Zaslán dotaz ohledně objednávky zatím mi nebylo odpovězeno komunikace žádná.

• Firma není korektně s klientem!

První objednávka úplně bez odezvy, jen tento formulář, a druhá objednávka na stejná kamna, obchod se ozval až po mém urgovani v jakém je to stavu, zrušena obchodem, prý chybou dopravce, což mě vcelku nezajímá, a jiné zboží prý obchod nemá.
    Opravdu kvalitní služby

• za akcni kamna u kterych bylo na webu ze jsou skladem jsem cca po 14 dnech mailovani a telefonovani dostal odpoved ze uz nejsou a nebudou s nabidkou jinych u kterych se technicky popis diametralne lisi od skutecnosti (misto kamen vazicich 55 kg jakesi lehke sitky)

Objednávka před 6 dny a zatím žádná odpověď.

• Celkem rychlé dodání
    • Cena na internetu nesedí s konečnou cenou
    • Cena dopravy nesedí s cenou v objednávce
    • Informace o odeslání až po upozornění

Cena na internetu nesedí s konečnou cenou. Cena na netu 16200 kamna +cena dopravy 600, celkem mělo být 16800. Reálná cena 17800 kamna( coz jsem po upozornění jsem akceptoval), nicméně dobírka prisla na 19000 tzn. doprava 1200 (zvednutí ceny dopravy naz 600 na 1200 bez upozornění).

• Když zboží nemáte na skladě, tak neberte objednávky nebo dejte zákazníkům vědět, že zboží není.

• dodáno jiné zboží než bylo objednáno
    • nebyla dodána faktura
    • není možné se s obchodem spojit - obchod nekomunikuje
    • obchod neposkytl informaci o termínu dodání zboží, i když to bylo slíbeno

• Špatná komunikace musíte žádat daňový doklad,záruční list nepotvrzen.Zboží musíte platit hotově na přání prodejce.

• Obchod neinformuje o stornu objednávky

Bohužel stále častější nešvar e-shopů. Nabízejí zboží, které nemají skladem. Objednána položka, u které bylo uvedeno "skladem", druhý den přišel email, že zboží nemají a tečka. Proč neupraví svou nabídku na e-shopu, ví snad jen oni.

• Vůbec se s ním nemusíte zdržovat
    • Nekomunikují

• Nulová komunikace

• Po telefonátu jsem byl ujištěn, že má eshop jeden kus skladem. Obratem jsem objednal a od 9.11.2021 po potvrzení objednávky žádná reakce. Psáno 8.3.2022.

Nevím kdo spravuje na eshopu objednávky ale nechat vyhnít objednávku 4 měsíce je docela síla.

• Objednané zboží nedorazilo a tímto ruším objednávku.

• Nulová komunikace

Obchod neupozorní zákazníky, že objednané zboží nemají. Při telefonické urgenci tvrdili, že nabízené zboží bylo vadné, ale toto zboží stále nabízejí na svých stránkách.

• Do dnešního dne 22.10. 2021 ze strany obchodu nenastala žádná komunikace krom automatické odpovědi z jejich serveru, že zaregistrovali mou objednávku dne 06.10.2021.

Zboží není dostupné, přesto je neustále nabízené a to i na sbazaru.

inzeruji věc kterou nemaji a přitom na aukru jí stále nabízejí.............

Obchodu jsem se ozval Já, s tím, že jsem dlouho kamna nedostal, bylo mi řečeno, že se kamny po cestě poškodila a jiná nejsou. Kdybych se neozval, čekám dodnes.