Po mesicí čekání ani zprava ani tel.kontakt, že vůbec stěna neexistuje.
    Nejhorší jednaní s pani, která ani nevěděla, že se stena nevyrábí. Masakr obchod.... NIKDY NEOBĚDNAVEJTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

velmi se omlouváme za zpoždění dodání, nyní má bohužel dodavatel delší čekací lhůty.
    Položka byla již stažena z prodeje, abychom mohli dodržet dodací lhůty uvedené na našem e-shopu.

Děkujeme za pochopení, KAPOL.CZ

Změna dodání výrobku se neustále prodlužuje, z původních 30ti dní na 4 měsíce.

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

velmi se Vám omlouváme za delší čekací lhůtu, u těchto výrobků je doba dodání kolem tří měsíců a i tato lhůta je uvedena na e-shopu.

Bohužel má nyní dodavatel zpoždění.
    Děkujeme za pochopení, KAPOL.CZ

Čekáme už přes měsíc, zboží stále nemají

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

u Vaší položky uvádíme na webu dodání kolem jednoho měsíce, jen co máme zboží pro zákazníka na skladě, budete kontaváni s datem dodání.

Děkujeme za pochopení, KAPOL.CZ

• Lze domluvit termín dodání o víkendu.
    • Při montáži skříně zjištěny křivé desky posuvných dveří (prohnuté)
    • Odřená lišta na vrchu skříně
  • Šílená komunikace,pan majitel je arogantní, se zákazníky nekomunikuje, není schopen vyřešit reklamaci. To co předvedl pan Kaplan jako obchodník jsem ještě nezažila. Je to maximálně neschopný člověk na pozici prodejce a člověk určený pro komunikaci se zákazníky se nemuze chovat takto, jak se pan Kaplan chová! Horší obchod neznám, rozhodně už nikdy od nich nic!

• O
    • Objednáno tři měsíce pořád nic

Komunikace

• jen samé lži a výmluvy

Obchod silně nedoporučuji ,komunikace šílená ,když jim voláte ,prozvoní vás aby jste zavolali znovu. Objednal jsem si sedačku ,která už byla údajně na cestě ke mě ,pote sms ,že má dopravce porouchané auto ,když chci nový termín dodání ,tak najednou sedačku pro mě nemají a neví kdy ji mít budou :D ,to vše a mnohem více ,jen tehdy když je uháníte ,jinak komunikace na nule i přes to ,že vám slíbí jak se ozvou. Tudíž opravdu nedoporučuji zde nakupovat!

• Strašně dlouhá doba dodání, bez pár dnů tři měsíce a sedačka nikde

• doba dodani
    • spatna komunikace
  • Nemohu hodnotit, zboží zatím nedorazilo.
    Zboží bylo objednané v listopadu.

Po měsíci od objednání a zaplacení jsem se dotázala na stav a teprve tehdy "náhodou" zjistilo se,že firma přestala zboží vyrábět.Penize mi vrátili.

Zboží zatím nedorazilo čekám . Obědnávka byla 14. 11. 2023 . Číslo objednávky: 6361 Rozkládací pohovka Paul II šíře 230 cm - Černá / červenánikdo, zatím se nikdo neozval. Uvažují o zrušení obědnávky..

Zboží nebylo dodáno v termínu a ani dlouho po něm.

• Rychlé dodání a příjemné jednání při převzetí
    • křivá, nerovná prkna a příšerné šroubky

Ohnuté prkna - nejvíce vrchní a pravá bočnice.
    Po sestavení, pravé posuvné dveře, dík nerovné bočnici nedoléhají
    a to tak, že nahoře sedí a postupně škvíra, až dole asi 2 cm.
    Šroubky hrůza - hlavičky jsou většinou nakřivo, tak se lámou a musel jsem je složitě odvrtávat. Nakonec jsem si koupil v železářství jiné, abych to
    vůbec dodělal ! Mám hezkou a nehezkou skříň a ani nevím co s tím.

• Doručení na jinou adresu, než bylo v e-mailu komunikovano
    • I přes ujištění, ze bude v kuchyňské desce vyriznut otvor na dřez, tak nic vyriznuto nebylo

Špatná komunikace

• Nikdy VÍCE TUTO FIRMU

Hledal jsem na internetu sedací soupravu pro svoji maminku s vyšším sedem. K MÉ LÍTOSTI MI VYBĚHLA TATO FIRMA „KAPOL“, která je jedna z mnoha dalších překupníků polského zboží. Zadal jsem objednávku na sedací soupravu s tím, že jsem se u nich několikrát písemně i telefonicky ujišťoval před zaplacením, zdali souhlasí uvedené rozměry u sedací soupravy na jejich webové stránce. Bylo mi sděleno, že jsou rozměry správné, a až sedací souprava dorazí k nim na sklad, tak ji ještě pro jistotu přeměří a dají mi vědět, nikdo se mi neozval a až po mých dalších několika urgencích mi řekli, že ji přeměřili a rozměry souhlasí.
    Zřejmě ve skladu mají samé somnambuly, kteří nejsou schopni vzít metr a změřit, ušetřili by mně mnoho úsilí a času.
    Sedací soupravu doručili skoro po dvou měsících po provedené platbě a to se 4 hodinovým zpožděním a řidič s kolegou, oba z východu, spěchali a nenechali mě v klidu zboží převzít. Po rozbalení jsem zjistil, že nejenže byla doručena poškozena (prolomená spodní část), ale rozměr byl o 5 cm nižší, něž bylo uvedeno a což jsem nechtěl.
    Po dalších 4 hodinách mých telefonátů si pro sedací soupravu přijeli přímo údajní zaměstnanci této firmy a já je upozorňoval, aby sedací soupravu netahali po zemi.
    Po jejich neodborné manipulaci se sedací soupravou a odjezdu jsem zjistil, že podlahu samozřejmě poškodili.
    A nyní se dohaduji po e-mailech s majitelem Kaplanem od 11/09/2023, který mně pouze vyhrožuje.
    Další moje špatná zkušenost a již nikdy více!

Špatná komunikace ze strany obchodu, nedostačné informace o stavu bjednávky

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

vše uvádíme hned při potvrzení Vaší objednávky, u nás je všechno zboží na objednání.

Jen co máme pro Vás zboží skladem, tak kontaktujeme s termínem dodání.

Děkujeme za pochopení, KAPOL.CZ

• Lhůta dodání 1 měsíc a to už je týden co gauc nedorazil takže vlastně porušení smlouvy zaplaceno předem a do teď stále čekám hrůza nedoporucuji a to ještě nevím zda to vynesou nahoru do patra zaplacený výnos je ale vůbec bych se nedivil s jejich přístupem!

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

velmi se omlouváme, bohužel je nyní předvánoční čas a je velké množství objednávek.

Zasíláme omluvný email se zpožděním pokud k němu dojde a snažíme se vždy jen co máme zboží skladem, co nejrychleji doručit.

dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Kapol.cz - odborník na skříně

naše každé zboží je na objednání, vyrábí se pro každého zákazníka, dodácí lhůty jsou vždy uvedeny u každé položky.

Děkujeme za pochopení, KAPOL.CZ

• Nedodržena dodací lhůta a špatná komunikace ze strany dodavatele.