doručeno asi po 14 dnech. neuvěřitelné. zboží ok

Reakce obchodu KamnaKrby.cz

Vaše objednávka byla zpracována ve stejný den jako přišla. Následující den byla předána dopravci k doručení. Zda měl dopravce nějaký interní problém nebo Vás jen nemohl zastihnout bohužel již nezjistíme. Doručování zásilky můžete vždy sledovat a případně dlouhé doručování reklamovat. Obratem by Vám bylo zasláno nové zboží a reklamaci s dopravcem bychom si již vyřešili sami.
    Omlouváme se za komplikace.
    Hezký den Kamnakrby.cz

Na faktuře zboží bylo , ve skutečnosti jsem jej musel zaplatit ještě jednou. Vysavač a Sadpal nedorazili vůbec. Špatná komunikace.

Reakce obchodu KamnaKrby.cz

Děkujeme za Vaši recenci. Krbová kamna jste objednal BEZ centrálního přívodu vzduchu, který je jako PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK, proto nebyl součástí kamen. Po uhrazení tohoto příplatku Vám byl CPV zaslán. NIC JSTE NEPLATIL 2X.
    Při vyřizování objednávky jste byl upozorněn, že VYSAVAČ a SADPAL je vyprodán a bude naskladněn koncem ledna 2021. SOUHLASIL JSTE, že objednávka bude vyřízena bez zaslání těchto položek. Jinak bychom objednávku vůbec nepotvrdili.

Pěkné dny a pevné zdraví v této složité době.

Tým Kamnakrby.cz

• místo doručení na adresu to dovezli do Zásilkovny a je jsem pro to přes celé město. Kdyby rovnou Zásilkovnu nabízeli (nebylo to tam( tak bych si vybral místo nejblíže bydliště.

Zásilka byla zaslána NA ADRESU viz níže:

Odesílatel kamnakrby.cz
    Číslo objednávky 512013376
    Dobírka 478.00 CZK
    Název výdejního místa/dopravce CZ Doručení na adresu HD
    Platba kartou Ne

Pokud zásilka dorazila na zásilkovnu, toto může nastavit pouze PŘÍJEMCE. Recenzi proto považujeme za nepravdivou.

Tým Kamnakrby.cz

• Zboží velmi špatně zabaleno a došlo poškozené..

Reakce obchodu KamnaKrby.cz

tato skutečnost nás velice mrzí. Zboží bylo zabaleno v originální krabici a bublinkové výplni. Jestliže byl obal poškozen dopravou, měl jste samozřejmě právo zásilku odmítnout nebo následně žádat výměnu zboží. Tento požadavek z Vaší strany nebyl uplatněn.
    Tým Kamnakrby.cz

• Zbozi dorazilo po slibenem terminu. Objednavka byla nekompletni. Obchod slibil dodat chybejici polozky obratem, ale zasilka byla opet nekompletni.
    • Jedna z polozek byla nefunkcni, obchod slibil vraceni penez, na ktere ovsem stale cekam.

Obchod komunikuje, lec obe moje objednavky byly problematicke a dorazily nekompletni.

Dobrý den pane Karle,
    zakázkovou pizza pec jste objednal 8/2016 !, kterou jste odmítl převzít s tím, že stavbu pece budete realizovat v roce 2017. Tzn., že jsme ji pro Vás drželi skladem více než rok. Vaše emailové požadavky na rozšíření objednávky byly průběžně realizovány.
    8/2017 jste objednal příslušenství ke stavbě, kterou jste několikrát emailem změnil. I přesto jsme Vám vyhověli.
    Peníze za uznané reklamace vracíme obratem, nejpozději do 14 dnů.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost, věříme, že příště už proběhnou obchody mezi námi hladce.
    tým Kamnakrby.cz

• Zboží bylo skladem, do dnešního dne nedorazilo, předpokládaná doba doručení je 24. 6. 2017.

Reakce obchodu KamnaKrby.cz

u Vámi objednaného grilu Cadac byla uvedena dostupnost "na dotaz". Při potvrzení objednávky jsme vám potvrdili termín dodání 24.6.2017.
    Objednávka nebyla dokončena, protože jste ji stornoval.
    tým Kamnakrby.cz

• Myslím,že žádný,když neplní své závazky ke svím zákazníkům.
    • Komunikace a vyřizování nedostatků u zboží.

Nenakupovat zde!!!!!! A důvod...
    Zboží přišlo v pořádku,ale po rozbalení nebyl přiložen český návod jak ukládá zákon.Při urgování na email se dodnes nikdo neobtěžoval napsat ani čárku.Dále jsem firmu kontaktoval telefonicky,kde bylo přislíbeno kladného vyřízení ohledně českého návodu.A výsledek....také nic nepřišlo.
    Tomuto obchodu se vyvarujte,neplní své povinnosti.

A ještě jedna perlička,když zadáte negativní ohodnocení,tak to hodí hlášku,že je nesprávný formát e-mailu.......ale je naprosto správný.

Reakce obchodu KamnaKrby.cz

velice se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou. České návody jsou vždy vloženy v krabici s ventilátorem a návod v českém jazyce je také možné stáhnout z našich webových stránek na tomto odkazu: http://www.kamnakrby.cz/teplovzdusne-vytapeni-krbem/krbove-ventilatory/ventilator-aduro-na-kamna
    Bohužel neevidujeme žádný e-mail s reklamací nebo žádostí o zaslání návodu jak popisujete. Evidujeme pouze telefonní hovor, kde jste avizoval nedodání českého návodu. Bylo vám nabídnuto okamžité odeslání náhradního návodu e-mailem, což jste odmítl. Proto Vám byl klasickou poštou zaslán nový návod k obsluze. Věříme, že Vám bude krbový ventilátor sloužit k Vaší spokojenosti.

Co se týká "perličky na konci" - systém provozuje Heuréka, nemáme jakokouliv možnost ovlivnit zadávání hodnocení

S pozdravem tým kamnakrby.cz