• Objednáno 17.11.2021 a i zaplaceno, dosud nedorazilo, je 25.11.2021
    nevhodná reakce obchodu
    asi měli ve čtvrtek 18.11. volno, zatímco ostatní makali
    včera jsem měla hodnotit něco, co ještě nemám
    jiné zboží, od jiné firmy objednané v sobotu již dorazilo včera a další ze 23.11.2021 je na cestě a avizované na zítřek
    Česká pošta, na tu se můžete spolehnout!!!!
    Spokojenost nulová!!!

Zboží jsem zaplatila hned, ale ještě mi ho neposlali, je to již 10 dni !!!!

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Dobrý den, všechny naše objednávky z 10.11. jsou vyřízené. Vůbec nevíme, kterou máte na mysli, ale rádi Vám pomůžeme, zavolejte 606411115.
    Jiří Kadlec
    ředitel KamPoMaturite.cz

• Zboží jsme si objednala před deseti dny platbou předem, zatím žádná zprava, že by zboží odeslali, nebo potvrzení platby. Na můj mail, kde jsem se ptala, jak to s knížkou vypadá, nebyl ani nikdo schopný odepsat. Odsud už nikdy!

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Dobrý den, vaší objednávku nevidíme, můžete prosím zavolat na 606411115.
    Jiří Kadlec
    ředitel KamPoMaturite.cz

• Nemám žádnou zpětnou vazbu o přijetí a stavu objednávky.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Zákazník si objednal poškozenou knihu o které jsme informovali a dali slevu. Informace byla uvedena na e-shopu.

Ani po čtrnácti dnech nevím, jestli někdy něco příjde

Vážený pane Kadleci,
    jak sám vidíte, staráme se o každou objednávku. Vy jste si vybral „Platbu učebnic převodem“ a tak jak je v automatické emailu o potvrzení objednávky popsáno, tato publikace je odeslána teprve, když se nám připíše Vaše platba na náš účet. Je nám líto, že jste to přehlédl a nabyl jste dojmu, že jsme se na Vaši objednávku vykašlali. Není tomu tak a pokud o učebnici máte zájem a uhradíte ji, tak Vám ji obratem zašleme. Dokonce jsme Vám osobně volali a situaci vysvětlili, věřím, že se toto nedorozumění vysvětlilo.

• Vubec se mi neozval

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Měla jste objednaný přípravný kurz a ten poštou nechodí. Všechny potvrzovací emaily odešly, tak jak měly. (zkontrolujte si spam) Rádi Vám pomůžeme, pokud máte dotaz tak jsme na tel.: 606411115.

Jedna ze dvou objednaných knih byla velmi ušmudlaná.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Kniha byla právě proto ve slevě. Nabídli jsme Vám bezplatné vrácení zásilky, ale to jste odmítla, protože jiný kus nebyl nikde dostupný, jelikož tento titul je v ČR vyprodaný a proto jsme si dovolili prodávat i tento poslední kus ve slevě.

• nikde jinde se to za tu cenu nesežene
    • nepříjemný personál, nemají ani pytlík na odnesení knížky

Každý má jiné nároky, ale já jsem zvyklá na větší vstřícnost.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Omlouváme se, muselo dojít k nedorozumění. Tašky v e-shopu máme a při osobním převzetí jsou zákazníkům k dispozici.

• Prodavačku chtěla mě vzít na hůl o 340 kc

Jinak vyborny akorát výměna prodavačky ani se nemluvila a ještě jak se tvářila uraženě když sem nato upozornila

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Ano, byl jsem o tom informován a rozhodně toho litovala. Nebyl to v žádném případě úmysl, jinak by mi o tom ani neřekla. Za naši firmu se omlouváme. Jiří Kadlec, ředitel AMOS

• Materiál je nedostatečný a při nákupu to nelze rozpoznat!

Nakoupili jsme 1 časopis za cca 400 Kč!!! Očekávali jsme od nákupu opravdu více!!!

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Ano, i nám se zdá cena vysoká, ale tyto publikace vydává firma scio.cz a určuje si ceny sama, takže vaše stížnost musí směřovat tam.

• Nejspíš zbytečnou exkurzy po Praze až do obchodu, aby dotyčnému řekli, že i přesto, že mu přišel mail, že má knihu připravenou, mu ji nevydají, protože mají nepořádek ve skladu.Tak aby si na samé místo přijel o 4 dny déle.
    • nepříjemnou "nejspíš vedoucí prodejny", která Vám po návratu ještě vynadá, že je to Vaše chyba, když Vám řekli, že knihu ještě nemají připravenou i přes e-mail, který Vám přišel.

Nakoupila jsem v tomto obchodě, protože jsem potřebovala knížku samozřejmě. Nakupovala sem zde poprvé, ale s největší pravděpodobností už zde nikdy nakupovat nebudu.
    Nespolehlivost.
    Nedoporučila bych tento obchod ostatním.
    Důvod? Když někde nakupujete, očekáváte, že Vás obslouží někdo příjemný a zodpovědný a vlastní vinu nebude svádět na Vás. Ani hloupé omluvy za omyl, který nastal, se nedočkáte, místo toho dostanete pomalu ještě vynadáno.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Celou tuhle transakci jsem sledoval. Knihu jste si objednala k vyzvednutí a jelikož to byl poslední kus, tak tu ležela s vaším jménem na stole a čekala na vás. Pak se tu údajně objevila vaše kamarádka a my jsme jí údajně řekli, že knihu nemáme. O dva dny později se dostavila a kniha vyzvedla, byla to pořád ta samá kniha s vaším jménem. Podrobně jsme se ji ptali, kdo jí tedy řekl, že kniha není. Prý mladší a s delšími vlasy, které tu ale nikdo nemá a je tu jen paní Zaoralová a já, muž s patkou 38 let. Mrzí nás Váš dojem, ale upřímně by se sám sebe ptal, zda se tu vaše kamarádka napoprvé vůbec zastavila.

• akorát dobrá komunikace, bohužel všechno šlo do spamu automaticky a nabyla jsem dojmu, že se na mě nějak zapomnělo. Všechno se vyřešilo po telefonu, asi po dvou týdnech, spam mě opravdu nenapadl. :-(
    • čekala jsem, že budou skripta vypadat jako normální školní učebnice. Za 209 Kč jsem dostala levnou kopii svázanou třemi spinkami v hodnotě cca 90 Kč (cena v běžné kopírce), zbytek je asi příplatek za 4.vydání???

text zůstává stejný a "učebnice" poslouží v jakékoliv formě, jen mě překvapilo, s jakou přirážkou si troufá knihkupectví prodat stoh papírů :-(

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Knihkupectví má na výběr, buď knihu nenabízet a počkat další rok, až nakladatelství titul zase vydá nebo nabízet tento titul jako skriptum. Jelikož je to nejlepší možná kniha k přijímačkám na daný obor a studenti si ji žádají, tak ji nabízíme formou tohoto skripta. Na stránkách to máme takto označené. Samozřejmě bychom také rádi nabízeli jako normální knihu, ale Česko je malý trh a prodleva mezi vydáním jednotlivých titulů je v ČR kolem tří let. Takže studentům raději dodáme dobrý obsah než nic. Věřím, že naše vysvětlení chápete.

• Žádné
    • Dodací lhůta

Je to špatný obchod, nenakupujte tam. Nejenže vám zboží nedorazí, ale také vám vůbec nedají vědět, co s ním je.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Objednal jste si u nás dvě knihy 13.3. s osobní vyzvednutím. Knihy jste si vyzvedl osobně 25.3., takže dodací lhůta nebyla na naší straně. Od nás jste dostal dva emaily, že si můžete knihy, kdykoliv vyzvednout, protože máme vše skladem. Jediné možné vysvětlení je, že Vám spadly emaily do spamu, což se někdy u gmail účtů stává. To bohužel nemůžeme ovlivnit.

• Kniha byla ve špatné vazbě a neoříznutá, vazba V1 se pro knihu o 150 a více stranách oravdu nehodí a ořez knihy je taky příšerný, nedá se jí vůbec listovat, knihu bych si nikdy nekoupila vědět o těchto věcech, kniha má reálnou cenu za materiál cca 10 Kč, takže cena 250 Kč opravdu neodpovídá (beru v potaz i obsahovou stránku). Popis knihy na webových stránkách je minimální!

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

• Líbila se mi možnost koupit naráz to, co jsem potřebovala v jednom obchodě a bez pochůzek. Objednala jsem 24.10. s platbou předem a dnes 4.11. zboží ještě nedorazilo. Kontaktovala jsem obchod s dotazem a obdržela jsem odpověď, že je "pomalá pošta" a mám vyčkat. Za sebe již v tomto obchodě nakupovat nebudu.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Omlouváme se, knihy normálně posíláme 2x týdně, takže normálně každý dostane knihy do 3x dnů. Zde se mi nepodařilo dohledat, kde se stala chyba. Nabízíme Vám 20% slevu na další objednávku a osobně dohlédnu, aby Vám odešla ten samý den. :-)

Objednala jsem si titul z edice Jak se dostat na vysokou. Místo normální brožované knihy mi dorazila amatérsky a nekvalitně vytištěná brožura secvaknutá třemi skobičkami, kterou evidentně tiskli na nějakém kancelářském stroji vlastními silami.
    Když jsem na toto příšerné zpracování poukázala, snažili se mě přesvědčit, že je to z toho důvodu, že jsem dostala do ruky zcela nové přepracované vydání knihy, která však půjde do tisku až příští rok, takže zatím ho prodávají v této podobě. To byla ovšem zcela evidentně lež, protože v tiráži bylo uvedeno ISBN vydání z roku 2007 a také rok vydání 2007.
    Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Komunikace s obchodem v pořádku, ale došlá kniha s řešením otázek k přijímacím zkouškám je plná chyb!

Reakce obchodu www.KamPoMaturite.cz

Rádi bychom věděli, který titul máte na mysli a určitě to prověříme u nakladatele.