• dostupné ceny
    • dlouhá doba dodání

zatím nemohu hodnotit

• dobrá cena
    • špatná kvalita

nejsem spokojena s objednaným zbožím

Reakce obchodu Kancelářská křesla a židle

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Jednalo se o zboží od dodavatele, se kterým jsme ukončili spolupráci. Dále zboží od této firmy na našem internetovém obchodě nenabízíme.

• Ušetřený čas běháním po obchodech.
    • Vzhledem k tomu,že cestuji,tak dlouhá doba od objednávky po doručení.

Ti co jsou denně doma,tak je to ušetřený čas.

Nemohu soudit, potřebovala jsem dodávku rychle na konci roku, bohužel výrobce již nepracoval, tudíž byla objednávka stornována ...

Reakce obchodu Kancelářská křesla a židle

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. V období před Vánoci mohou nastat tyto problémy, o veškeré zboží je zvýšený zájem. Výrobce pak nestíhá vyrábět v dostatečném objemu a proto jsou některé dodací termíny v tomto období delší.

• nákup z domova
    • chtěla bych vědět přesnějsí datum dodání

nákup z domova

• Zatím nemohu hodnotit.
    • Zatím nemohu hodnotit.

Zboží v tomto obchodě jsem objednal, že je nabízeno za rozumnou cenu. Zatím mi nebylo dodáno.Pro mne je trochu složitější systém objednávky , jejíž potvrzení přijde později.Jinak jsem velice spokojen s komunikací a to jak při požádání o radu, nebo i upřesnění dodací lhůty. Jiné stránky zatím nemohu hodnotit, nemám s obchodem dostatečné zkušenosti.Kdybych měl obchod nabídnout ostatním podle dosavadních zkušeností, tak ano. Zatím na mne udělal dobrý dojem. Děkuji.

• Nedostatečné montážní návody

Reakce obchodu Kancelářská křesla a židle

Dobrý den, může se stát, že u některých druhů zboží není návod dostatečný. V případě, že se tak stane, prosím kontaktujte nás a pokusíme se od dodavatele zajistit nápravu.