Produkt zaslán až po třech týdnech od objednávky, ačkoliv původně bylo deklarováno odeslání do 5 pracovních dnů. Telefonní kontakt, který mi vyběhl na googlu, patřil původnímu majiteli. Na jiném telefonním čísle mi to položili. Na email reagovali sice hned ten den, kdy jsem urgenci poslal, ale slíbili mi, že se pokusí zboží odeslat další týden, což se nepodařil,o a musel jsem počkat ještě jeden týden navíc.

Zboží nedorazilo. Na e-mail a fb nereagují. Potvrzení objednávky je bez datumu dodání.

• Levnější než prémiové e-shopy
    • Komunikace, ochota komunikace

Zboží mi vůbec nedošlo, komunikace absolutně žádná, i když mi bylo slíbeno, že zboží dostanu, stejně nepřišlo! Moje pokusy o komunikaci,ať už telefonní ci elektronickou byly zbytečné, obchod nm prostě kašle na zákazníky.

• Zboží zatím nedorazilo (platba předem), komunikace s obchodem špatná. Celkem se obávám, zda zboží vůbec dorazí případně mi zašle obchod zpět peníze...

• stále nic nedorazilo

Stále čekám na objednané zboží.

Zboží ani po 10 dnech nebylo dodáno, i když bylo hned zaplaceno. Po kontaktování prodejce, mi bylo sděleno, že maji trošku nepořádek na obchodním, protože firma má nového majitele. Po telefonickém požádání a rychlé vyřízení objednávky se ani po dvou dnech nikdo neozval zpět. Určitě proto obchod nedoporučuji a už si od nich nikdy nic neobjedám ani pro sebe ani pro své zákaznice.

Vkrabičce uplně jiné pyžamo

Reakce obchodu KAMtex.cz

můžeme Vás poprosit o zaslání emailu s popisem dané situace. Pokud jsme odeslali skutečně jiné zboží než je na objednávce, samozřejmě sjednáme nápravu.
    Hezký den
    KAMtex.cz

Aspoň dali vědět, že zboží není skladem i když na stránkách jej měli, snad do měsíce že dojde.

Reakce obchodu KAMtex.cz

situace s vaší objednávkou nás velmi mrzí. Bohužel měli jsme skladem poslední kus a ten se prodal dříve, než tento stav, systém stačil zaktualizovat. Moc se omlouváme za delší čekací dobu.
    S přáním hezkého dne
    KAMtex.cz

Objednala jsem zboží u Kamtexu jen proto, že psali doručení do 1 dne a že je zboží skladem.
    Objednávku mě nechali zaplatit, ale poté mi napsali, že zboží není skladem, ať si vyberu něco jiného. Nic jiného nechci, ale nabídka na vrácení peněz ještě nedorazila.

Reakce obchodu KAMtex.cz

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s nákupem. Zboží máme skladem do 48h tak jak je psáno v detailu produktu. Že je zboží nedostupné jsme zjistili až po vašem objednání a ihned jsme Vás kontaktovali formou emailu o možnosti výběru jiného kusu, nebo jiné možnosti vyrovnání. Na tento mail jsme již nedostali žádnou odpověď.
    Věříme, že tato skutečnost se rychle vyřeší k vaší spokojenosti.
    Přejeme hezký den
    Tým KAMtex.cz