zaslána objednávka před 10 dny, dodnes nic nepřišlo, ani se obchod neozval.

Bohužel PPL, přes kterou byl balík zaslán přijela bez předchozího upozornění. Domluva o další vhodný termín bylas s PPL neúspěšná (tedy s řidičem), pouze mi oznámil, že zboží přivezou až za týden. Od té doby se nikdo již neozval. Zboží nedorazilo. Prý je chyba na straně obchodu, že zboží zasílají nejlevnější metodou... nevím.

• přehledné stránky
    • - prošlé zboží!!!
    • - jednání
    • - krabice byla docela pomačkaná a propíchnutá, zboží ale v pořádku

Na netu bylo uvedeno, že jde o prošlé zboží, kvůli tomu jsem tam volala a objednala si nakonec zboží, které prošlé, podle internetu nebylo!!! V zásilce mi přišlo zboží s krátkou dobou spotřeby (2/2017) a dokonce i prošlé. Po telefonátu neochotné jednání, prý jsem byla upozorněna, ale na internet byly některé údaje dány až později po mém nákupu. Dnes na internetu nemají u mnou objednávaného zboží uvedené žádné expirace!

• Žádné
    • Špatně označené a nafocené zboží.

Pořádně si zkontrolujte, co objednáváte.

• Pro jednu špatnou zkušenost je těžké zatratit celý obchod, takže pouze nakupovat s vědomím, že uvedené skladové zásoby nemusí být aktuální.

• Nevhodná komunikace

Objednala jsem si z obchodu Tatra čaj - poslali mi místo toho bílou čokoládu. Když jsem jim volala, zeptali se mě "Aha, a co s tím teda uděláme?". Po tom, co jsem jim odeslala jejich bílou čokoládu zpět, s žádostí o vrácení poštovného a zaslání Tatra čaje znovu, se cca týden nic nedělo - žádné vrácení peněz, žádný Tatra čaj nepřišel. Volala jsem jim, zvedla to manželka, a líně mi sdělila že byli v zahraničí a že už to tedy posílají... Řekla jsem jim výslovně, že to chci poslat Českou poštou, a najednou mi přišel email od PPL že převzali balík. Opravdu neuvěřitelné, od komunikace se zákazníky po samotný průběh obchodu! Nikomu nedoporučuji!

• dnes 1/10/2013 mi přišlo objednané zboží, které má doporučení spotřeby Best before 17/10/2012!!!

již podruhé mi poslali zboží, které je po doporučené době spotřeby nebo zůstává jen několik (14)dní. Takže služba na dvě věci.

• Obchod nedoporučuji!
    • Objednávka bez jakéhokoliv potvrzení. Nevím co je s objednávkou.

Pro mě nejhorší e-shop!!!!!
    Nedoporučuji !!!!!!!!!!

• Komunikaci se zákazníkem
    • odesílání zboží

Když jsem objednal,zaplatil, tak jsem čekal na nějakou reakci obchodu. Přišel e-mail pouze že se objednávka zpracovává a konec komunikace.
    Po 4dnech jsem psal e-mail do obchodu, jestli dorazily peníze, že se nikdo neozval s jakoukoli reakcí.
    Následující týden přišel email, že peníze dorazily druhý den po zaplacení, a že tedy balíček připraví a odešlou. Hurá, po 10dnech - kdekoliv jinde ve fungujícím obchodě to trvá maximálně 3 dny a to už musí být něco špatně. Pokud je to fungující obchod, tak tentýž, maximálně další den odesílají a pošta dodá do druhého dne.
    Takže jenom pro pocit nejistoty, zda jsem peníze nevyhodil, a kdybych se nezačal shánět po zboží, nejspíš by ho ani neposlali, tak už zde nekoupím nic ani zadarmo.
    Kromě toho jsem doposud neobdržel žádné vysvětlení, nebo omluvu za takovou prodlevu,takže to považují za normální... ale jak už jsem psal, jakákoliv komunikace nefunguje, takže radši RUCE PRYČ OD TOHOTO OBCHODU!

• sortiment
    • zboží, které má být na skladě, na skladě není
    • komunikace - po telefonu nebyli schopni odpovědět, na maily nereagovali

• Měli nejnižší cenu zboží.
    • Dlouho trvalo než odpoví na mail.

Zboží neměli v množství, které jsem požadovala, prý ho doprodávají( ale u zboží v e-shopu toto upozornění nebylo). Sice jsem dostala kávu levněji, ale asi jen proto, že jí zrovna tento měsíc končí expirace.
    Ihned po zaslání objednávky přišla mailem faktura na 6 ks, ale až za týden, když jsem urgovala zaplacenou a nedodanou objednávku zjistili, že mají pouze 3 ks. Přeplatek přišel zpět na účet.
    Nedoporučuji pro nedostatečnou rychlost komunikace...

• zaslat zboží s dobou trvanlivosti do 3 týdnů je nehoráznost

Objednal jsem 2x chocco cream dne 17.8. a zarazilo mne, jak "staré" si dovolí obchod poslat zboží:
    1) Chocco cream white, 1balení (40ks) - na obalu: spotřebujte do 12.9.2012!!!
    2) Chocco cream dark, 1balení (40ks) - na obalu: spotřebujte do 21.12.2012!!!

Z TOHOTO DŮVODU OBCHOD K NÁKUPU RADĚJI NEDOPORUČUJI.

• Dovolte, abych zmínil, že nepůsobí důvěryhodně, aby na kávě cca v hodnotě 700 kč byla expirační doba na štítku na zadní straně přepsána propiskou přes původní údaje.Tato skutečnost tak snižuje Vaši důvěryhodnost a odrazuje mne to od dalšího nákupu.

Reakce obchodu kava-caje.cz

ano máte pravdu, ale jen v tom, že je datum psáno ručně - tato káva je dovážená do ČR v syrovém stavu a pražena až zde kvůli čerstvosti. Po upražení se zabalí a nalepí se štítek s datem expirace (běžně den pražení + 1 rok). Nešlo tedy o žádné "padělání data", ale pouze o označení data pražení.

• - na dotaz byl přímý kontakt, telefon hned vzali a poradili
    • - poslali mi brusinkovou šťávu, jež jsem si objednala...leč prošlou!!!!
    • - skleněný filtr na čaj je nepoužitelný, má malé dírky
    • - víčkem konvičky čaj neproteče, nemá kudy!!!

Prosím Vás, nic tam nekupujte, dopadnete jako já.

Reakce obchodu kava-caje.cz

za prošlou brusinkovou šťávu jsme se omluvili a slíbili jsme Vám s nejbližší dodávkou nový, původní Vám necháváme zdarma jako omluvu.

Co se týká konvičky tak jste první zákazník, který si na tento typ filtru a víčka (setu konvičky od výrobce Simax) stěžuje, nebude to nevhodným čajem? Jednou se nám stalo, že filtr neměl dírky vůbec :-) ale to byla chyba při výrobě.

Reakce obchodu kava-caje.cz

objednal jste si 4ks zboží v hodnotě 262,- o kterém jsme Vás okamžitě informovali, že není skladem... Dodavatel ho již nevyrábí. Vzniklá situace nás mrzí, ale nemůžeme ji nijak ovlivnit.

• Žádost o hodnocení obchodu dorazila dříve, než zboží, pokud je na cestě, tak o tom nemám žádnou zprávu. Komunikace je tedy naprosto nedostatečná (proč obchod kupř. nepošle avízo o odeslání?). Jak v tuto chvíli hodnotit? Jedině negativně :-(
    • Komunikace!

Nakupovat s opatrností a obrnit se trpělivostí...

• můžu si v klidu a srozmyslem objednat
    • objednal jsem si zboží
    • zatím jsem neobdržel nic
    • nedostal jsem ani zprávu o důvodu neposkytnutí služby
    • tím pádem se nemohu vyjádřit jinak než záporně
    • zrovna dneska jsme s přítelkyní mluvili o tom, že žádný čaj nebude

zatím bych nemohl obchod doporučit nikomu, většinou objednané zboží do 2-4 dní přijde

• o přednostech nevím - náhodou měli zboží které jsem hledala na netu
    • 4 ks zboží z objednávky chyběly a do dnešního dne nedorazily i když na faktuře bylo vše účtováno a slíbena náprava!
    • zrejmě velký problém dát do obálky 4 sáčky čaje!

nedoporučuji, nebudete si jistí úplností zásilky

• zboží jsem objednal(a) a zatím nedorazilo

• To opravdu netuším.
    • Obchod mi zaslal objednaný čaj Jemča Earl Grey v počtu 5 balení, která měla všechna expiraci v měsíci dodání (3/2011, výroba 3/2009). To považuji za nekorektní, po bergamotové silici samozřejmě nebylo ani památky a čaj tak může být pouze chápán jako "černý čaj".

Obchod nemohu na základě mé zkušenosti s čistým svědomím doporučit.