• ochota (5)
  • přehledný web (4)
  • nakoupil v obchodě kamerov.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 3 týdny

I když nerada ale zboží jsem musela vrátit.Obchod přijal mé odstoupení od smlouvy velice profesionálně. Vše vyřízeno bez problému během několika dnů

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 3 týdny

• Na mé dotazy ohledně výrobku, který jsem chtěl koupit, mi bylo takřka obratem odpovězeno. Následný nákup proběhl bez závad s vynikající dobou dodání. S kamerou jsem velmi spokojen.

• Rychlé vyřízení a doručení
  • nakoupil v obchodě kamerov.cz před 1 měsícem

Úplne super domluva telefonická taky super zle som zadal objednávku po telefóne sme to opravili uplna spokojnosť

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 1 měsícem

Odlišná od objednané barva a žádný návod.

Reakce obchodu kamerov.cz

Velice se za to omlouvám, ale jsme jen lidé a občas se stane, že kolegyně omylem zabalí jinou barvu zboží, než si zákazník objedná. Ale v tomto případě jsme maximálně vstřícní k zákazníkovi a ihned tuto situaci řešíme. Proto stačilo napsat nebo zavolat a my bychom Vám okamžitě zaslali zboží v barvě, ve které jste si ho také objednala.

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 2 měsíci

• Pomoc při neúspěšně provedené platbě
  • nakoupil v obchodě kamerov.cz před 1 měsícem

• Dostanete zboží, které jste zaplatili.
    • Nekomunikují.
    • Na dotazy ke koupenému zboží nereagují.

• rychlé jednání
    • žádná

nakupoval jsem poprvé

S nákupem jsem spokojen

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 1 měsícem

Nakupoval jsem zde poprvé, a nelituji toho. Zboží dorazilo v pořádku a vesele užívám.

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 1 měsícem

• Obchod za to nemůže, poště předal zásilku v pondělí v Praze a do čtvrtka odpoledne měla co dělat, bydlím 8km za Prahou...
  • nakoupil v obchodě kamerov.cz před 2 měsíci

Objednána kamera, následovně jsem požádal o přidání náhradní baterie do objednávky, e-shop potvrdit. Následovně jim trvalo týden, než poslali fakturu za baterii, kterou poslali s chybou. Mezi tím přišel e-mail, že kamera byla expedována, což nebyla. Fakturu po opravě jsem zaplatil obratem, další 2 dny trvalo vyexpedování zásilky. České poště trvalo téměř týden, než balík doručily na poštu do balíkovny!!! a nakonec po 3 týdnech od objednání kamera přišla bez zplacené náhradní baterie!

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 2 měsíci

Zdravím. Byl jsem překvapivě spokojen rychlostí dodávky a vstřícného jednání. Děkuji a přeji hodně zdaru v další úspěšné činnosti. S úctou R...

Naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě kamerov.cz před 2 měsíci

Zboží bylo po objednávce velmi rychle připraveno na prodejně k vyzvednutí. Vstřícné jednání při řešení problému s fotoaparátem.

Vše v pořádku

rychlost a solidnost