• Rychlé vyřízení a doručení objednávky

• velice vstřícný přístup

• Široký sortiment
    • Hodně inspirace
    • Ochotná podpora
    • 3D návrh koupelny

Reakce obchodu Keramika Soukup

Tomáši, velmi děkujeme za milé hodnocení, moc nás potěšilo! Zdravíme Vás, Josefina, tým Keramika Soukup

• Velice vstricny pristup
    • Siroky sortiment

Děkujeme za krásné hodnocení! Josefina, tým Keramika Soukup

• Dobrá komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Keramika Soukup

Velmi děkujeme za milé hodnocení, Honzo, moc nás potěšilo! Zdravíme Vás, Josefina, tým Keramika Soukup

• Reakce z obchodu žádná, kdybych sama netelefonovala, nic by se nedělo. Zboží stále nemám.
    Stibalová

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, paní Stibalová, situace nás skutečně mrzí, pan Soukup Vám již psal osobní omluvu. Chyba byla způsobená nástupem nové kolegyně a předáním agendy. Své služby stále zlepšujeme. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

• Dobrá komunikace a rychlé dodání materiálu

Reakce obchodu Keramika Soukup

Děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, Věro, máme radost :) S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

• Moc pěkný a přehledný eshop

Děkujeme za zpětnou vazbu! Krásný den, Josefina, tým Keramika Soukup

• Rychlá reakce, široký sortiment

Reakce obchodu Keramika Soukup

Děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že svou práci děláme dobře :-) Josefina, tým Keramika Soukup

Přehledné internetové stránky, dostatek zboží, rychlá reakce obchodu a zboží dodáno v krátkém termínu. Doporučujeme

Reakce obchodu Keramika Soukup

Milá Jiřino, velmi děkujeme za milé hodnocení, moc nás potěšilo! Zdravíme Vás, Josefina, tým Keramika Soukup

• Zboží skladem

Reakce obchodu Keramika Soukup

Děkujeme za zpětnou vazbu, Vaše spokojenost nás těší. Krásný den přejeme, Josefina, tým Keramika Soukup

• Rychlé dodání, dobrá komunikace

Velmi děkujeme za pozitivní hodnocení naší práce. Josefina, tým Keramika Soukup

Poradili a následně i sehnali jak prkénko, tak i náhradní díly k celému záchodu, které jinde nebyli schopni dodat.

Reakce obchodu Keramika Soukup

Moc náš těší Vaše spokojenost, jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnou služby, na kterých si tak zakládáme. Jsme tu pro Vás. S pozdravem Josefina, tým Keramika Soukup

rychlé s spolehlivé doručení

Reakce obchodu Keramika Soukup

Velmi děkujeme za milé hodnocení, velice nás potěšilo. Josefina, tým Keramika Soukup

• Vyborna komunikace a ryvhlost doruceni

Reakce obchodu Keramika Soukup

Velmi děkujeme za krásné hodnocení, velice nás potěšilo :-). Josefina, tým Keramika Soukup

Výhodná cena daného produktu, žel celkový dojem s obchodem ovlivnil přístup skladníka, když požadoval při platbě v hotovosti přesnou částku, bez předchozího upozornění ze strany obchodu. U daného výrobku bych uvítal více fotografií

Reakce obchodu Keramika Soukup

Dobrý den, za trable při platbě se omlouváme, nicméně věříme, že zboží Vám bude dělat dlouho radost, a toto nedopatření nám tak odpustíte :) Hezký den, Josefina, tým Keramika Soukup

Byl jsem spokojen s rychlou dodavkou bidetove baterie.

Děkujeme za zpětnou vazbu! Krásný den, Josefina, tým Keramika Soukup

• Ochota, rýchlosť

Reakce obchodu Keramika Soukup

Děkujeme za zpětnou vazbu, velice nás těší, Mario. Krásný den, Josefina, tým Keramika Soukup

• Obrovský výběr a kamenné pobočky. Ochota lidi v KV a příjemný přístup k zákazníkovi

Nic

Reakce obchodu Keramika Soukup

Pane Romane, velmi si Vaší pozitivní zpětné vazby vážíme. Těší nás, že jste byl s našimi službami spokojený. Přejeme krásný víkend. Josefina, tým Keramika Soukup

• vyborna komunikace,
    • ochota pozdržet doručení

Reakce obchodu Keramika Soukup

Děkujeme za báječnou zpětnou vazbu, velice nás těší. Krásný den, Josefina, tým Keramika Soukup