• nevím

Reakce obchodu KAPU.cz

děkujeme za Váš nákup i toto milé hodnocení. Těší nás, že nás doporučujete i ostatním. Až příště budete shánět cokoli na Vaši zahradu, určitě se podívejte k nám na stránky: https://www.kapu.cz/zahrada/

• Osobni prevzeti, rychle vyrizeni

Dobre ceny

• Rychlost dodání, super komunikace (pomohli mi při výběru zboží, přehledné a heká stránky.

Všem vřele doporučuji, nakupuji zde pravidelně a vždy vše v naprostém pořádku :-).

Koupil jsem si určitý tip radia ale bylo mi zasláno ulpně jiné bez telefonické konzultace nabo e-mailu.

• přehledný
    • nízké ceny
    • kvalita zboží
    • ochotní

velmi příjemný člověk na infolince, ochotně mi se vším poradil, o celém průběhu objednávky mě neustále informovali, obrovská spokojenost

Dobrý den Lucko,

děkujeme Vám za Váš nákup a následnou recenzi. Pokud někdy v budoucnu budete ještě něco potřebovat, budeme velice rádi, pokud se na nás opět obrátíte.

KAPU.cz

• Super komunikace i ve večerních hodinách

Určitě všem doporučuji

Dobrý den Honzo,

děkujeme Vám za nákup i příjemné hodnocení. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a jsme rádi, že se Vám to líbí.
    Až budete chtít zase novou barvu, můžete si ji vybrat zde: http://www.kapu.cz/autodoplnky/barvy-na-kola-foliatec/

KAPU.cz

• Rychla komunikace, příjemný personál, ochota poradit
    • Na nic jsem nenarazil

• Rychlé doručení
    • Kvalita
    • Skvělá komunikace
    • Super cena
    • E-shop je velice hezky uspořádaný a přehledný

Maximalní spokojenost, všem tento obchod doporučuji. Zboží v pořádku a rychle dodané.