• Zboží vůbec nedorazilo a nikdo mě o ničem neinformoval.

Rozhodně nedoporučuji, absolutně neseriózní jednání.

• Přijatelné ceny
    • Zboží nebylo dodáno

Nakoupil jsem v dobré víře.
    Bohužel zboží do dnešní doby nedorazilo.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Na onu recenzi nemůžeme odpovědět, neznáme číslo objednávky, a jak si zákazník zadal platbu. Máme zákazníky, kteří si objednaly zboží, zadali platbu předem, zboží zákazník nezaplatí, tak mu zboží nebylo doručeno a objednávka mohla být zrušená.

• dodací termín

• Ve své nabídce lže. Tvrdí,že má zboží skladem a přitom skladem není.

Nebrat - lháři

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Položky se nám na skladě mění a my nejsme jasnovědci, že uvedený zákazník bude požadovat jisté zboží a mi budeme držet to zboží skladem pro uvedeného zákazníka. Pane viktor naučte se číst, u požadovaného zboží je napsáno, Dostupnost: na dotaz to znamená že zboží nemusí být skladem, proto je tam na dotaz. Za to že nás neprávem pomlouváte vás můžu dát k soudu, pro poškozování našeho eShopu.

• Našel jsem jinak špatně dostupné zboží.
    • dodací lhůta a komunikace o stavu objednávky

objednal jsem, v zápětí zpráva, že se objednávka zpracovává a od té doby 10dní bez zpráv a zboží nikde

• Neváží si zákazníka

Obchod nechce akceptovat občanský zákoník platný od 1.1.2014 a všelijakými kličkami a nátlakem nepřijímá vrácené zboží do 14 dnů bez udání důvodů. Myslím, že podobné to bude i s reklamacemi.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Po dohodě z výrobcem, jsem rozbalené a použité zboží převzal od zákazníka a zákazníkovy jsem vrátil peníze na jeho účet. Zboží zřejmě bylo použité v podnikání člověk, který nakoupil zboží a pak zboží použil v herně a pak zboží vrátil do 14 dnů, tento zákazník je meneger herny. My rozhodně, takového zákazníka napotřebujeme a žádné zboží takovému zákazníkovy neprodáme. Zákazník je špekulant, který si koupí zboží, použije zboží a pak po 14 dnů ho vrátí použité a rozbalené.

• Zadne
    • Dlouha komunikace o stavu objednavky

Nenakupovat

• Nevím o žádných.
    • Nulová komunikace se zákazníkem.

Inzerují zboží, že je skladem. Následně čekáte že zboží přijde, pak přijde email, že zboží není (automaticky generovaný email) a že pokud chci, můžou jej objednat. Tak jsem jej znova objednal, ale žádná odezva. Naprostá nulová komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Na uvedenou recenzi, nemůžeme reagovat. Pan Tom tu nenapsal číslo objednávky. Zákazníci si zadají platbu předem a pak když nezaplatí a my objednávku zrušíme, tak se pak zákaznici dívý, že zboží neposíláme.

• měli zboží které jsem potřeboval
    • vysoké storno poplatky, nepřátelské jednání k zákazníkům, zavádějící emaily

při zrušení objednávky bych zaplatil cca dvojnásobek ceny objednaného zboží, to je nehoráznost
    při pokusu telefonicky získat doplňující informaci(emaily firmy jsou zavádějíci) jsem se setkal s nepřátelským jednáním, firmu asi zákazníci obtěžují.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Je možné zrušit objednávku, před odesláním zboží. Pokud si zákazník objedná zboží a nezruší objednávku, a zboží je odeslané, ale zboží zákazník nepřevezme (zákazník nemá peníze, zákazník si zboží objednal někde jinde, zákazník náhodou oběvil zboží u jiného dodavatele) a pak nezruší objednávku, tak se zákazníkovy účtuje cena za odeslání objednaného zboží. Naší solidní zákazníci nebudou doplácet za nesolidní zákazníky, navýšením ceny za objednané zboží. Za nesolidního zákazníka, naše firma doplácí za doručení zásilky a to cca od 870,- Kč/ balík.

• Absolutne nulova komunikace pri stornu

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Když nám zákazník pošle storno objednávky, tak mu storno provedeme a nechápu proč by jsme měly komunikovat. Zrušení objednávky nekomentujeme. Pokud jsme my stornovaly objednávku, tak to bylo zřejmě z nějakých důvodů. Storno objednávky děláme z důvodu, že zboží není skladem, nebo že zákazník zadal platbu předem, ale zboží nezaplatil cca do 7 dnů. Nemůžeme přesně a oběktývně odpovědět na tuto recenzi, když neznáme číslo objednávky.

• neaktualizuje stráky e-shopu a hrozná komunikace a dost nevhodné chování k potencionálním zákazníkům. :-(

Reakce obchodu Kanclservis.cz

V našem eShopu máme napsanou dostupnost zboží, někteří zákazníci si nečtou PRARAMETRY, kde je uvedená dostupnost zboží. Uvedenou recenzi NEBEREME jako seriózní, když se těžce reaguje na negativní recenzi.

Objednal jsem si zboží,které se chová jako,že je skladem.Chyba skladem není.Ani po 10dnech zboží,které jsem ihned zaplatil účtem nemám.Takto si koupi nepředstavuji.Nekoupil jsem tam kde obvykle nakupuji jelikož tito u zboží uvádí pravdivé informace o tom jestli zboží mají nebo ne.A ti je měli na dotaz.Hledal jsem a tady zboží skladem bylo.Tak jsem nakoupil.Ani po 10 dnech jej nemám.Pokud chcete čekat nakupujte.Já si takto koupi nepředstavuji.A proto další nákup neudělám.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Pokud si zákazník objedná cca 3 druhy zboží a jedno není skladem, tak píšeme zákazníkovy, jestli chce zboží zrušit, nebo jestli zákazník počká na chybějící zboží. Už jsem tu psal, že se naše položky hýbou a může se stát, že zboží je skladem ale jiný zákazník si může objednat zboží rychleji a pak zboží nemusí být skladem. Na recenzi není možné odpovědět přesně, nespokojený zákazník nepíše, o jaké zboží se jedná.

• Bohužel zboží bude déle než za měsíc za to těch ušetřených pár korun nestojí.

At se každý rozhodne sám jestli mu to stojí za každou cenu ušetřit pár korun a čekat a čekat a čekat.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Zákazníkovy zboží můžeme dodat od dodavatele z Číny cca do 5 dnů, ale to by asi zákazník nezaplatil. Pro to zboží jede v kontejneru cca 3 měsíce po moři. NA ANONYM se špatně reaguje a recenze tím pádem NENÍ SERIOZNÍ.

Je naprosto nehorázné platit za zboží v ceně 193,- Kč téměř stejnou cenu za dopravu. Přitom se jednalo o věc, která se vejde do obyčejné dopisní obálky v ceně poštovného 10,-Kč

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Zákazníkům jsme posílaly drobné věci poštou cca 5 zásilek a z toho byla doručena jenom 1 zásilka a 4 zásilky nebyly doručeny, někam se ztratily. Naše finanční ztráta byla cca kolem 3890,- Kč, pak naše firma platila další peníze za doručení ztracených zásilek a za zboží. To že posíláme drobné věci, tak z tím, máme větší náklady, než je 193,- Kč. Rozhodně nebudeme dělat změnu v zasílání balíků. Naše firma chce odeslat zásilku, a taky chce naše firma, aby byla zásilka doručená. Pokud vám cena za odeslání nevyhovuje, tak si pro zboží můžete přijet a nebo si můžete pro zboží poslat Českou Poštu, aby zásilku vyzvedla, ale rozhodně to nebude stát 10,- Kč, cena ochranné obálky je cca 16,- Kč a cena za odeslání této obálky stojí cca 25,- Kč

• vše mají údajně skladem a po týdnu urgování, oznámí že zboží je kdesi v číně a že přijde za 20dní

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Zákazník si zboží objednal, ale zákazník si nepřečetl, že zboží je na dotaz. Popsáno je to v PARAMETRECH!!!!!

• Po vyzvednutí výrobku jsem zjistil že foto bylo ilustrační. Mohla tam být poznámka že jsi nekupuji věc co je na fotce.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Zboží bylo objednáno 6.12.2012 a bylo doručeno 13.12.2012, to je 6 pracovních dnů, tak nechápeme proč máme málo hvězdiček za dodací lhůtu, když bylo zboží dodáno do 10 dnů. Dále v podmínkách je napsáno, foto může být ilustrační a navíc tam byla 2 fota, zákazník asi neumí číst, v popisu bylo, napsáno, 6 Přídavných oranžových výstražných LED světel. Pokud se zákazníkovy něco nezdá, mohl se písemně zeptat, které z 2 fotek je ta správná, na 2 fotce bylo zřetelné počet světel. Uvedenou recenzi nepovažujeme jako seriózní recenzi na naší, firmu. Nemůžeme a to že zákazník neumí číst ani počítat, když v podrobném popise to bylo napsáno a na druhé fotce to bylo zřejmé, o jakou položku se jedná. Že tu zákazník nenapsal, že provedl změnu adresy telefonicky a že naše firma se mu snažila vyhovět a zboží bylo, zasláno na jinou adresu než měl v objednávce, i když zásilka byla připravena k odeslání do Prahy.

• Měsíc čekám na zboží, nepodařilo se mi ani nikoho z obchodu kontatovat, ayi my zboží, které jsem dopředu zaplatil zaslali, nebo vrátily peníze, což trvá i nadále.

Nenakupovat !!!

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Od 25.7.2012 byla firemní dovolená a zákazník zaplatil zboží, když nikdo nebyl na firmě. Upozornění na dovolenou bylo uvedeno na našem e-Shopu v kontaktu, na přední straně e-Shopu a v košíku. Dnes 14.8.2012 byla zakázka expedována zákazníkovy. Pokud se nepletu tak měsíc má 30 a nebo 31 dní a ne 20 dní jak uvádí zákazník že měsíc čeká na své zboží. P.S. Dovolená byla tučně a červeně označena, tak aby se nedala přehlédnout.

• dlouhá doba dodáný zboží i když ho měl psané jako skladem. Dodáno až za 14 dní.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Na firmě byla dovolená a na našem eShopu to bylo uvedené v kontaktu a na přední stránce eShopu www.kanclservis.cz. Po dobu dovolené vám nikdo nedodá zboží.

Nedoporučuji. Slíbený termín byl dva krát změnen a zboží stejně nedorazilo. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde.

Reakce obchodu Kanclservis.cz

O jakou objednávku se jednalo, pište číslo objednávky. To může napsat každý. Máme zákazníky, kteří si objednají zboží s platbou předem, zboží nezaplatí tím pádem zákazníkovy, zrušíme objednávku.

• zboží uvedané ža maj skladem 2kusy vubec neměly

Reakce obchodu Kanclservis.cz

Uvedený zákazník není jediný člověk, který si z našeho eShopu objednal stejné zboží. Zboží na skladě se nám stále mění.