• Zajímavé ceny a slevy
    • Velký výběr
    • Inzerují delší záruku než výrobce
    • Ne moc přehledné stránky

Zajímavé ceny a slevy ale jen přímo na stránkách ne s proklikem přes H.

• nízká cena
    • informace o doručení zásilky byla e-shopem odeslána půl hodiny po doručení zboží téměř týden před předpokládaným datem doručení

Reakce obchodu kancelarska-zidle.cz

Děkujeme za hodnocení,

ano, jednalo se o zboží na zakázkovou výrobu s relativně dlouhým termínem dodání. Výrobci se podařilo zboží vyrobit cca o 1 týden dříve, než předpokládal a dle našich pokynů po vyrobení ihned expedoval přímo na adresu zákazníka. Tuto informaci jsme bohužel obdrželi až v den doručení zboží zákazníkovi.

Takže ano, informaci o doručování zásilky jsme zákazníkovi odeslali až v den doručování.

• výborné ceny
    • spolehlivost

• dobry vyber, super ceny

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Obrovský výběr
    • Dobré ceny
    • Dodržena dodací lhůta
    • Mohlo by být u židlí více obrázků, hlavně různých potahů, nebo alespoň podrobnější slovní popis materiálů

Průběh objednávky byl bez problémů. Jen jsem podle obrázků na webu objednala světle šedou síťovinu na opěradlo židle, ale síťovina je ve skutečnosti světlá jen z jedné strany a z druhé černá, což nebylo z obrázku potahu na webu úplně zřejmé. Židli jsem si přesto rozhodla nechat, ale trochu mě to mrzí.

Reakce obchodu kancelarska-zidle.cz

Děkujeme za hodnocení a kritiku.
    Tato situace nás mrzí, protože právě uvedené informace máme na webu u daného produktu uvedeny v popisu produktu, nikoliv však v popisu čalounění jako takového. Daná vlastnost není totiž způsobená typem a barvou látky jako takové, ale její volbou. Při výběru látky místo síťoviny na opěradle tento problém nevzniká.
    Na webu máme již nyní velmi mnoho informací a jejich další rozšiřování může být paradoxně pro většinu zákazníků nadbytečných, zdržujících a matoucích.
    Ale i tak děkujeme za podnět, nad kterým se zamyslíme, jak by šlo dané informace prezentovat srozumitelněji.

• Dobré ceny
    • Úžasný přístup
    • Dobrá komunikace
    • Slušný výběr

Byly jsme mimořádně spokojeni. Trochu jsme si vymýšleli ohledně dodání a fakturace. Slečna na telefonu pomohla, poradila a vše zařídila. Opravdu úžasný přístup :o)

• Rychlé jednání, dobrá cena, možnost vidět výrobek před zaplacením