• Rychlé doručení, super kvalita

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, perfektní. Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Kvalita
    • Jedinečnost na trhu

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, skvělé. Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Brýle od kasmirlife nosím velmi ráda a již docela dlouho. Obchod má přehledné stránky, slušný výběr zboží za velmi příznivé ceny.
    A wow - dárek v balíčku velmi potěšil, moc děkujuuuuuuu :-)

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, božííí. To je opravdu skvělé hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Za dáreček nemáte zač. Moc Vám děkujeme. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Rychlé dodání zboží.
    • Příznivé ceny.
    • Jako pozornost přibalen dárek.
    • Všem rozhodně tohoto prodejce moc doporučuji.

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, mooooc Vám děkujeme za parádní hodnocení. Máme opravdu velkou radost, že jste s námi byla spokojená. Moc si toho vážíme. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží

Perfektní, moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Rýchlosť doručenia

Supeeer, moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Krásný věci a super znak , jen mi trošku chybí Bunda :(

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a máme radost, že jste spokojená! Třeba jednou bude i bunda. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• moderní produkty
    • přehledný web
    • rychlá komunikace
    • vyladěný instagram
    • logo by mohlo být víc mimo zorní pole

Kvalita odpovídá ceně, ale celkový poměr cena/výkon slušný. Do budoucnosti by to chtělo zlepšit kontrolu kvality (např. poškrábání) před expedicí a přidat mezi produkty pevné pouzdro. Vypadám skvěle, přijdu zas, díky! :)

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme za upřímné hodnocení, která má vždy největší váhu. Přesně jste vystihl atributy na kterých chceme lépe pracovat. Kontrola kvality je jasná věc a věříme, že se v tom i zlepšujeme. Pevný obal na brýle je dobrý tip a brzy zahrneme do nabídky. Přejeme hezký den a ať se Vám daří. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Miluju tyto brýle, koupila jsem je opakovaně

Velmi mě potěšil krásný balíček, kde byly brýle krásné zabaleny včetně ochranného obalu a dárečku za který moc děkuji. Je to strašně milé. Přeji hodně takto spokojených zákazníků.

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Wooow, tak to je boží a moc si vážíme Vašeho hodnocení, které nás tlačí kupředu. Moc děkujeme a ať se Vám jen a jen daří. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Hezký výběr
    • Dobré brýle
    • Žádná komunikace
    • Dlouhá doba odeslání

Brýle jsem obědnal v úterý ve středu jsem si to rozmyslel a stornoval. V pátek mi i přes to byli brýle odeslány. Naštěstí jsem si jiné nevybral tak jsem si nechal tyhle.

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás ale moc mrzí. Zpětně jsme zkontrovali e-mailovou komunikaci a ohledně storna této objednávky nám žádná informace nedorazila, takže jsme bohužel objednávku nemohli stornovat. Jinak bychom samozřejmě objednávku stornovali bezprostředně po doručení tohoto e-mailu. Nicméně můžete objednávku vrátit zdarma přes Zásilkovnu do 14 dní od doručení. Jak se říká "Konec dobrý, všechno dobré". S pozdravem tým kasmirlife.cz

rychlé

Výborně, moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Kvalitní produkty, které odpovídají tomu jak vypadaji na internetu
    • Delší doba doručení

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že se Vám naše produkty líbí. Co se týká rychlosti dopravy, tak na tom budeme pracovat, ať je opravdu blesková. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• První nákup milovníka jezevců a vypadá to, že ne poslední

Skvělé, moc Vám děkujeme za hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• dodání opravdu rychlé

Brýle jsou moc krásné, takové jaké jsem si představovala.
    Sedí přesně a už se těším až vyrazím na kolo a na hory.
    A dáreček mě moc potěšil, ten už nosím je parádní....děkuji

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Wow, tak to je boží hodnocení. Máme opravdu radost. Moc děkujeme! S pozdravem tým kasmirlife.cz

• Rychlé dodání,kvalitní zboží. Velká spokojenost

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, tak to je super. Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Firma má v logu jezevčíka, takže jsem jako milovnice tohoto plemene nemohla odolat. Velmi rychlé doručení i komunikace. Chybějící zboží naskladnili do druhého dne a dali mi avízo. Zboží vám přijde v krásné krabičce s poděkováním. Jednoznačně doporučuji !

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, boží. Úplně skvělé hodnocení a hezky napsáno. Moc Vám děkujeme. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Skvělé, rychlé

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, supeeer. Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Obchod má krásné věci a rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, tak to je skvělá zpráva. Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Krasné baleni,příjemná komunikace,vtipné zboží

Reakce obchodu kasmirlife.cz

Dobrý den, skvělé! Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz

• skvělý výběr pro milovníky jezevčíků

Dobrý den, bomba! Moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým kasmirlife.cz