Bohužel jsem dostal jiné zboží, než jsem si objednal.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• nesprávné info v e-shopu, nekompletní dodávka

Reakce obchodu Kampotskypepr.cz

je nám líto, že navzdory komunikaci s naší kolegyní Šárkou o nedostupnosti piv, jste měl negativní zkušenost s nákupem u nás.

Vzniklá technická chyba v našem systému byla způsobena vysokým zájmem o tento produkt během vánočního období.

Tato chyba na naší straně Vám byla vykompenzována poskytnutím nákupního poukazu.

Věříme, že nám tento přešlap odpustíte. :)

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

• Výhody se ukázaly jako nevýhody.

Nabízí zboží skladem, které skladem nemají.
    Objednala jsem piva s pepřem a pepřové chipsy. Vše uvedeno jako skladem.
    Pivo skladem nebylo, o čemž za celý týden nebyli schopni dát vědět a poslali jenom chipsy .
    Nespolehlivý obchod. Při problémech přestanou komunikovat
    A kampotský pepř za ty peníze vůbec nestojí. Nikdo nepozná rozdíl mezi kampotským a obyčejným pepřem .

Krásný den, Jani,

mrzí nás, že i přes to, že s Vámi kolegyně Šárka volala a následně kolega Lukáš psal, že piva nejsou skladem, máte špatný zážitek z nakupování u nás. Technická chyba v systému vznikla díky obrovskému vánočnímu zájmu o tento produkt. Pokud vím, kolegové vám tuto skutečnost kompenzovali nákupní poukázkou.

Pevně věříme, že 99% pozitivních zákaznických recenzí, které zde jsou dokazují opak - a totiž že rozdíl mezi klasickým a Kampotským pepřem je obrovský :)

Prima svátky a ještě jednou se omlouváme za tuto událost.

Hezký den,

Klára

nemám co hodnotit

Dobrý den, Ivano,

omlouváme se Vám za zpoždění Vaší objednávky z 8.12., kterou jsme sice odeslali do 5 dnů, jak bylo na webu avizováno, ale bohužel došlo i k menšímu zpoždění na straně přepravní společnosti, což nás velice mrzí.

Věříme, že nám do budoucna dáte šanci ukázat, že to zvládneme rychleji a lépe. :)

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží jsem nedostala stále čekám na doruceni

Dobrý den, Krystyno,
    u Vaší objednávky jste zvolila platbu prostřednictvím PayPal, kterou jsme bohužel do dnešního dne neobdrželi.

Posílali jsme Vám e-mail ohledně platby objednávky společně s fakturou, na základě které jste objednávku mohla uhradit i bankovním převodem.

V případě, že bychom od Vás dostali reakci, mohli jsme objednávku zaslat i na dobírku.

Mrzí nás, že jsme od Vás nedostali odpověď a Vaší objednávku jsme tedy museli stornovat. :/

• Neschopní odeslat včas

Krásný den, pane Holý,

ještě jednou se omlouvám za zpoždění zásilky, která byla expedována později díky naší největší akci roku - nightshopping - kde se nám skutečně sejde velmi mnoho objednávek a proto vždy avizujeme, že bude doručení malinko delší, než je naším standardem.

U Vaší objednávky navíc došlo k výjimečné technické chybě, kterou jsme s Vámi osobně komunikovali a omluvili se, nemělo by se to stávat a mrzí nás to.

Pevně věřím, že chuť a kvalita našeho pepře Vám vše vynahradí :)

Příjemný den a děkujeme za pochopení,

Tým .pepper..field

Zboží objednáno 14.9., do 21.9. nedorazilo.

Krásný den, paní Venclová,

ještě jednou se omlouváme za zdržení s objednávkou, běžně je 99% našich objednávek expedováno téměř ihned, bohužel z důvodu nejvytíženější akce roku a drobné technické chyby u Vašeho zboží se Váš balíček zpozdil více, nežli bychom si sami přáli.

Pevně věříme, že Vám dorazil dárek od nás a slevový kupon jako omluva, vše jsme zároveň dopředu komunikovali emailem i telefonicky se všemi zákazníky.

Ještě jednou se omlouváme.

.pepper..tým

Když si člověk objedná zboží, tak nečeká že týden nedorazí. Již se mi to stalo potřetí a již v obchodě nenakoupím, i když je pepř výborný.

Krásný den, Michale,

moc nás mrzí, že Vaše zásilka byla zpožděna - stává se nám to opravdu výjimečně a v drtivé většině u naší nejoblíbenější akce roku - při nightshoppingu, kde máme výrazné slevy a zákazníci nakupují jako blázen :) Tam vždy avizujeme i delší termíny dodání, týden je samozřejmě velké zpoždění, proto jsme se Vám osobně omlouvali i v emailové komunikaci.

Snad Vám tedy kvalita a chuť našeho pepře vše vynahradí!

Příjemný den,

.pepper..field tým

• Kvalitní výrobky
    • Nekomunikace

Krásný den, pane Laube,

velmi nás mrzí, že Vaše zásilka z nightshopping - největší akce roku - dorazila později. Vždy tuto skutečnost komunikujeme dopředu emailem, v newsletterech a zákazníkům i osobně voláme, pokud dojde ke zpoždění déle, než dva dny, abychom se ujistili, že třeba nepřehlédli naše emailové zprávy.

Pevně věříme, že kvalita Kampotského pepře, která je v projektu .pepper..field na prvním místě, Vám toto zpoždění vynahradí :)

Prima den a děkujeme za nákup a podporu našich farmářů v Kambodži.

.pepper..tým

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

No již čekám na pepř více než týden, za mne toto není úplně kvalitní služba.

Reakce obchodu Kampotskypepr.cz

Moc nás mrzí, že vyřízení Vaší objednávky trvalo déle než obvykle.
    Důvodem zpoždění byl větší objem objednávek z akce Nightshopping, jejíž součástí byla i tato Vaše objednávka.

O zpoždění Vaší objednávky jsme Vás předem informovali e-mailem, na který jsme bohužel neobdrželi žádnou odpověď.

Věříme, že i když bylo zboží za akční cenu doručeno později, dodává Vašemu jídlu skvělou chuť a posouvá gastronomické zážitky na další úroveň.

Omlouváme se za delší čekání na objednávku, příště se polepšíme. :)

14 dní čekám

Krásný den,

moc se omlouváme za delší čekání na doručení Vaší objednávky. Zpoždění vzniklo kvůli nutnému doskladnění piva Saison.

O zpoždění Vaší objednávky jsme Vás předem informovali e-mailem.

Vaše objednávka byla doručena 27.2.2023.

Omlouváme se Vám za nestandardně delší dobu čekání na Vaší objednávku.
    Příště uděláme maximum pro to, aby se tato nepříjemná situace neopakovala.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

zatím mám jen záporné zkušenosti.

Reakce obchodu Kampotskypepr.cz

Dobrý den, vážený zákazníku, mrzí nás, pokud jste nebyl/a spokojen/a s Vaší objednávkou, nebo nastal jiný problém v průběhu jejího vyřizování.

Věřím, že naše zákaznická podpora by s Vámi záležitost jistě vyřešila k Vaší spokojenosti, pokud byste nás kontaktoval/a telefonicky, či prostřednictvím e-mailu.

Budeme rádi, pokud nám sdělíte k této objednávce více informací a společně jistě vymyslíme adekvátní sjednání nápravy.