• "B" kvalitu pro postsocialistický tábor.
    • Že žijeme v ČR, tedy smetišti Evropy.

Kupujte originály a mimo ČR.

Vážená zákaznice,

Vaše objednávka na kávu ILLY 250 g zrno byla realizována ještě v den objednávky s dodáním do 24 hodin. Kávu jste si vyzvedla a žádná reklamace nám nebyla dodána. Proto nevíme na co Vaše hodnocení směřuje.

V případě, že jste si objednávku následně rozmyslela, tak bylo možné zboží bez problémů vrátit do 30 dnů.

Tým Kávovary-káva.cz

• zboží které jsem obdržel bylo těsně před lhůtou ukončením spotřeby......

průměrný obchod...

Vážený zákazníku,

kávu, kterou jste nakoupil ve výprodeji byla označena na e-shopu dobou expirace. O kratší době jste byl též informován telefonicky před odesláním. Na základě Vašeho potvrzení, že s tím souhlasíte a nakupujete pro výhodnou cenu, bylo zboží odesláno.

V případě, že jste si to následně rozmyslel, tak bylo možné zboží bez problémů vrátit.

• velký výběr věcí
    • nemají přesný popis věcí

dát si pozor na parametry zboží

Vážená zákaznice, Lucie,

děkujeme Vám za Vaši reakci. Vámi objednaný French press má na našem webu odpovídající popis i přesnou fotografii. Případné doplňující informace je možné získat na naší klientské lince.

Každý zákazník má právo na odstoupení od koupě v případě, že mu produkt nevyhovuje. Celková částka nákupu je poté poukázána zpět na účet kupujícího včetně dopravy. Pokud tedy nejste spokojena, tak nás kontaktujte a rádi Vám pomůžeme.

• Zadne
    • Nemá zboží, které deklaruje skladem. Klamani zákazníka.

Po objednani zacne tento eshop teprve zboží shánět. Takže pozor abyste se vůbec dočkali.

Dobrý den, Jirko,

vzniklá situace nás mrzí, ale o tom, že Vámi objednaný kávovar nemáme skladem, jste předem věděl.

Na našich stránkách bylo uvedeno, že kávovar je momentálně nedostupný. Ihned po objednávce jsme Vás navíc informovali, že u tohoto kávovaru čekáme na dodání. I proto jsme Vám nabídli dostupnou alternativu (dražší a lepší kávovar s lepšími parametry) za stejnou cenu, za jakou jste objednal. Na tuto nabídku však od Vás nepřišla žádná odpověď.

Pokud máte stále zájem, dejte vědět a určitě situaci ještě napravíme :-)

Tým Kávovary-káva.cz

Objednala jsem kávovar, který měl být na skladě, dodání do 24 hod, ale ani po 15 dnech nebyla objednávka vyřízena. Údajně dodavatel nedodal, za týden měl dodat a zase nedodal...