• Rychlost dodávky zboží, kvalitní zboží.

Obchod všem doporučuji,dík Pájos

první obchod a vše proběhlo tak jak mělo.

Doporučuji!

• Kompletní sortiment pro kola Kellys, příznivé ceny

Byla jsem maximálně spokojena, okamžitá dodávka, měla jsem dotaz ke zboží, byl mi okamžitě zodpovězen a usnadnil mi rozhodování při nákupu. Jinde už doplňky na kolo Kellys už nebudu kupovat.

• Kvalitní zboží, dobré ceny vzhledem ke kvalitě

Dobré ceny vzhledem ke kvalitnímu zboží

• nelze platit kartou on-line

Doporučuji,vše OK.

• Přehlednost
    • Rychlost vyřízení, vzhledem ,že už sezóna začala, Vše objednané došlo OK.
    • Možná, by bylo dobré doplnit o rozměry postav a objemu jednotlivých částí těla v cm, v souvislosti s výběrem velikostost . K tomu se ale asi dá využít telefonické komunikace. v mém případě to nebylo třeba a velikosti " sedly".

Výborně, doporučuji.

• Skvělá a rychlá komunikace. Rychle dodání.

• The bycicle wasnt collected, there werent good instructions, and we had to take the parts to other bycicle shop give extra money for putting the parts together.
    • Bycyile should have been sent in one piece, either good instructions,,, we didnt get anything.

I will say not buy from this shop, at least if you arent living in that city.

• rychlá dodací lhůta
    • dobré ceny

do nákupu bych šla znovu :)

• Ryclost ,kvalita zboži ,telefonické poradenství.
    • Neměl jsem

Spokojenost .

• Rychlost, komunikativnost, prehlednost

Doporučuji, ta snaha o Vaši spokojenost se jen tak nevidí !!!!

• neuvěřitelně rychlé jednání ojednávka již druhý den dorazila

vřele doporučuji rychle vyřízení, bezvadná komunikace

• Značkový specialista s bohatým sortimentem.
    • Nepodstatné.

Obchod nabízí kompletní řadu značkových doplňků za příznivou cenu. Komuniukace s obchodem je dobrá. Z tohoto důvodu tento obchod doporučuji i ostatním.

• Přehlednost, která je však vzhledem k nepoužitelnosti obchodu zbytečná
    • Velice špatná nebo vystížněji spíše žádná komunikace. Dodnes jsem např. neobdržel žádnou informaci týkající se mého dotazu k jednomu produktu. A to jsem dotaz pokládal před více jak třemi týdny.
    • Za další tento obchod lživě informuje o termínu dodání. Jejich udáj "expedujeme do 24 hodin" neberte vůbec vážně ani po více jak dvou pracovních dnech nedošlo k expedici a tento "obchod" se ani neráčil kontaktovat zákazníka.
    • Po STORNU objednávky z důvodu neplnění termínu dodání Vás obchod ani nekontaktuje, aby se omluvil popř. se snažil jejich problém jakoliv řešit.

Rozhodně NEDOPORUČUJI mít s tímnto obchodem cokoliv společného. Jak jsem pročítal hodnocení e-shopu kellys.cz, nejsem sám, kdo má s tímto obchodem negativní zkušenosti. Divím se, že tento e-shop může vůbec v dnešní době fungovat, když máte na našem trhu X dalších obchodů, kteří jsou stokrát lepší jak "toto"!

Byla jsem velmi nespokojena. Helma byla na webu uvedena pro velikost 50-54 cm, na krabici je pak 51-54 cm. Zadala jsem odlišnou dodací adresu od fakturační, zboží bylo zasláno na fakturační...

• specializace.
    • nevím

OK

• hlavně rychlost doručení zásilky
    • nenašel jsem žádné slabiny

zatím mám s tímto obchodem dobré zkušenosti

• značka Kellys

Po týdnu se objednávka stále jen vyřizovala. Zboží jsem si po týdnu objednal v eshopu KALAS.CZ a již druhý den bylo na poště. Jako příklad.

• zaměření se na jednu značku.jelikož mám vše Kellys, tak nemusím hledat po různých obchodech
    • nevím o žádných

kdo chce značku Kellys, tak obchod přímo pro něj