Naprostá spokojenost,rychlost,ochota!

• V první řadě musím říci, že jsme rád, že jsem mohl utratit peníze u české firmy za český výrobek se stopou ruční výroby. Za druhé jsem při objednání zvýhodněného setu chybně navíc objednal zboží, které již bylo součástí setu. Před dodávkou mi osobně zavolali a upozornili mne na duplicitu 2ks zboží , což nemuseli. Takže za mne super přístup a ochota .

Mohu rozhodně doporučit, škoda jen, že nebydlíme blíž, rád bych je navštívil osobně a chtěl vidět jejich prodejnu.

Přáteský a osobní přístup!

• výběr zboží/příslušenství za přiměřené ceny

Několik opakujících se nákupů a vždy opakovaná spokojenost

Gril dorazil. Jeste jsem nezkousel nic pripravovat, ale alespon jsme ho se zenou slozili.

Vysledek nevypada nejhur, ale mam spoustu detailu, ktere mi, pri cene nakupu, docela vadi.

1. Dodavane naradi uplne k nicemu. Klice nepasuji a hrozi poniceni matek. Nektere z dodanych sroubku taky zadna hitparada. Spatne se sroubuji, kdyz tam sroubovak nenasadite kvuli "ucpanemu" krizi.
    2. Pridelani madla nebylo mozne dle navodu, protoze podlozky se nevejdou do vyvrtanych der, tedy budu muset koupit vhodnejsi nebo lehce zbrousit dodane, abych nevrtal do dreva.
    3. Samotny mechanismus pridelani madla mi pripada dost humpolacky.
    4. Vrchni vicko kominku nedrzi a po otevreni/zavreni vika bude nutne nastavovat znovu a znovu. Vsimnul jsem si toho uz na videu pred koupi, ale neprikladal jsem tomu velkou vahu.
    5. Vnitrni keramicky prstenec nelicuje s keramickym topenistem/ohnistem, ale to bude asi problem vyrobni, ze se neda udelat dokonale pasujici dvojice.

Hodne nas vyvedlo z miry uvadeni hmotnosti. Web uvadi hmotnost 72kg, resp. 81kg v setu. Nase objednavka byl set + litinovy rost + 3 pytle uhli po 15kg a dopravce uvedl vahu 70kg (nejspis i s paletou), tak marne premyslime, kde je pravda. Vaha grilu neni mala, tak doufam, ze se jen spletl dopravce.

Cekal jsem trochu vic, ale snad se nejak szijeme.

Maso z grilu bylo super, ale chce to jeste trenovat, byl to prvni pokus. Tesim se na pizzu.

Skvělý přístup, okamžité dodání a vždy se vším poradí. Od pondělí do neděle. Jsou úžasní.

• rychlost provedení obchodu

• velký sortiment příslušenství ke kamado grilu za dobré ceny

Super domluva, rychlé jednání, pro rady možno volat i o víkendu

• Vše v pořádku

• vstíctnost

vše v pořádku

Funguje na 1.

• vědí o čem mluví
    • skvělý poměr cena a kvalita

• Skvělé zboží
    • Perfektní jednání a ochota

• Jsou to skvěly lidé, kteří vědí co dělají a svou práci berou vážně

perfektní obchod, sortiment i komunikace

• Velmi profesionální jednání,zboží ve vynikající kvalitě,maximální spokojenost doporučuji všem.

• Komunikace; kvalita; rychlost dodání

• Profesní přístup, ochota, rychlost doručení..