Nemohu zboží ohodnotit, po dvou urgencích zboží nemám, byť bylo inzerováno do 2-5 dnů, čekám 10.

• Reakce z obchodu žádná, kdybych sama netelefonovala, nic by se nedělo. Zboží stále nemám.
    Stibalová

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, paní Stibalová, situace nás skutečně mrzí, pan Soukup Vám již psal osobní omluvu. Chyba byla způsobená nástupem nové kolegyně a předáním agendy. Své služby stále zlepšujeme. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

Zboží dorazilo v pořádku, nicméně díky chybě na straně obchodu přišlo 10ks dlaždic (na stránkách sice byl počet v ks ale množství nastavitelné v bm (m2) nebo balení) popravdě do teď nevím kde je chyba. Toto jsem se snažil řešit po telefonuchtěli mail od té doby ticho .. bez reakce ... čili 3tí den čekám zda mi doručí zbytek a nebo objednávku zruším ...

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, mrzí nás, že Vám chyba na našem webu způsobila obtíže. Chyba je již opravena a za nedopatření se omlouváme. Dle našich informací je celý případ již dořešen. Věříme, že rychlé napravení chyby i to, že celé množství požadovaného produktu za Vámi dorazilo do tří dnů Vás přesvědčí, že nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a zákaznic. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

• Drahá doprava

Reakce obchodu Keramika Soukup

Je nám líto, že Vás zklamala cena dopravy. Věříme ale, že naše ostatní služby Vaše očekávání naplnily. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

Dlažbu jsem objednal 20.8. Původně byla "skladem", ale pak, že je nějaký výpadek ve výrobě. Bylo mi slíbeno, že bude konce září a hned pak nám bude zboží zavezeno. Od začátku října se stále posouvá termín a dnes (18.10.) stále nic :(

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, mrzí nás, že Vaše zkušenost neproběhla hladce. V současné době je situace ve výrobě obecně horší, dodavatele neustále urgujeme. Dle našich informací s Vámi kolegyně průběžně komunikuje a předává aktuální info. Snažíme se situaci řešit co nejrychleji. V pátek by k Vám zboží mělo dorazit. Děkujeme za strpení. Josefina, tým Keramika Soukup

Objednané zboží ani za 3 měsíce nedorazilo. Firma nekomunikuje ani neinformuje o stavu zakázky, tzn. zda objednaný materiál je k dispozici, popřípadě termín doručení. Absolutní nezájem o zákazníka. Chápu současnou situaci způsobenou covidem, ale čekat na umývadlo 3 měsíce bez jakékoliv zpětné vazby, mi nepřipadá jako korektní jednání. V objednávkovém systému mají nejspíš zmatek a celkově působí chaotickým dojmem. Jsem zklamaný přístupem a proto nedoporučuji. Přesto doufám, že toto negativní hodnocení je ojedinělé a většina zákazníků má zcela opačnou zkušenost.

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, ačkoliv dle našich informací jste byl o delší čekací době informován, je nám líto, že objednávka zboží neproběhla dle Vašich představ. Kolegyně je s Vámi již v kontaktu, věříme, že případ byl řádně a ke spokojenosti dořešen. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

• V internetovém obchodě uvedeno: Zboží skladem. Realita: Zaplaceno 1.6., dnes 13.7. čekám na dodání zboží. Výsledek: domluvená práce s řemeslníky musela být odložena o více než měsíc. Reakce prodejce: příští týden naskladníme a dovezeme, příští týden naskladníme a dovezeme, příští týden ….příští týden….. Tak to dnes snad opravdu konečně dovezou.

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, je nám líto, že na objednané zboží musíte čekat. Můžete nám, prosíme, poskytnout své údaje, abychom v systému zjistili, kde se stala chyba? Děkujeme Vám. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

• Žádná komunikace o zásilce

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, pane Kýso, Vaše negativní zkušenost nás skutečně mrzí. Můžete nám, prosíme, poskytnout více informací? Váš případ prošetříme. Ozvat se nám můžete zde či na FB nebo Instagram. Děkujeme. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

Přístup pracovníka na Praze 9 na úrovni 80.let ...

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, Filipe, mrzí nás Vaše nemilá zkušenost. Budeme rádi, když nám poskytnete více informací, abychom se do budoucna polepšili (možné vepsat zde nebo nám napište na FB či Instagram, kde se Vám budeme ihned věnovat). Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme krásný zbytek dne. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup