Obchodník ani nevytvořil objednávku. Bohužel jsem zvolil platbu online kartou a zaplatil. Peníze nenávratně pryč. Nereaguje na maily, telefon nedostupný.

• Vyhodu

Od 26.11. čekám na zboží a zatím nedotazilo.
    S pozdravem Bdinka

Komunikace s obchodem v pořádku, rychlé jednání, doporučuji.

Příznivé ceny, možnost vyzvednout na Zásilkovně, poměrně rychlé dodání...Určitě v budoucnosti nakoupím znovu.

• zboží mi bylo předem ohlášeno jako nepoškozené jen poškozená krabice to mi vůbec nevadilo,ale když jej manžel přebral bylo v dezolátním stavu,vylité (autokosmetika za 1500kč) na poště vše mokré,obal úplně rozdrcený a jeikož balíček převzal dychtivě toužil po kosmetice nemělo smysl hlásit stav balíčku ani dodavateli ani poště a požadovat nějaké peníze.Každopádně zde už kosmetiku na auto neobjednáme je nám líto ,ale nedoporučujeme.

• rychle vyrizeni objednavky
    • profesionalni a prijemny pristup

Naprosta spokojenost s obchodem, vrele doporucuji

• Objednávka byla vyřízena, včetně vyzvednutí zboží do 24 hodin. Určitě doporučuji

Reakce obchodu KAPU.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení.

• Osobní odběr zdarma
    • Odběr po 15:00

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu KAPU.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení, plánujeme "roztáhnout" výdejní dobu o něco dříve i později :)
    Honza

S obchodem jsem velice spokojený. Sice došlo k menšímu zdržení v dodání zboží, ale to mi nějak nevadí. A navíc se hned omluvili a měli snahu to hned řešit, což toho si cením. :)

Reakce obchodu KAPU.cz

Velmi děkuji za hodnocení :)
    Honza

Zboží jsem si objednala přes internet a vyzvedla v dostupném výdejním místě blízko svého bydliště. Nemusela jsem čekat doma na doručení. To je pro mne velká výhoda.

Reakce obchodu KAPU.cz

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Honza

• Vyborna cena a osobni odber

Vynikajici

• parkování!!!
    • V patek jen do 12h

Ok

Reakce obchodu KAPU.cz

Děkujeme za hodnocení. Původně bylo výdejní místo pouze jako sklad, kam nám začali chodit lidi :). Zlepšujeme proto podmínky na výdej, jako je platební terminál, více parkovacích míst, nebo označení a flexibilnější výdejní dobu. Během krátkého času bude nejspíše i víkend.

Velmi děkujeme!

• rychlé doručení zboží

Děkujeme za názor.

Kapu.cz

Objednávku přes tento obchod jsem měl poprvé a proběhlo vše podle mích představ.

Reakce obchodu KAPU.cz

Děkujeme za názor, vyřídím na expedici :).

Kapu.cz

• Neochota komunikace, lhostejnost k zákazníkům, průtahy a nakonec nedodání objednávky.

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost.

Od 1.3.2018 e-shop změnil majitele, snad budete již spokojeni, určitě vyzkoušejte, máte u nás slevu :).

Kapu.cz

Mezi odesílatelem a dopravcem došlo ke zdržení - odesílatel informoval že v úterý 3. 10. předává zásilku k přepravě, Uloženka.cz zásilku přijala až 5. 10.

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost.

Od 1.3.2018 změnil e-shop vlastníka, snad již budete spokojeni, máte u nás slevu na vyzkoušení ;).

Napište na [email protected].

Kapu.cz

• Možnost vybrat si způsob doručení zboží snad ze všech existujících variant.
    • Zboží skladem přišlo druhý den.

• NIC
    • Od 14.7. mám objednané zboží a od té doby se nikdo neozval. Mobil nedostupný, na e-mail nikdo nereaguje.

Nedoporučuji.

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost.

Napište na [email protected].