• mimoriadne rýchla komunikácia a ochota, ponúkajú tovar aký inde nenájdete

odporúčam

Reakce obchodu Kancelář snů

Rádi nabízíme věci, které jinde nejsou. A dodáme bez problémů i na Slovensko. A děkujeme, že jste si k nám našli cestu.

• zboží zavezeno na požádání hned následující den

100% spokojenost, promptní doručení rozvozem

Reakce obchodu Kancelář snů

Jsme rádi, že jste byla spokojená. Po Praze rozvážíme v co nejkratším termínu. Není nad to se setkat osobně se zákazníky. :-)

• Obchod nabízí nejen naprosto přehledný a dobře rozdělený e-shop do kategorií, ve kterých se zorientuje naprosto každý, což nebývá až tak častý jev podobných obchodníků. Průběh mé objednávky až po doručení byl tak čistý, svěží, zároveň i poučný a proběhl takto: ráno jsem objednal a přiložil svůj specifický dotaz, během dopoledne mi přišla naprosto úžasná odpověď, rozdělena do několika nabídkových částí a rovnou s odkazy na dané kombinace řešení, prostě pohádka! Okolo poledne jsem s paní, bohužel mě vypadla z hlavy tak zásadní věc, jako je její jméno, za což se hluboce oné skvělé dámě tímto omlouvám na straně obchodníka, pustil do určité diskuze k popisovaným produktům ve formě mailů, které byly vždy s okamžitou rychlostí zodpovězeny a společná diskuze, která byla skutečně na úrovni, skončila moji objednávkou v cca 13 hodin a druhý den jsem měl své objednané zboží ve svých rukou od jejich kurýrní služby In-Time. Zboží bylo naprosto skvěle zajištěné a zabalené pro přepravu před poškozením, že jsem byl velmi mile překvapen. Když jsem mnou objednané zboží rozbalil a vyzkoušel, pěl jsem svojí spokojeností ódy na e-shop a paní, o které píši výše!
    • Naprosto žádné slabiny tento obchod nemá, natož sebemenší slabinku!!! Tento obchod je vzorem všem obchodům podnikajícím v e-shopech na internetu!!!

Svůj názor jsem shrnul shora, ale snad jen ještě dodám: RYCHLOST, PROFESIONÁLNÍ ZNALOST NABÍZENÉHO SORTIMENTU, NAPROSTO VYNIKAJÍCÍ KOMUNIKACE A STŘELHBITÉ DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ. S radostí a s tak čistým svědomím doporučuji tento obchod svým známým, kolegům i podřízeným, že to mluví úplně za vše. Děkuji, že jsem měl to obrovské štěstí narazit na Váš obchod, protože tím padla hromada dalších obchodů od kterých jsem odebíral.

Reakce obchodu Kancelář snů

Moc děkujeme Richarde za velkou pochvalu. Budeme se velmi snažit, aby váš názor sdíleli i další zákazníci.

Kancelář snů

• rychlost, komunikativnost, pěkné zboží
    • místo uložení v Plzni na Skvrňanech se dá jen obtížně nalézt, bylo by dobré upřesnit - v budově je více firem, dpd lze snadno přehlédnout

Reakce obchodu Kancelář snů

Jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Je to škoda, že partneři dopravce nemají provozovny správně označeny. Doufejme, že se to v budoucnu zlepší.

Kancelář snů

• Obchod nabízel, co jsem potřebovala a za výhodnou cenu.
    • Nevím.

S nákupem jsem velmi spokojena a mohu doporučit dalším.

Reakce obchodu Kancelář snů

To nás velmi těší. Doufáme, že si zase něco brzy vyberete. Například teď máme malou výprodejní akci na vybrané zboží: http://www.kancelar-snu.cz/cz-kategorie_572363-0-vyprodej-zbozi-slevy.html

• Nákup z domova.
    • Zatím o žádných nevím.

Když víte co chcete, určitě si vyberete.
    Jsem spokojena s nabídkou, rychlostí dodání i se skvělou komunikací.

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme. Budeme se snažit i v budoucnu :-)

• 1.Rychlost dodání.
    • 2.Obchod má zboží, které jsem nenašel jinde.
    • 3.Dobrá cena.
    • O žádných nevím.

1.Rychlost dodání.
    2.Obchod má zboží, které jsem nenašel jinde.
    3.Dobrá cena.
    4.Doporučuji obchod ostatním.

• Dobrý výběr zboží. Rychlé doručení. Perfektně zabaleno.
    • Pro sousedku jsem chledala větráček na baterii. Sama jsem se ho nakonec rozhodla koupit i pro sebe. Obě jsme starší nad 70

Byla jsem překvapena s dodáním na druhý den. Perfektně zabaleno. Okamžitá kladná reakce na malou reklamu. Vyřízeno další den.
    Obchod doporučuji svým známým.

• Jednalo se o zboží, které jsem nikde jinde nesehnala.

Super komunikace, rychlé dodání.

• rozhodla cena a nabídka produktů ketré jsem sháněla

• Blesková rychlost dodání (dokonce s malým dárkem).

Doporučuji.

Jsem velice spokojen. Objednané zboží jsem obdržel v pořádku a velmi rychle. Pokud se bude někdo ptát tak Váš obchod určitě doporučím.

• Mají to co jinde nemají.

Trochu je potřeba zapracovat na přehlednosti stránek, ale jinak bezproblémový nákup. Doporučuji.

• Obchod funguje jako domácí kancelář, takže po domluvě je možné vyzvednout si zboží na hajích i o víkendech.
    • Levné
    • Rychle připravené

Výborná komunikace, rychlé dodání, krásné zboží, rozhodně doporučuji!

• O ŽÁDNÝCH NEVÍM

HLEDALA JSEM VINTAGE ZÁPISNÍK A TENTO OBCHOD HO NABÍZEL JINDE JSEM NESEHNALA.

• Nabídka zajímavého a účelného zboží,které bych v obchodech ani nenašel.Důvod nákupu-výborně udělané stránky nabídky,přehledné,jednoduché.

Obchod super!Zboží zajímavé,praktické,účelné.První zkušenost vynikající,vřele doporučuji.Příjemně překvapila rychlost dodání v tom předvánočním chaosu.Moc děkuji!

Reakce obchodu Kancelář snů

Bylo nám potěšením. Děkujeme.

Samotná objednávka a doručení zboží bylo v pořádku. Ovšem objednaný produkt nebyl dobře zpracovaný, proto jsem zboží vrátil.

Reakce obchodu Kancelář snů

Bohužel jsme si při expedici nevšimli vadného kusu. Samozřejmě zajistíme plnou refundaci. Děkujeme za pochopení.

• rychlost a spolehlivost

všem doporučuji, po telefonické domluvě , která byla odpoledne mi bylo přislíbeno, že zboží mi dorazí druhý den ..... opravdu se tak stalo , v dopoledních hodinách jsem zboží vyzvedla v uložence

• Žádné

Spolehlivý obchod, doporučuji.