Reakce obchodu KB-sport.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

S pozdravem KBsport.cz

Nemám žádné zkušenosti, byl to můj první nákup

Vše OK.

• spolehlivost, rychlost
    • nevím

Dostal jsem přesně co jsem chtěl, dodávka do 24h, nejlepší cena na webu

• Rychle jednani
    • Vse v poradku

S pozdravem KBsport.cz

Milí a ochotní pracovníci.

• Rychlost, spolehlivost, výborný sortiment

S pozdravem KBsport.cz

Rychlost a ochota při výměně velikostí

S pozdravem KBsport.cz

• Otevřený přístup a ochotné jednání. Dobrá cena lyží, které jsem chtěl.
    Chtěl jsem ale zboží dostat dřív, než mohli zajistit a zaručit, a bez problému odsouhlasili zrušení objednávky po jejím obdržení.

• Velký výběr kvalitních produktů
    • Ochotný personál
    • Dobrá cena

S pozdravem KBsport.cz

• Rychlá reakce na dotazy, rychle dodání zboží.

• Akceptovatelne ceny
    • Siroky vyber

Celkovo zaujimavt obchod, skuseny personál

S pozdravem KBsport.cz

• balík na dobírku do ruky
    • nevýhodu neznám

S pozdravem KBsport.cz

Velmi rychlé odeslání, sledování balíčku, vše v pořádku.

S pozdravem KBsport.cz

Vše rychle a spolehlivě vyřízeno

S pozdravem KBsport.cz

Dobré ceny, rychlé dodání, možnost dopravy zdarma :)

S pozdravem KBsport.cz

• Seřízení s nastavení vázání v ceně lyží

S pozdravem KBsport.cz

Nadstandardní rychlost a kvalita komunikace, mohu jen doporučit!

S pozdravem KBsport.cz

Obrovská rychlost vyřízení objednávky i v předvánočním čase.

• rychlá dodávka