Tyčinky jsou dobré ale přišly mi rozlamané

• Obchod není snad úplně zlý, ale výživové poradkyně nejsou moc ochotné

Jsem velice zklamaná produkty v balíčku. Před několika roky jsem měla balíček od Ketodiet a nedá se to porovnat. Nevím, jestli jsem i neměla produkt objednat u jiné firmy. No nic, za blbost s platí i ve vyšším věku.

• Objednala jsem si zboží ,a díky zdravotním důvodům (podle Dr.mi není dieta doporučena ),jsem musela objednávku stornovat .Dodnes mi nikdo nevrátil peníze a nikdo se k ničemu nemá :(

problém není s obchodem, nebo s doručením výrobku. Otázky dáváte zcela zavádějící a nevystihující kvalitu zboží. Výrobky vůbec nesplňují to co slibujete. Je to pouze drahé a nic víc. Moc dobře to víte a proto se ptáte pouze na spokojenost s obchodem a doručením ne na výrobek samotný.

• Chuťově je to odporný

nejhorší ketofirma-nekomunikují vůbec reagují jen na kladné dotazy jakmile jím napíšete negativní komentář jste smazán ihned poradkyně na infolince nebo na facebooku nejsou odbornice radí úplné nesmysly nemají o tom ani ponětí jak poradit na ketomixu odpovídají poradkyně non stop a vždy poradí dobře to samé když je prošlé zboží ihned posílají na své náklady nové a omluví se tadyhle už podruhé prošlý výrobek a nic jen se obhajují už nikdy u nich nenakoupím zlatý ketomix,ketodiet nebo prodietix

• rychle dodaní
    • naprosto hrozne chutě

V tomto obchodě jsem si zakoupila - polévku Kulajdu, palačinky a omeletu, čoko puding a proteinové tyčinky křupavé slané, koktejl + příchutě, kaše.

Jediné co mi chutná, je koktejl sám o sobě. Ale příchutě jsou na nic. Tablety si rozpouštíte ve vodě, pak je přidáte do koktejlu, ale chuť se tím skoro nezmění, ani vůně moc ne. "obsah editován ze strany Heureka.cz - informace o konkurenčních obchodech a produktech, které je vhodné hodnotit přímo na produktových kartách"

Ještě musím dodat, že když jsem poprvé objednala v tomto obchodě, do Košíka jsem vložila produkty se slevou - obchod nabízel 12% slevu POUZE DNES DO PŮLNOCI, následně ale jsem zjistila že sleva mi započítaná nebyla. Podpora mi odpověděla že žádnou slevu nenabízely, i přesto že jsem jim poslala foto své obrazovky, kde to všechno bylo dobře vidět. Takže navíc zklamání z oklamaní. U jiných obchodu jsou slevy opravdové.

Drahé !!!

Zboží je za mě nepoživatelné, kromě chleba. Tudíž z tohoto důvodu spoko nejsem. Jinak vše ok.

Nabídka byla na zboží 1+1zdarma, zboží mi došlo pouze 1 balení. Při dotazu proč mi bylo doručeno pouze 1balení, mi bylo odpovězeno, že jsem nezaklikla akci.( podotýkám, že jsem byla na odkazu 1+1, a tato možnost tam nebyla) U druhých firem, pokud je tato nabídka, automaticky přijdou 2 balení a nemusí se nic zaklikává. Podle mě klamete spotřebitele.

• Jam došel poškozený a tyčinky rozlamane na drobky

Pro normální lidi nedostačující návod na použití př.velká porce polévky to je kolik,nudle-jaké množství nevyčtu z návodu atd.vše budí nedúvěru k vašemu produktu.

• povazuji je za nejhorsiho prodejce keto diet v CR
    • predrazeny

Objednavka nedorazila.... objednano na BLACK Friday. Takze lzou lidem, ze jim daji slevu, ale pro jistotu neposlou.

Pane Silvestře Matulo,

chápu, že jste naštvaný, že Vám objednávky neodesíláme. Však jasně jsme Vám řekli, že za Vaše hrubé chování k několika mým podřízeným Vám nepotvrdíme už ani jednu objednávku.
    I kdybyste se příště přejmenoval z Mariky Gombitové na princeznu Dianu z Walesu.
    Toto je Vaše 4. recenze, kde se účelově snažíte škodit. Požádal jsem už Heureku, aby zasáhla.

• uz bohuzel zadne

kvuli negativni recenzi vam neposlou zbozi - i kdyz je 100% pravdiva
    pokud je to mozne, vyberte si jineho dodavatele
    reklamace nemozna
    aktualne resi COI

Pane Silvestře Matulo,

• Croisant byl tvrdý,brala bych vice koktejlů,nepoměr k příchutím.

• vlastne az na jinde nedostupny produkt zadna
    • chybejici zbozi v objednavce
    • reklamace bez sance
    • arogantni servis
    • nedostupne konktaty - kdyz uz se dovolate, vymlouvani a slib, ze vam nekdo zavola a nezavola
    • slozeni plne umelych sladidel
    • DOPORUCUJI JAKOUKOLIV JINOU KETO firmu

Zdanlive mala chyba, nedodani kompletni objednavky se obratila v nocni muru. Slusne jsem jim napsal, ze produktu malo byt o jedno vic.Okamzite se to pi. *editováno* snazila hodit na dopravce a zadala po me fotografie krabice a fotografii jak to tam bylo puvodne ulozeno. Dalsi objednavka u nich prisla nehygienicky zabalena. Doza s koktejlovym praskem byla cela ulepena a uspinena. Kdyz jsem na to upozornil, tak dle slov pi.*editováno* je to normalni a ani to neni duvod k reklamaci. Tady uz jsem mel nastesti vse radne zdokumentovano, takze na dopravce se vymlouvat nemohli. Ani jedna reklamace nebyla vyresena, obe byly zamitnuty. Takze firma se nejenze obohatila (btw. o hloupych 130,- za chybejici produkt) ale navic me mezi radky poslala arogantne nekam. NEDOPORUCUJI, obratte se treba na *editováno*, nebo jakoukoliv jinou SLUSNOU firmu.

Pane Silvestře Matulo,

• nabizeji produkt o ktery mam zajem, pokud by ho mela konkurence, nakoupim jinde
    • nekomunikuji
    • nekompletni dodani zbozi
    • vymlouvani na dopravce, i kdyz balik byl zabalen puvodne, nenesl znamky prebalovani
    • p. nebo sl. *editováno* bez zajmu cokoliv prosetrit
    • slibuji, ze se nekdo ozvou, ale nedodrzi to
    • ROZMYSLETE SI ZDA U NICH COKOLIV NAKUPOVAT
    • PRI DODANI ZBOZI NEJDRIVE VSE DUKLADNE NAFOTTE
    • BYLI JSME NUCENI SE OBRATIT na D.A.S. abychom se domlohli svych prav

Velmi spatna komunikace, neochota cokoliv resit, pry jsou neomylni. Muze se stat, ze neco zapomenou pribalit, to pochopim, ale nasledne reseni a komunikace je na KATASTROFALNI urovni.

• Ziadna
    • Ked som si dvolila spytat sa preco pisu ceny v slovenskych korunach a nie v eurach, urazili sa a zrusili mi objednavku s odovodnenim, ze na Slovensko neposielaju. Pritom ma skoro denne bombarduju emailami s ponukami aj ked som si od nich nikdy nic neobjednala.

• zboží bylo zamítnuto bez ověření důvodu

• špatná komunikace obchodu - neinformace o úhradě z mého účtu, týden v nejistotě, operátor na můj dotaz nereagoval
    • některé výrobky jsou velmi slané