Som spokojná

spolehlivost

• v okolí bydliště není možnost přímého nákupu
    • doprava - nejsem si jistá, zda způsob zabalení vylučuje možnost poškození výrobku během dopravy

Nůž této značky jsem obdržela jako dárek a jsem s ním spokojena, proto jsem se rozhodla ho jako dárek také věnovat. Vzhledem k tomu, že v okolí mého bydliště není obchod, kde lze nože této značky zakoupit, zvolila jsem tento způsob nákupu.
    Rychlost vyřízení objednávky byla perfektní. Na první pohled ( přes obal ) je zboží v pořádku a pevně věřím, že nůž dopravou neutrpěl a bude s ním spokojena i obdarovaná osoba.

• nižší cena než v jiných obchodech
    • navíc dárek k objednanému zboží
    • inzeruje zboží, které momentálně není skladem

doporučuji kvůli výhodným cenám, operativnímu řešení momentálního nedostatku zboží a rychlosti dodávky

• Dobrá komunikace
    • Nůž který jste nabízeli nebyl na skladě ani u dodavatele. Musel jsem si vzít jiný, nebo dlouho čekat.

Určitě doporučuji.

• dobra cena
    • jeden problem som tu nasiel a to je to, ze sa mi nedal tovar zaplatit kreditnou kartou...
    • dufam, ze tuto malickost odstranite do buducnosti

seriozny, rychle vybavenie objednavky, dobra komunikacia zo zakaznikom

• kvalitní zboží

naprostá spokojenost

• snadnost, rychlost,cena
    • kvalita balení zásilky (volba výplně)

v pohodě. Doporučit.

Nože Kyocera jsou perfektní pořádná ostrost, lehký a příjemný do ruky jsem moc spokojený doporučuji ostatním:)

• přehlednost, rychlost
    • nenapadá mě nic

Doporučila bych jako spolehlivý

• Rychlost dodání zboží je skvělá, jeden večer jsem si nůž objednala,druhý den už mi přišel e-mail o tom,že byl odeslán a následující den byl doma:-)
    • Nepříjemně mě překvapilo, že kromě dopravného, které obchod uvádí v nákupních podmínkách, je za dobírku účtováno dalších 49 Kč, což jsem ale zjistila až těsně před odesláním objednávky, nikde to nebylo uvedeno. Jelikož to zvyšuje cenu dopravy o 50 %, bylo by vhodné o tom informovat zákazníky dopředu a uvést to u ceny dopravy.

Obchod bych každopádně doporučila dalším, je spolehlivý, zboží odesílá skoro ihned (pokud je skladem) a i při telefonickém hovoru jsou příjemní a dá se na všem domluvit. Pouze se mi nelíbilo účtování dalšího poplatku k poštovnému ve výši 49 Kč za platbu dobírkou.

• rychlost dodání
    • nepřehlednost

Nakupoval jsem nanopodložku, logicky bych do tohoto obchodu nezavítal nebýt reklamy jinde na internetu s tímto odkazem.

• Dobré ceny.
    • Příplatek za platbu na dobírku, nemožnost on-line platby v rámci uskutečnění objednávky např. přes ekonto nebo kartou.

• Cena,rychlost dodání
    • Byl to první nákup,nemůžu posoudit

Byl jsem zklamán tím ,že deklarované japonské nože ručně broušené jsou výrobek z Číny.

• doživotní záruka
    • o žadné nevím

spokojený nákup :-)

• rychlost, dostatek informaci
    • nevim o zadnych

vyplati se vyuzit jeho sluzeb

• Slušné ceny a rychlé dodání.
    • Zaslání zboží - vysoké náklady na tak malý výrobek /99 kč/ + další poplatek za doručení.
    • Dalo by se to vyřešit doporučenou zásilkou v obálce A4 s bublinkovou výplní.

Slušné ceny a rychlé dodání.

• PŘEHLEDNOST, RYCHLOST DODÁNÍ,MOŽNOST VÝBĚRU PŘEPRAVCE. VELKA NABIDKA ZBOZI.
    • MALÁ REKLAMA NA INTERNETU, MAM JEJ VYZKOUSENY A VIM KDE HLEDAT ALE NENI K NALEZENI HNED PO PRVNIM KLIKNUTI HLEDAT A TO JE CHYBA

VÝBORNÝ OBCHOD

• Přehlednost

Výběr je opravdu veliky,dodací lhůta je rychlá,já jsem skratka spokojen