Slíbený seminář Mít peřinku není všechno stále nemám ani měsíc po doručení k dispozici. Když jsem napsala na podporu, došel mi jen nějaký automatický e-mail a nic se nevyřešilo.

• nádherné zboží

• Na dotaz odpovídají slušně a rychle
    • Jelikož nejde vybrat barevné provedení produktu, tak zcela vyšli vstříc viz mnou doplněný komentář
    • Nešlo vybrat barevné provedení produktu, ani nebyl vidět výběr

Zboží skladem, rychle doručení

• cesky vyrobok, kvalitne spracovane navleky a perinky
    • veci do porodnice na jednom mieste

• Určetí pro děti
    • Funkční
    • Cena za některé výrobky je přijatelná
    • Kvalita
    • Délka od objednání po nachystání

Doporučuji kupovat zde pro miminka vše, protože se tady nabízí pouze ověřené a funkční produkty pro naše malé. :)
    Na druhou stranu je systém eshopu trochu zaostalý: není možnost filtrovat, vybrat u produktů barvu.. Webináře jsou úplně na jiných stránkách než je eshop, lehce lze přehlédnout.

Vše ok, rychlé doručení

• rychlost zaslání objednávky, dobrá komunikace, spokojenost

Vše co jsem si objednala splnilo mé očekávání. V obchodě jsme kupovali dárky i pro kolegyni, která odcházela na MD. I tohle zboží bylo v pořádku a dle očekávání. Určitě jsem nenakupovala naposled :-)

• Kvalita
    • Výběr
    • Česká výroba

S peřinkou jsem moc spokojená, malému se v ní spí dobře. Škoda, že jsem ji zakoupila až v 1,5 měsíci. I celkově s radami paní Kiedroňové. Její videa jsou moc poučná a musím říct, že malý je klidnější, když se řídím jejími radami, co se manipulace s miminkem týče.

• Možnost osobního vyzvednutí v Baby clubu Kenny v Třinci

Nabízejí opravdu ověřené produkty pro děti od novorozeneckého věku.
    Krém tymiánový opravdu funguje i bez masáží bříška. Jsem moc spokojeni.

• rychlé doručení

Vše v pořádku. K produktu jsou informace na kanálu YouTube.

• horší komunikace s obchodem

Objednané zboží nedodali, prý nabízeli omylem, peníze vrátili nikoliv okamžitě, ale až téměř po dvou týdnech.

• Rychlé doručení

Byl to první nákup a jsem moc spokojená.

• Výběr zboží, rychlost dodání.

• Přehlednost stránek
    • Podrobné rady k výběru zboží

Vše v pořádku, rychle doručení