Neuvěřitelná rychlost dodání..

Reakce obchodu Kancelář snů

Pokud to jde , objednávky, které dorazí během dopoledne, můžeme expedovat ještě týž den a některý z dopravců je schopen je doručit již druhý den. Prostě kouzlo dobře fungující spolupráce. :-)
    Děkujeme.

• Mužu se osobně domluvit na přesné hodině a datu vyzvednutí. Všechno velice rychle vyřízené.
    • Trošku jsme to hledali, celkem dálka.

Velmi ochotná paní či slečna aktivně sloučila dva nákupy do jednoho balíku ještě jednou děkuji.

Reakce obchodu Kancelář snů

To byla maličkost. Přece nenecháme zákazníky zbytečně platit dvojí poštovné, když si dodatečně přiobjednají něco dalšího. :-)

dobrý kup to je to co jsem potřeboval

Reakce obchodu Kancelář snů

To jsem ráda, že jste to našel právě u nás.

Zajímavý sortiment do kanceláře, příjemné ceny, rychlé odeslání.

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme za pochvalu. Jakmile objevíme něco zajímavého, hned to pro vás naskladňujeme. Sledujte nás i nadále. :-)

byl to první nákup, bez problémů

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme. Věřím, že i ty další budou bez problému. :-)

• Dobrá komunikace

• Sortiment

• rychlé jednání i dodání

Nebylo udan duvod zruseni objednavky, na email obchod nereagoval, misto toho volal v pracovni dobe kdy jsem nemohla hovor vzit. Duvod zruseni do dnes nevim.

Reakce obchodu Kancelář snů

Objednávka paní Slávky byla skutečně ojediněle problematická. Ještě se mi nestalo, aby zákazník nedostal ani jeden z 5 e-mailů, které mám uloženy v historii, nereagoval ani na SMS, ani na nepřijaté 2 hovory. Po 10 dnech už jsem nenašla jiný způsob, jak se spojit a vyřešit záležitost se zbožím, tak jsem byla nucena objednávku stornovat. Taková nestandardní situace se mi ještě nestala.
    Věřte mi, že mě to velice moc mrzelo.
    Každopádně pokud byste měla ještě zájem záležitost dořešit , zkuste prosím telefonicky kontaktovat vy mě v době, kdy se to hodí vám. Velmi ráda vám vše objasním. Děkuji za pochopení.

• Velmi pestrý sortiment
    • Rychlé vyřízení objednávky i rychlost doručení

Hledal jsem doplňky do kanceláře a zde jsem našel vše, co jsem hledal a jinde nenašel :-)

Reakce obchodu Kancelář snů

Tak to nás opravdu moc těší. Zasnažíme se, abychom doplnili další věci, které jinde běžně nejsou k sehnání. :-)

• Zajímavé produkty, cenově dostupné
    • Mírně zmatené je, že web se jmenuje jinak než společnost, co odesílá balíček, takže jsem nejdřív nevěděl, že se jedná o objednané produkty z Kanceláře snů.

Reakce obchodu Kancelář snů

Společnost se opravdu jmenuje jinak než eshop, protože eshopů a projektů máme více a každý má svůj název. Ale na balíčku je nad adresou vždy logo s názvem eshopu, takže nemůže dojít k mýlce. :-)
    Každopádně nás těší, že se vám naše produkty líbí a děkujeme za nákup.

• Krásný e-shop
    • Super komunikace
    • Ochota
    • Zatím nevím o žádné

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme za velmi milé hodnocení. Budeme se snažit i nadále a doufáme, že se na Calipo.cz brzy vrátíte.

Velmi rychlé doručení

• rychlá reakce

• rychlé vyřízení objednávky i dotazu

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme. Víme, že rychlá reakce je pro naše zákazníky důležitá. :-)

• Rychlé dodání (do druhého dne)
    • Nižší ceny ve srovnání s jinými e-eshopy

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme za hodnocení a přijatelné ceny budeme držet i nadále.
    Každopádně dodání do druhého dne je hlavně zásluha našich dopravců. :-) Tímto jim děkuji za celoroční skvělou spolupráci.

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkuji, vždy se snažíme zboží zabalit a odbavit co nejdříve. A s hrdostí na naše dopravce sleduji, že i teď před Vánoci spolehlivě a rychle dodávají zásilky.

• brzké dodání, nejsem zklamána

Reakce obchodu Kancelář snů

Super, jsem ráda, že jste byla spokojená. Děkuji.
    Jana G.

• Tento obchod ráda doporučuji. Přehledná nabídka, zboží skladem, skvělá komunikace paní majitelky na chatu. Je vidět, že zboží, které nabízí zná a dovede ochotně zodpovědět případné dotazy. Zboží bylo dodáno obratem. Ráda se vrátím. :-) Děkuji a těším se příště. L.

Reakce obchodu Kancelář snů

Báječné, to mám radost, že máte chuť se na Calipo opět vrátit. Budete rozhodně vítána. :-)
    Díky.