• Komunikace ze strany obchodu
    • Bezproblémové vrácení peněz při zrušení objednávky
    • Nabízí zboží, které nemají a nebudou mít ani v dohledné době

Následující den po vytvoření objednávky mi volali, že zboží s dostupností 4-7 dní nemají skladem a nebudou ho mít ještě tak 2 měsíce, jelikož naskladnění tohoto zboží probíhá pouze 2x do roka. Nabídli mi jinou barevnou variantu, nebo možnost zrušení objednávky. Objednávku jsem zrušila, zrušení objednávky a vrácení peněz proběhlo v pořádku. Při dnešní kontrole jejich webu (11 dní po objednávce) je dostupnost zboží udávaná stále 4-7 dní.

Můj první nákup.

Reakce obchodu KB-sport.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

S pozdravem KBsport.cz

• Vše proběhlo velmi rychle.

• Rychlý obchod
    • Přehledné stránky
    • Dobrá komunikace obchodu.

S pozdravem KBsport.cz

Dobrá domluva, rychlé dodání.

S pozdravem KBsport.cz

• Zboží opravdu skladem, skvělá komunikace,rychlost dodání, výhodnější ceny
    • doprava zdarma
    • výborný servis při výměně zboží

Bez jakýchkoliv výhrad

Jeden z mála eshopu, který nabízí LEKI Silent Spike Pad

Profesionální přístup

S pozdravem KBsport.cz

• V den objednávky bylo zboží odesláno.

Vše OK, super rychlá expedice zboží.

• Prehlednost a vstřícné jednání

Doporučuji,rychlá reakce a velký výběr zboží.

kvalitní sortiment

Vše v pohodě.

vše ok

S pozdravem KBsport.cz

• Dobrý den, nejdříve mi bylo napsáno, že výrobce má poruchu stroje. Později, že místo černé mohu mít pouze tmavomodrou variantu. Či úplně jiné zboží, ne tak pěkné a netvarované.

Pomalá komunikace. Nic mi nedošlo a poté mi přišel e-mail - jak jsem spokojena.

• Vynikající přístup ze stany dodavatele v případě zrušení objednávky.

• široký sortiment
    • pěkné zboží za dobré ceny
    • přehledný web a proces objednání

spokojenost, rádi zde nakoupíme znovu

• Vše bylo OK.

Vše zafungovalo jak má - bez problémů.

S pozdravem KBsport.cz

• Nedodrželi smluvenou dopravu.
    • Nedostatečné filtry při výběru zboží
    • rychlá dodávka.