• Měli zboží podle mého přání
    • Jako každý tento obchod- obavy (byly zbytečné)

Já jsem spokojen.

• přehled obchodu
    • komunikace

doporučuji snad vylepší komunikaci

Byla mi dodána jiná varianta zboží než jsem si objednala. A nyni čekám na vyřízení reklamace.

• viz výše
    • U dodávky batohu chybí jakýkoliv popis funkce a částí / na př. uložení vaku s vodou a prostup hadice s doporučení typu/-popis údržby a vůbec pár slov k používání.Záruba

• Měla jsem problém s orientací v e-shopu, ale když jsem obchod komunikovala telefonicky, podařilo se i jim zboží dohledat.

• Nemusím do kamenného obchodu, když chci něco hned.
    • Nevím, snad žádný. Jinak bych nebyla spokojený zákazník.

Důvod proč jsem nakoupila v tomto obchodě je, že mám kolo Kellys a chci "pro něj to nejlepší" zkušenosti zatím moc nejsou, protože tohle byl první nákup. Určitě bych doporučila obchod i dalším známým. Zboží došlo v pořádku, a dodací lhůta byla taky kvalitní., Jen tak dál.

• Po telefonu vybráno jiné kolo a ihned odesláno
    • Kolo dorazilo neseřízené, i když mi to bylo slíbeno. Seřízení v aut.ser. 200.- navíc.
    • Dodávka nebyla kompletní objednané "rohy" v zasilce scházely.
    • Budu ještě řešit garanci kola 300 km je na servis trochu daleko - a netuším jestli mi v okruhu bydliště potvrdí servisní prohlídky i když jsou jako dealeři kellys vázáni stejnou smlouvou s výrobcem

• Žádná komunikace se zákazníkem. Pokud mají již zaplaceno, nikdo se s Vámi nebaví.

Nedoporučuji, zboží mám objednáno a zaplaceno 3 týdny a zatím nedorazilo, nikdo nezvedá telefony a neodpovídá na e-mail. Již si v tomto obchodě nic neobjednám.

nakupuji přes internet, jsem s obchodem spokojená

• Komunikace, rychlé jednání, dobré ceny, velký výběr produktů, jednoduchá objednávka.

Nemám co bych vytknul, zboží jsem obdržel rychle a v naprostém přádku.

• dobrá nabídka, dobré ceny
    • komunikace se zákazníkem

• Prodává výrobky zn: Kellys.
    • nemá všechny potřebné díly, protože prodává jenom výrobky zn: Kellys

Už jednou jsem tam nakupoval a byl jsem spokojen.
    Doporučil bych ho ostatním, kteří mají kolo Kellys a chtějí si ho doplňovat o různé příslušenství.

• Přehledné stránky.
    • Špatné informace o věcech skladem.

• cena, oficiální prodej
    • -

Sice se vyskytli nějaké potíže s placením objednaného zboží, ale Kelys rychle napravil svou chybu :) .

rychlý obchod zboží dorazilo rychle a v pořádku doporučuji
    bauer28

• Slabina je bohužel v české poště. Objednal jsem dodání do bytu přes telefon ,ale česká pošta si dělá bohužel co chce.Čekala mne hodinová fronta na poště.Reklamace je jen ztráta času.

• Komunikace v případě problému.
    • Dodací lhůta. Ale může, v mém případě, jít o výjimku.

I přes problémy s dodávkou jedné položky je obchod spolehlivý.

• Zboží jenž obchod nabízí s dodací lhůtou do 48 hodin nakonec není skladem. Po telefonu totálně neochotný a znuděný prodávající. Příslib zaslání objednaného zboží po 4 dnech skončil mailem " omlouváme se, ale zboží není a nebude!"

Nutnost zkontrolovat dostupnost zboží telefonicky ještě před objednáním.

• Dodání zboží do 2 dnů.
    • Komunikace mezi pracovníky.

Doporučil bych ho, protože dodání zboží proběhne do dvou dnů od obědnávky a nedoporučil bych ho, protože v případě změny objednávky si u mé objednácky nepředali informace a tím se to zdrželo o 3 dny.

• Veškeré zboží expedují do 48hodin.Velký výběr ze sortimentu této značky.
    • Lepší ceny a vše na jednom místě oproti kamenému obchodu kde bych musela čekat na nějaké doplňky.
    • Žádné jsem nenašla.Při nákupu nad 1500kč se platí poštovné.

Vše co jsem potřebovala pro svoje kolo jsem našla na této stránce.Mají na veškeré zboží slevy což mě potěšilo asi jako většinu nakupujících.
    S obchodem mám velmi dobré zkušenosti.
    Chtěla jsem si objednat černý tachometr,ale v kolonkách na výběr barvy nic nebylo jen bílá barva.Zavolala jsem tedy na čislo do obchodu, kde jsem řekla svůj problém a prodejce byl velmi ochotný a přepsal barvy tachometrů.Balíček mi později dorazil v pořádku.
    Ano doporučila bych tento obchod.Široký sortiment zboží.Myslím,že si vyberete.