Výborné.

• Rychlé doručení

Budky ve verzi basic obsahují ochranné plechy vletového otvoru co je super. Při výběru na stránkách to však vypadá že tam ten plech v balení není. Tudíž jsem přiobjednával sólo plechy které mi pak zbyli.
    V důsledku mi to nevadí protže předpokládám že budu dělat i nějaké vlastní konstrukce kde je využiju. Ale chtělo by to doladit. Třeba vypsat obsah balení. Možná jsem to jen přehlédl. Jinak budky jsou kvalitně vyrobeny. Pouze jedna nosná lišta která má nést budku byla naprasklá ale jinak žádný zásadní problém nebyl. Montáž je velice jednoduchá a rychlá vzhledem k tomu že je vše již předvrtáno je minimální riziko že se desky rozštěpí. Jediné co jsem upravoval že jsem více zdrsnil vnitřní stranu čelní desky pod vletovým otvorem aby nájemníci mohli snáž ven. Jinak maximální spokojenost.

• Chválím za bleskové dodání zboží, vše proběhlo v pořádku.

• nabídka

• velmi rychlé jednání, osobní doručení

Velmi dobrá spolupráce, absolutní spokojenost.

Pár sbitých prkýnek za tu cenu ? Odfláknuté !!!!

Reakce obchodu Kikitiki

Dobrý den, za celou dobu, kdy vyrábíme ptačí budky, jsme takto negativní hodnocení ještě nedostali. Velice nás to mrzí. Pokud by měl kterýkoliv ze zákazníků pocit, že výrobek který dostane, nemá hodnotu, která odpovídá ceně, kterou zaplatil, nám může výrobek vrátit. My mu vrátíme peníze.

Marie, to samozřejmě platí i pro Vás. Pokud nám budky zpět zašlete, vrátíme Vám Vaši platbu.

Doplňujeme, že žádný náš výrobek není sbitý. Prkýnka jsou sešroubovaná, otvory pro vruty jsou předvrtané, aby se minimalizovalo napětí ve dřevě a snížilo se riziko prasknutí. V tomto případě se jednalo o výrobek, který byl ošetřen lazurou a opatřen střešní kaučukovou fólií. Hotový výrobek vyžaduje vyšší podíl lidské práce a ta má svou cenu. Kdo si chce budku sestavit sám, může si u nás zakoupit stavebnici.

Vše OK.

Při objednávce jsem něco chybně zadala. Paní mi zavolala, zeptala se na vše a vyřešila.Milé, vstřícné a profesionální jednání.

• zboží přišlo obratem těsně před Vánocemi, tak rychlé vyřízení jsem ani nečekala.
    • pěkné masivní budky, dobré provedení

Ochota a osobní přístup ke klientovi

• rychlý a bezproblémový nákup

Velmi pekne ptacibudky, hezky zabalene s veskerym vybavenim ke smontovani vyrobku. Jsem velmi spokojena

• Budky i díly na ně jsou hezky zpracované, stavebnice hezky zabalené, obsahují vše potřebné.
    • Na webu jsem nenašla detailní informace a fotografie různých způsobí zachycení budek, v tomto směru jsem hodně tápala.

• rychhlé a bezproblémové nákupy

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé a bezproblémové nakupování.

• jedoduché objednání
    • okamžitá odpověď
    • sezónní i jiné zboží pro pomoc divoké přírodě

Výborný obchod, co se pomoci týká ...

• dobrá cena, kvalitní materiál,rychlé doručení, výborná komunikace

• Výborná komunikace s obchodem, krásně zpracované budky