Obchod dobře komunikuje se zákazníkem.

Nevýhodou finmy Karcher Inte je neseriozní dopravce fi. DPD.CZ, který nemá dostatečnou kapacitu kurýrů, vybavených terminálem, takže požaduje platbu v hotovosti, ačkoliv na stránkách DPD.CZ se tvrdí, že upřednostňuje platbu kartou.
    U dopravce DPD-CZ díky nedostupnosti vyřešit problém, ale i z webové stránky to budí dojem, že managment je v této firmě sám pro sebe, nedostupný pro zákazníka. Výkonní pracovníci- kurýři jsou jen onuce a zákazník je pro ně rovněž nýmand. Takže tam, kde doručuje DPD.CZ už zboží nekupovat!

zatím mi bohužel nedorazila žádná zpráva co se ze zakázkou vlastně děje.

Reakce obchodu Kärcher-obchod

při vzniku Vaší objednávky jste byl informován, že stroj není skladem a bude naskladněn cca během 14 dnů. Jedná se o stroj Kärcher FC 7, který je dlouhodobě nedostupný vzhledem k vysoké poptávce. Není pravdou, že jste nebyl informován. Dostal jste email, že se Vaše objednávka již zpracovává. Stroj byl naskladněn dnes tj. 14.12. 2020 v odpoledních hodinách a zítra bude předán k expedici. S Vaším negativním hodnocením nesouhlasíme, neboť k prodlevě dodávky nedošlo naší vinou. Je potřeba si také uvědomit, že kvůli pandemii Covid 19 jsou výroba a dodávky velmi opožděny. Nelze vyloučit, že se situace v tomto směru ještě zhorší. Není v našich silách toto ovlivnit.

S pozdravem.

Inte čistící technika s.r.o.

• Objednané zboží od 20.11.není skladem a z obchodu mě nikdo nekontaktoval s informací,kdy bude dostupné

Doručili jste špatné zboží.

Veliké zklamámí.Objednávala jsem čistič Karcher,nejen že zboží bylo uvedeno jako skladem,ale dodání trvalo více než týden,jelikož skladem nebyl.Komunikace obchodu žádná!!!!Karcher přišel ,ale odsávání nefungovalo.Po telefonátu s technikem,jsem přístroj vrátila zpět a odstoupila od kupní smlouvy.Po dalším více než týdnu přišlo vyjádření,že přístroj standardně funguje.Opravdu nefungoval,proto jestli je takovéto NEodsávání vody standard,je to zcela nedostatečné a sedací soupravu máte plnou vody.Navíc nám bylo z vrácené PC,odečtena nemalá finanční částka,jelikož byl přístroj použitý a kolečka poškrábaná.Opravdu nelze přístroj zkoušet bez použití!!!!A navíc pokud něco koupím ,co má sloužit mně,nebudu myslet na to že se nesmí kolečka poškrábat.Přístroj jsem kupovala že byl potřeba a ne že jej budu ihned v ten samy den vracet.......takže přístroj nemohu v žádném případě doporučit a obchod vzhledem k jeho postavení se problému také ne!!!!

Reakce obchodu Kärcher-obchod

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Prvotní dodání objednaného stroje trvalo déle, to je pravda. Co se týká funkčnostni námi dodaného stroje, stroj byl po vrácení od vás vyzkoušen servisními techniky a zcela normálně fungoval. Co se týká jeho stavu v době vrácení od Vás, byla zcela podřená kolečka celého stroje, poničený kabel, což by se opatrným používáním stát nemohlo - stroj byl opravdu viditelně opotřebován. Nesloužíme jako půjčovna strojů zdarma ale jsme eshop. Vyšli jsme Vám vstříc,a stroj Vám přijali v 14 denní lhůtě zpět s odečtením poškozením komponentů stroje a peníze Vám za nákup vrátili. . To se nám zdá fér, Vám bohužel ne, ale to už je věc názoru. Obchod INTE-Kärcher

Od objednání uplynuly tři týdny a zboží zatím nedorazilo. Ze strany obchodu není žádná komunikace, nikdo mne neinformoval, že objednané zboží není skladem a budu muset čekat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Je mi líto ale nemohu obchod doporučit. Objednávku zboží, které bylo uvedeno jako skladem jsem po týdnu urgoval. Bohužel ani po urgenci se nepodařilo obchodu naskladnit zboží, takže jsem objednávku zrušil.

• do dnešního dne jsem zásilku neobdržel a nikdo mě ano nijak nekontaktoval

Reakce obchodu Kärcher-obchod

Dobrý den, objednávku jsme od Vás obdrželi v pátek večer, v pondělí od nás odcházela s oznámením o její expedici a o jejím předání spol. Zásilkovna, která následně také kontaktuje zákazníky pro doručení blaíčkui. Informaci o tom, že jste zásilku od nás nedostal jsme bohužel od Vás nedostali, zjistili jsme to až při pravidelné kontrole zásilek předaných kurýrní službě. Dodání zásilky jsme urgovali, reklamovali, bohužel došlo k jejímu ztracení. Nakonec Vám byla velmi pozdě dopravena, což bylo bohužel spojeno se situací Covid 19 a přehlcením přepravních kapacit. S pozdravem obchod INTE Kärcher.

Na online-shop byla doba vraceni zbozi 30 dni. Chtel jsem vratit po 26 dni a rikali ze musel jsem vratit do 14 dni.

Reakce obchodu Kärcher-obchod

Dobrý den, doba na bezplatné vrácení zboží je na našem eshopu opravdu 14 dní. Je to takto uvedeno v našich obchodních podmínkách. Pravděpodobně jste si nás spletl s jiným obchodem. Ve vašem hodnocení by se mělo objevit objektivní hodnocení výdejního místa, doba připravení zboží a hodnocení dalších kritérií, která jsme bezezbytku splnili. Tím že nám dáváte negativní hodnocení za skutečnost, která ještě není pravdivá, nás opravdu mrzí a zbytečně ničí také naši práci. S pozdravem Kärcher-obchod.

• ...Objednaný výrobek zatím nedorazil...

Velmi neprofesionalni/protizakaznicky pristup

Reakce obchodu Kärcher-obchod

Dobrý den paní Lenko případně Jaroslave. Produkt, který jste si u nás zakoupila jste obratem a bez jakýchkoliv problémů obdržela. Poslední den 14 denní lhůty pro vrácení stroje jste se na nás obrátila, že vysavač budete chtít vracet. Odpověděli, jsme Vám,že to není problém, jen je potřeba stroj doručit zpět k nám, abychom ho zkontrolovali a na základě nastaveného postupu Vám obratem vrátili peníze. To se Vám bohužel nelíbilo a chtěla jste po nás vyměnit stroj za jiný, bez toho aniž bychom od Vás obdrželi původně zakoupený. Bylo Vám vysvětleno, že máme nastavené postupy, které dodržujeme ať už z důvodu toho, aby vše správně fungovalo tak z důvodu účetního. Pro Vás je toto nastavení špatný zákaznický přístup. To že jste čekala s napsáním recenze skoro další 2 měsíce také bohužel o něčem svědčí. S pozdravem Kärcher- obchod.

• neochota nezajem

• posílá rozbitý vysavač
    • praská trubka od vysavače
    • utržený plast v nádobce na vodu
    • nekomunikují

katastrofa, posílají rozbité zboží, netrápí je to

Reakce obchodu Kärcher-obchod

objednaný vysavač jsme Vám včera 12.8.2019 (po Vašem uhrazení zálohové faktury) zasílali kurýrní společnostní. Jednalo se o zcela nový, originálně zabalený a nepoškozený stroj. Nikdy bychom si žádnému zákazníkovi nedovolili poslat poškozené zboží. Pravděpodobně došlo k poškození při přepravě, to se bohužel stát může a poškození jako takové bohužel neovlivníme, ale dokážeme dobře a rychle vyřešit reklamaci. Stroj jste dnes 13.8. kolem 12 hod dopoledne reklamoval, reklamaci samozřejmě vyřešíme co nejrychleji, ale jsme také jenom lidi. Zítra s Vámi dořeší kolegové k Vaší spokojenosti. Vaše hodnocení, nás opravdu mrzí. Obchod INTE čistící technika s.r.o.

• Zboží nemají skladem i když na stránkách je psané skladem, ale v centrálním skladě!

Pokud něco potřebujete hned, tak ne s tohoto obchodu!

Reakce obchodu Kärcher-obchod

Dobrý den pane Davide, v době zaslání Vaší objednávky jsme Vámi objednané zboží skladem měli. Máme 2 pobočky Karlín a Klecany a tudíž také 2 sklady, ten zcela v centru Prahy je ze zcela jasných důvodů menší. Objednávku jste telefonicky zrušil, stroj by odpoledne byl připraven k odebrání.

• Nevím
    • Byl jsem informován o nemožnosti zaslání zboží
    • Zboží nabízené na internetu nemáte ani nejde objednat
  • ZBOŽÍ JE OBJEDNÁNO 11 dnů a doposud nebylo doručeno. Obchod ani nekomunikuje. - olmuva, vysvětlení prodlení apod...

• Pouzivame na stavbe a super, jemný prach úplně v pohodě, jinak sežere vše co projde přes hlavici

Neochotná a otrávená paní, pro kterou byl problém poradit s výběrem a odpovědět na otázky, které nebyli z popisu jasné a kvůli které jsem chtěla zboží objednat jinde.