Dobry den
    Doteraz mi nic nedoslo a uz to velmi dlho trva

• přestože zboží bylo "na skladě", dodavatel se ani 10 dnů po potvrzení objednávky neozval, zboží nedošlo, nic...

nespolehivý

Kvalita kostýmu je hrozná, látka by mohla být trochu příjemnější, je nepříjemná na omak a lepí se na tělo, nejsem spokojena za ty peníze

• Komunikace dobra, rychle dodani.
    • Obchod jako takovy v poradku, ale dodavane zbozi ve velmi mizerne kvalite.
    • Zbozi bylo hodne "lacine zpracovane". Ihned po rozbaleni kostymu nekolik nazehlenych obrazku vypadlo. Kostym jsem ale druhy den potrebovala, takze jsem to zpet odeslat nemohla.
    • Bohuzel zbozi doporucit nemohu. Na asijske trznici bych asi obdrzela lepsi klvalitu.

• nejsou
    • neseriozní jednání

nedá se spolehnout na objednávací a dodací informace z internetu .. uvádějí např. dodání do 2 prac. dnů a nesplní tento čas, bez informace

• Zbozi dorazilo poskozene,byla jsem z toho dost znechucena

Cena neodpovida kvalite,absolutne ne.Hodnota zbozi za 1500 kvalitou odpovida max 500 Kc

Obchod perfektní.
    Zboží absolutně nekvalitní,děravé,špatně šité....No jsem zklamaná.

• Kostymy pro deti nemely vse co bylo na obrazku, oba kostymy jsou nekvalitni, z polyesteru, to si syn na sebe ani neoblece jak ho to bude skrabat, nejsem vubec spokojena, dostali jsme predrazeny hadr

• Spoustu peněz za věcičku z Chiny ...

• -velikosti neodpovídají
    • -kvalita ceně také neodpovídá

• čepice je nekvalitně ušita, na každé straně je jinak široká, také kšilt vypadá úplně jinak než je na obrázku

• špatná barva
    • maska deformovaná
    • nenašel jsem velikosti
    • špatné přišitá guma,která drží masku na oblič.

záporný
    raději zkusit v obchodě

• rychlý výběr z domova
    • rychlé doručení
    • nemožnost si zboží prohlédnout
    • nemožnost si zboží vyzkušet
    • nemožnost porovnat kvalitu s cenou
    • nemožnost porovnat výrobek s obrázkem

Nemohu moc porovnávat,byl to první nákup karnevalové masky.Z důvodu nemožnosti si zboží vyzkoušet,porovnat zda souhlasí obrázek s konkrétním zbožím,bych asi velmi přemýšlela o dalším nákupu.Je to ale také věc kontroly kvality zboží dodaného od výrobce.Myslím,že výrobcem byla Čína.

• velký výběr
    • Obchod provozuje ještě jedny internetové stránky. Jedno zboží na jedněch nabízí, na druhých ne.
    • Nakonec zboží opravdu nebylo, ale volali jménem druhého obchodu, že zboží nebude, přestože je na stránkách prvního uvedena dostupnost 4 dny.

Pokud by bylo zboží dostupné jak obchod sliboval, asi by nebyl problém. Pokud ale objednáte u jednoho a mluví s Vámi jménem druhého, je to pro mě jako zákazníka matoucí a ne moc důvěryhodné.

• Velké nabídka zboží.
    • Šaty přišly rozpárané u zipu a celkově cena ani trošku neodpovídá kvalitě výrobku.

Vážení nakupující, obj. jsem si pro dceru kostým pirátka věk 5-7 let. Na obrázku kostým krásný, ve skutečnosti aušus, jehož cena není 515 kč ale 2,50 kč. Neobšité švy, ustřihlý tvar jen tak, aby se neřeklo, místy špatně nastříhané. Jak jsem balíček rozbalila, chtělo se mě volat ty "kráááso" co jsi to koupila za 700 kč s dopravou.
    Závěr: nevím, jestli jsou to překupníci, nebo výrobci, ale měli by se stydět za to co prodávají. Už nikdy víííc.

• Nekvalitní zboží,syn se oblékl do kostýmu a okamžitě se rozpáral

• Fotografie zboží na vašich webových stránkách neodpovídá relitě(šaty pirátky)

Obchod je super, krásné kostýmy, doprava perfektní. Jak jsem později zjistila v obchodě tzv. kameném, má to jednu podstatnou nevýhodu. Zboží je značně předražené. Stejný kostým, jako jsem objednala asi za necelých devet stovek, stojí v obchodě 339,- Kč a to mě dostalo celkem do kolen!

• nakupování v klidu