejte co skutečně máte a ne vzdušné zámky!!!!!!

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Žádná souhra nepříjemných okolností. Jen fakta a bohužel situace která se neustále mění. Trvale uvádíme předpokládané termíny nakládek gelů a také říkáme že se termíny mohou měnit a nedokážeme to ovlivnit. Kimicar sídlí v Lombardii a v Itálii a nejen tam v rámci nouzového stavu platí že stát kontroluje tok strategických surovin mezi které v tuto chvíli patří líh. Přiděluje kvóty kolik kdo může vyrobit dezinfekce pro vývoz, kolik musí dodat pro státní správu...takze gel dostáváme po částech a v menších objemech než jsme měli výrobcem přislíbeno. Pokud budete mít v Itálii ve vládě kontakt, tak budeme moc rádi, když za nás zalobujete a přesvědčíte je aby Kimicaru nechali více gelů pro nás....diky

Prezentují zboží skladem a ani poměsíci ji nebyli schopni dodat

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Pane Petře, chápeme že množství dezinfekcniho gelu které jste objednával, jste chtěl pro další prodej. Gel jste objednával
    v režimu předobjednávky - to že to rozporujete nás mrzí, ale tak to prostě bylo.
    Děkujeme za pochopení.
    Ps. Když už nás chcete pokarat tak prosíme buďte přesný. Doba od předobjednávky Dezinfekcnich gelu do vaší negativní recenze je 10 dní - určitě ne měsíc jak uvádíte...ale jako lékárník by jste mohl (předpokládáme ) situaci znát a chápat ji. Nakonec přečtěte si článek jak je to v současné chvíli s ochrannými prostředky: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesti-miliardari-rozjeli-koronavirovou-charitu-i-oni-v-cine-narazeji-97148?seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=10&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Zboží v době objednávky bylo skladem a firma se teď vymlouva že prerozdeluje dle sebe... Podvodnici

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Pane Jiří, hodně silné obvinění... Pravidelně jste informován. Předpokládáme že vite co se děje a situaci jsme již tolikrát popsali, že opravdu již nevíme z jaké strany to ještě probrat. Část zboží jste již dostal. A dezinfekcni gel jste objednával v režimu předobjednávky. V okamžiku kdy bude gel naskladněn, tak vám bude zaslán s dopravným na naše náklady. Díky

Jsem schopný pochopit ledacos. Nicméně já např. zboží objednával jako "skladem", nikoliv jako "předobjednávka". Systém přerozdělování, o kterém obchod píše, se dá také pochopit, nicméně jen do určité míry. Soukromý obchod nesupluje v přerozdělování stát, není mentor ani soudce! Já např. dezinfekci potřebuji proto, protože se denně pohybuji ve zdravotnických zařízeních a tudíž na extrémně rizikových místech, rozhodněne jí nepotřebuji do komory. Kdo má mandát k tomu určovat kdo potřebuje čeho víc, kdo je dležitější a proč? Objednávku rušit nebudu a vyčkám, ale ten přístup se mi nelíbí!

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den, dezinfekcni gel jste objednával v režimu předobjednávka - u zboží to bylo tučně uvedeno. Je nám líto že to nechcete připustit ale tak to prostě bylo. Dále nechceme být konfrontační ale kdybychom přistoupili na Váš ton, tak bychom se museli oborit na našeho výrobce kdo mu dal mandát aby prerozdeloval objednávky a nedodal nám vše tak jak bylo slíbeno a část zboží poslal do jiných zemí? Jsme v tom všichni dohromady a apelujeme na solidaritu, vstřícnost a kus lidskosti. Za svým postojem si stojíme. Díky za pochopení.

Zboží nedorazilo, takže ho mohu těžko hodnotit. Dnes je 27.3. a ještě jsem nedostala zprávu, kdy mi dodáte zboží, které jsem okamžitě zaplatila.
    Hana Réblová

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobry den, paní Réblová, prosím o kontrolu kam jste zboží platila. Nám ne. Vaše objednávka je v režimu dobírka. Bohužel se čím dál tím více setkáváme s praxí, že zákazníci si v této vypjaté chvíli objednávají dezinfekcni gel u několika dodavatelů a ztrácí přehled. Děkujeme

• Zatím žádné zboží nedorazilo ale chapu , že v této době je možné zpoždění

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dekujeme za pochopení. Situaci s dezinfekcni gelem popisujeme zde: https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ

Nemohu zatím hodnotit,jelikož zboží mi ještě nepřišlo.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Bohužel situace s dezinfekcemi je napjatá informace pravidelně posíláme emailem. Ke stažení zde: https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ

Objednala jsem před 10dny, do dnešního dne jediná zpráva nedorazila, smutné...

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobry den, pravidelně komunikujeme a posíláme informace. Ke stažení zde: https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ

Očekávala bych alespoň mail že zboží nebude nebo že dorazí o pár týdnů později, doteď nevím jestli bude nebo ne

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den, rozesílali jsme hromadný email (zřejmě jej budete mít v hromadné (nevyžádané) poště) znění ke stažení zde https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ
    v emailu popisujeme celou situaci s dezinfekčními gely. Aktuálně máme u výrobce objednáno 5 kamionů zboží.
    Nejbližší nakládka 2.4. a následně s cca. týdenním až 10dením rozestupem další dodávky.
    Moc děkujeme za pochopení

píšou nesmyslné hromadné maily,proč nevyřizují objednávky podle pořadí jak došly,proč nezveřejní jak se vyřizuje objednávka?proč když mají velké množství objednávek které nestíhají tak neuzavřou další objednávky,???

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Vážený pane, ten náš jak píšete nesmyslný email https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ- velmi přesně popisuje co se momentálně na trhu s dezinfekčními gely děje.
    - podle toho co píšete a jak reagujete, je pro Vás náš přístup solidarity a upřednostnění dezinfekce pro lidi v první linii nepřijatelný?
    tzn. že lékaři, hasiči, přepravci, postižené děti, lidé s totálně sníženou imunitou atd. by neměli být akceptováni mimo pořadí?
    V eshopu byla v poznámka že se jedná o předobjednávky - a předobjednávka je předobjednávka. Co víc máme udělat? Dezinfekci chce celý svět a je momentálně přerozdělována úplně mimo pořadí. Máme objednáno pět kamionů se zbožím o které bojujeme s celou Evropou. V následujících týdnech nám má přijít co týden to kamion. Apeluji na Vaší soudnost, lidskost a trochu porozumění.
    Nečekám že nás budete chválit, ale takové fackování si skutečně nezasloužíme.
    Martin Kurek

• Furt to jen odkladaji
    • Kašlu na ně....

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den, text rozesílané emailu https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ
    Děkujeme za pochopení - nevíme co více a jak více to napsat...

• Nemůžu se vůbec vyjádřit, protože žádost o hodnocení přišla dřív než samotné zboží.

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dotazníky rozesílá automat. A bohužel situace s dezinfekcí je momentálně hodně napjatá. Každopádně to co zde uvádíme: máme objednáno a zaplaceno. Gely budou. Děkujeme za pochopení

• Nevím, co mám hodnotit, když mi zboží nedorazilo :-(

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dnes je těžká doba, zboží bylo on line tak jsem ho objednal, ovšem po týdnu mi prisel email že mám dál čekat a čekat. Tak já čekat už asi ani nebudu ......

Reakce obchodu Kimicar e-shop

U zboží byla celou dobu poznámka že se jedná o předobjednávky - a bohužel vzhledem ke krizové situaci s dezinfekčními gely se momentální dodávky zpožďují.
    Děkuje za pochopení

• zadne info o doruceni

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Na Váš email jarushka….byla informace odeslána https://drive.google.com/drive/folders/1pgdeRmLP2TjNPUQUIJxaepiC-lQXQLmQ
    Koukněte prosím ještě do hromadné složky
    Děkujeme za pochopení - gel chce celý svět

Měli jste že je skladem....dodání do 2 dnů...a pak mi výsostně oznamite že dle situace nic nemáte...super...a stále nabízíte dál své zboží...a teď ještě posíláte dotazník jak jsem byl spokojený...to asi vtip...je vidět jak aktuálně zpracovavate a aktualizuje tě...tak hodně štěstí

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Davide, u Vámi objednávaného dezinfekčního gelu informace o dodání do dvou dnů rozhodně nebyla. U zboží byla informace že se jedná o předobjednávku a celou informaci s dezinfekčními gely jsme podrobně popsali v emailu. A dotazník chodí z heuréky automaticky. Když budete chtít situaci pochopit tak jí pochopíte když ne tak s tím nic neuděláme.

Zatím nedorazilo

Reakce obchodu Kimicar e-shop

Dobrý den, máme objednáno pět kamionů se zbožím o které bojujeme s celou Evropou. V následujících týdnech nám má přijít co týden to kamion.
    Děkujeme