• přehlednost
    • komunikace

• Ochota personálu

Objednával jsem detektor kouře a testovací sadu na čidlo CO (úmyslně). Velice mile mě překvapilo, že z obchodu obratem volali, jestli to takto skutečně chci, jestli jsem se nespletl ve výběru testovací sady. Za mě 12 bodů z 10 :-)

• rychlost a slušné jednání po celou dobu obchodu

Doporučuji. Bez problémů a spolehlivost.

• Vše bylo v pořádku až na dopravce PPL. Myslel jsem, že dopravce bude předem, nestalo se. Večer se pak stavil soused s balíkem - nechal jej u něj - ještě, že se spolem bavíme :)

Reakce obchodu 365 dnů zabezpečení

velmi nás mrzí vaše zkušenost týkající se přepravní služby, ale bohužel se domníváme, že hodnocení kurýrní služby, kterou si vybírá, sám zákazník při vytváření objednávky by neměla být spojována s hodnocením prodejce. Jedná se o třetí subjekt, jehož fungování a služby nedokážeme jakýmkoliv způsobem ovlivnit. Na tuto skutečnost, jme již v minulosti několikrát upozorňovali kompetentní pracovníky srovnávače cen Heureka, bohužel bez jakékoliv zpětné vazby ze strany Heureky.

Zákaznická podpora 365 dnů bezpečí.

doporučuji,rychlé vyřízení objednávky

• Nákup z domova

• Požadované zboží
    • Nákup na 365 dnů zabezpečení
    • Faktura od European Quality Certificate s.r.o.
    • Kde uplatnit případnou 10letou záruku?

Reakce obchodu 365 dnů zabezpečení

záruku můžete uplatnit, jak v našem obchodě, na centrálním skladě tak případně přímo u dovozce.

Zákaznická podpora 365 dnů bezpečí.

• nejlevnější zboží

nejlevnější zboží-dodání na druhý den..všem doporučuju

• Dodávka od jiného dodavatele, než uvádí www stránky bez varování, že dodavatel není plátce DPH. Naprosto neseriózní postup.
    • Zmatkování řidičky PPL při dodávce nepovažuji za nedostatek obchodu, nicméně došlo k němu.

Pozor!!! Kupujete od jiného dodavatele, než uvádí tento e-shop, tedy za jiných podmínek, než uvádí jeho www stránky.

Vážený pane Černosto,
    našim cílem je především spokojenost našich zákazníků, která je ve většině případů navázána na rychlé dodání zboží vysoké kvality. Jelikož byla vaše objednávka zaslána v období vysoké poptávky detektorů CO a v souvislosti s reportáží ve sdělovacích prostředcích přijali jsme opatření pro to aby veškeré objednávky charakteru tohoto zboží byly vyexpedovány přímo ze skladu dodavatele a následující den doručeny.
    Tyto případy řeší bod 3.7. našich obchodních podmínek. Bohužel ani potom co jste obdržel fakturu společně se zbožím, jsme od vás nedostali informaci, která by podtrhovala vaši nespokojenost s tím, že zboží bylo dodáno třetí stranou.

Za toto se vám dodatečně omlouváme neboť snahou našeho týmu bylo dodat našemu zákazníku kvalitní zboží v co nejkratším termínu.

Zákaznické centrum 365dnů bezpečí.

Byli jsme velice spokojeni.Doporučujeme.

• spolehlivost, jistota

• široký sortiment zabezpečení

• Možná nízké skladové zásoby zboží.

Zboží bohužel nebylo skladem. Proto nebylo dosud dodáno.

• Rychlost, dodmluva...

Doporučuji...

• Větší výběr než v kamenném obchodě.

• Objednal jsem zařízení značky SAFE, ale ještě tentýž den mi psali z obchodu, že tento výrobek nebude v nejbližší době dostupný a nabídli mi výrobek o třídy vyšší za stejnou cenu. Velice férový přístup!

Příznivá cena, dobré recenze, skvělý přístup. Vřele doporučuji!

• Zákaznická linka - kvalifikovaný technik poradí a doporučí zboží na míru potřebám zákazníka. Zodpoví všechny otázky. Využila jsem této možnosti, která byla hlavním důvodem, proč jsem zboží zakoupila v tomto obchodě.

100 % doporučuji

• široký sortiment,příznivé ceny,odborné poradenství po telefonu

přehledné stránky,je z čeho si vybrat,kvalifikovaná odborná pomoc po telefonu při výběru daného produktu,rychlé doručení,(v mém případu do druhého dne)jsou to profíci na svém místě

• Rychlost vyřízení objedenávky.

Doporučuji tento obchod.Můj první nákup v tomto obchodě a bez problému.