• kvalitní zboží
    • delší dodací lhůty

• dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Kampotskypepr.cz

upřímně se omlouváme za prodlouženou dobu zpracování Vaší objednávky během rušného předvánočního období, která mohla překročit naše obvyklé standardy.

Snažili jsme se o průběžné informování našich zákazníků o jakýchkoliv zpožděních prostřednictvím e-mailu.

Doufáme, že nám v budoucnosti dáte příležitost ukázat, že jsme schopni poskytnout lepší služby. :)

Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

• Milé jednání, bohužel se prodlužuje doba dodání.
    • Letní objednávka se toulala přes zásilkovnu neznámo kde, až jsem po domluvě s eshopem udělala objednávku jinou. Nynější zimní objednávka trvá také velmi dlouho, objednala jsem 1.12. a dotazník hodnocení je bohužel rychlejší než doručení objednaného zboží, které dnes 8.12. stále nemám. Bohužel potřebuji odjet do zahraničí a musím čekat na balík, který mi nemá kdo jiný vyzvednout :-(
    • Na můj dotaz v emailu na doručení zboží sice eshop hned odpověděl omluvou za čekání, ale s tak dlouhou dodací dobou jsem se u jiných eshopů ještě nesetkala.

Zboží vynikající, jiný pepř již nepoužívám. Komunikace obchodu velmi dobrá. Jen ta doprava...

Reakce obchodu Kampotskypepr.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Jsme rádi, že jste spokojená s kvalitou našeho pepře a s komunikací z naší strany.
    Vaše pozitivní slova nám dělají radost a jsou pro nás velkým povzbuzením.

Nicméně, je nám líto slyšet o problémech s dodáním Vaší objednávky, jak v létě, tak nyní v zimě.
    Rozumíme, že každé zpoždění může způsobit nepříjemnosti a omlouváme se za to, že naše dodací lhůty nebyly v souladu s Vaším očekáváním.
    Vážíme si Vaší upřímné zpětné vazby, protože nám pomáhá identifikovat oblasti, ve kterých musíme zlepšit naše služby.

Věnujeme maximální pozornost optimalizaci našeho logistického procesu, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.
    Váš případ si bereme k srdci a pracujeme na tom, aby se zlepšila spolupráce s přepravními společnostmi a zároveň jsme vylepšili naše interní procesy.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš