• posílá spam

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za recenzi. Nákupem a souhlasem s obchodními podmínkami nám dáváte také souhlas k zasílání newsletteru. Nejedná se tedy o SPAM, jak uvádíte. V případě, že newslettery odebírat nechcete, můžete se z odběru kdykoli jednoduše odhlásit.

KALAS Sportswear

Uvedená velikost dresů je naprosto zavádějící a velikost 6 nelze obléknout ani pro běžnou velikost L. Naprostý nesmysl v uváděném číslování a velikostech. U tohoto obchodu bych už nic neobjednal, i kdyby to byl jediný dodavatel. Totálně zavádějící nabídky.

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za recenzi. Velikostní tabulky uvedené na našem webu/eshopu jsou ověřené a za jejich správností si stojíme. V případě, že si nejste jist výběrem vhodné velikosti, velice rádi Vám poradíme, stačí nás před nákupem kontaktovat.

KALAS Sportswear

Otřesný support, výměnu dresů neprovádí, musíte poslat zpět a objednat novou velikost, zůstávám u Castelli, Ti aspoň vědí, jak to v cyklo branži chodí... Kalas se chodně změnil a to k horšímu!

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za recenzi. Velice nás mrzí, že s naším servisem nejste spokojen. Jak jsme Vás již informovali, klasické výměny zboží bohužel neprovádíme. Nevyhovující zboží nám můžete do 30 dnů zdarma vrátit a případně vytvořit novou objednávku, kterou obratem vyřídíme. Součástí každé naší zásilky je stručný formulář a „return label“ ČP.

KALAS Sportswear

Objednané zboží nedošlo ani po několika týdnech. Údajně se někde zatoulalo. Prvopočáteční komunikace vypadala velmi nadějně. Pak se ale zástupce Kalas odmlčel a věc zůstala nedořečena. Škoda. Kalas jsem měl rád.

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace s doručením Vaší objednávky prostřednictvím ČP. Balíček s Vaší objednávkou se nám nakonec podařilo dohledat a také doručit. Budeme rádi, pokud nám i nadále zachováte přízeň.

Děkujeme za pochopení.

• kvalitní výrobek

Troufnu si říct, že jsem za poslední roky nechal v Kalasu desítky tisíc. Nyní, když byla akce -20%, tak jsem ji využil a objednal jarní bundu a merino triko. Jako vždy ve vel. 5. Velikost trika byla v pořádku, bunda mi bohužel byla malá, má pravděpodobně jiný střih. Předpokládal jsem, že nebude problém bundu vyměnit za větší. Jak jsem ale zjistil, tak bunda šla pouze vrátit a měl jsem si udělat novou objednávku již bez slevy. Neměl jsem problém zaplatit poštovné. Z mého pohledu velké zklamání přístupu prodejce.

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace. Je nám to opravdu velice líto, ale jak jsme Vám již psali, výměny zboží bohužel neprovádíme. Nevyhovující výrobek nám samozřejmě můžete vrátit zpět na naše náklady a případně vytvořit novou objednávku. Slevová akce, kterou zmiňujete byla časově omezena, po jejím skončení již tedy není možné slevu dále uplatňovat.

KALAS Sportswear

• Naprosto neodpovídala velikost, místo tabulkové hodnoty v pase 121-128 cm, byla celková délka šňůrky v pase 100 cm, což by při zavázání bylo cca 80 cm namísto uvedených rozměrů. Zboží jsem vrátil a nikdo se neomluvil. Uvedená velikost na štítku i všité cedulce byla správná, dle objednané velikosti. To se nedá pochopit!!!

Viz mínus

Reakce obchodu KALAS Sportswear, s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi a omlouváme se za vzniklé komplikace. Údaje uvedené v našich velikostních tabulkách jsou správné, jsou zde uvedeny rozměry postav, nikoli rozměry výrobků. Samozřejmě se však může stát, že ne každému zákazníkovi střih výrobku vyhovuje. V těchto případech lze nevyhovující výrobek vrátit zpět na naše náklady.

KALAS Sportswear

Bral jsem po 2 velikostech, protože není možné jinak zkusit. Ze zakázky cca za 21.000,-Kč jsme vybrali pouze jednu bundu 2055-065X CZ 61023090 PURE Z | Bunda | fluo | W, velikost č.5. a návleky na ruce RAINMEM Z č. 4-5, jsou stejně jako návleky na nohy SUPER a sedí. Ač máme s manželkou od firmy jarní budny č. 4, tak podslední nám byly těsné, u velikosti č.5 dělal zip na odepínacích rukávech "bouli" a tlačil. Kalhoty 3/4 PURE Z/M 3082-661X CZ 61034300 jsem si podle popisu představoval silnější. Jinak, abych byl spravedlivý, až do poslední dodávky vše k naprosté spokojenosti - za řádově 40.000,-Kč.

Reakce obchodu KALAS Sportswear, s.r.o.

Děkujeme Vám za recenzi. Velice nás mrzí, že jste si ze zakoupeného zboží nevybral více kusů, ale i toto se bohužel při online nákupu může stát. V případě, že se zakoupeným zbožím nejste spokojený, můžete nám samozřejmě nevyhovující zboží vrátit zpět na naše náklady. Součástí každé naší zásilky je stručný formulář a „return label“ ČP.

• Rychlost doruceni
    • Kvalita zboží na zimu je naprosto nekonkurenční, doporučuji jinou značku

Reakce obchodu KALAS Sportswear, s.r.o.

Děkujeme Vám za recenzi zakoupeného zboží. Moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Abychom si byli jisti správností námi uváděných informací, jsou naše výrobky před uvedením do prodeje testovány profesionálními i rekreačními cyklisty. Chápeme však, že tepelný komfort je velice individuální měřítko a proto Vám s výběrem vhodného oblečení vždy velice rádi pomůžeme.

Děkujeme za pochopení.

KALAS Sportswear

Přemrštěné ceny Kalasu mě přinutili přejít ke konkurenčním značkám....

Reakce obchodu KALAS Sportswear, s.r.o.

Děkujeme Vám za recenzi. Při výrobě a vývoji našich výrobků klademe důraz na výběr vhodných, kvalitních materiálů především z Itálie. Celá výroba probíhá zde v České Republice. Toto a mnoho další faktorů se odrazí ve výsledné ceně produktu, která věříme, je přiměřená. Budeme rádi, pokud nám nadále zachováte přízeň.

KALAS Sportswear

U značkového zboží v této cenové hladině by se nemělo stát, že najdu nedošitý šev. Zboží by se mělo před expedicí důkladně kontrolovat. Objednali jsme zateplené kalhoty dlouhé, tam byl nedošitý šev a k tomu ještě zimní. U zateplených kalhot, které se používají na podzim, jsme čekali na velikost na konec října. Už velikosti opět nejsou. U zimních vůbec neodpovídá číslování velikostí. A není to o jednu velikost, možná o 2-3, takže těžko říci, jakou velikost si objednat. V číslování bylo chtělo zohlednit pružnost použitého materiálu.

Vážená paní Boar,

děkujeme Vám za zaslané hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace s dodaným zbožím. Pokud jste od nás obdržela zboží, se kterým nejste z jakéhokoli důvodu spokojena, stačí vyplnit jednoduchý formulář a zaslat zboží zpět na naše náklady.

Pro určení vhodné velikosti doporučujeme použít naše velikostní tabulky, nebo se můžete obrátit přímo na nás. Velice rádi Vám vhodnou velikost doporučíme.

• Kvalita zbozi

Hned po prvni jizde jsou kratasy v miste treni se sedlem viditelne osoupane. Uvazuji o vraceni zbozi.

Vážený pane Sieglere,

děkujeme za Vaši recenzi. Za kvalitou našich výrobků a použitých materiálů si stojíme. Samozřejmě nám ale můžete poškozený výrobek poslat zpět k reklamaci, v nejkratší možné době ji posoudíme a zašleme Vám vyjádření.

KALAS Sportswear

• Ach ti ITťáci ... zboží dorazí až koncem května (jsem s tím srozuměn a nemám s tím problém), ale žádost o hodnocení obchodu a dotaz na spokojenost se zbožím mne obtěžuje - a vzhledem k výše uvedenému musím to tak říct - již dnes (8. dubna)
    Své neporučuji nemyslím vážně, ale doporučit budu moci až koncem května ... doufám.

Vážený pane Lukáči,

velice nás mrzí, že nás takto neobjektivně hodnotíte. Formuláře jsou odesílány automaticky, vždy desátý den po vytvoření objednávky a my toto bohužel nejsme schopni jakkoli ovlivnit.

Děkujeme za pochopení a věříme, že s dodaným výrobkem bude spokojený!

KALAS Sportswear

• Pro moji potřebu a pro manželku jsem zde zakoupil celou řadu výrobků, které využíváme a jsme s jejich funkčností spokojeni.
    • viz. text níže

K svátku mně byl zaslán slevový kód, který jsem využil k nákupu krátkých kalhot (jedny stejné již mám a čtvery další od jiných firem), které jsem nutně nepotřeboval, chtěl jsem využít slevu, kalhoty jsou část dresu, který nejvíc odléhá zkáze. Sleva se mi odečetla a tak jsem objednávku uzavřel.
    Zboží mi bylo zasláno za cenu bez slevy, takže jsem je odmítl.

Vážený pane Smitko,

je nám to velice líto, ale ve Vaší objednávce jste nevyužil žádný slevový kupón. Námi fakturovaná částka odpovídala té, kterou jste sám potvrdil při dokončení objednávky. Tuto informaci si můžete snadno ověřit v potvrzení objednávky, které jste obdržel emilem.

Děkujeme Vám za pochopení!

KALAS Sportswear

Velice špatně jednání.Po dodání zásilky 4 ks zboží pro důchodce za vysokou cenu ihned po vybalení jsme zjistili, že dámský dres má na přední části flek, který byl vyfocen a odeslán k výměně.Telefonicky byla přislíbena výměna a obratem odeslání.Bohužel sliby jsou chyby.Vše se bude řešit jako běžná reklamace s vyprání m.Nechci výpravný dres za tak vysokou cenu.Vše píšu z nemocnice .Až se vrátím domů odešlu zpět zbytek dodávky a budu požadovat vrácení uhtazené částky.
    Jsem velice zklamán.
    Spozdravem pěkného dne Jaroslav Khek.

Dobrý den, pane Khek,

děkujeme Vám za reakci. Dle námi dostupných informací proběhlo vše, jak jsme Vám slíbili, tedy výměnou za nový výrobek, který jsme také obratem odeslali. Balíček byl ale bohužel uložen na pobočce ČP a tím došlo ke zdržení. Děkujeme Vám za pochopení.

KALAS Sportswear

• Od zaplacení zboží dne 22.12.2020 mi zboží ještě nedorazilo (6.1.2021)

Vážený pane Fialo,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši objednávku jsme vyřídili a odeslali hned jak to bylo možné, tj. 4.1.2021(tato informace byla uvedena také přímo v našem eshopu). Zdržení doručení ze strany ČP nás samozřejmě velice mrzí, bohužel ale nejsme schopni toto jakkoli ovlivnit. Děkujeme Vám za pochopení.

KALAS Sporswear

Memoznost výměny velikosti. Pouze vracení peněz a bohužel nová objednávka bez původních slev.

Vážený pane Šandero,

děkujeme za Vaše hodnocení. Aby vše proběhlo co nejrychleji a bez zbytečných komplikací, stačí vytvořit novou objednávku, kterou Vám obratem odešleme. Nevyhovující zboží nám poté zašlete zpět na naše náklady a my Vám v nejkratší možné době vrátíme peníze.

Slevová akce "black friday" byla časově omezena, proto po jejím skončení není možné slevu uplatnit. Děkujeme Vám za pochopení.

KALAS Sportswear

• objednávka mi přišla poškozená, všechny tři krémy měli rozbitá víčka , nelze dát tři produkty do jednoho balení bez vnitřní přepážky, takže za mne tentokrát velký špatný...............

• Rychlá reakce na objednávku i reklamaci
    • Velký výběr oblečení
    • Designové a barevné řešení oblečení
    • Opakující se stejná vada na oblečení
    • Kvalita zpracování a stříhové řešení je u konkurence lepší
    • Proporce u jednotlivých velikostí vhodné spíše pro sportovce než běžnou populaci

Design, barvy a šíře sortimentu je výborná, stejně jako rychlost reakce na podněty.
    Kvalita zpracování a proporce pro jednotlivé velikosti jsou ve srovnání s konkurencí je horší. Velikým zklamáním je opakující se závada u produktu a nutnost opakované reklamace

Špatně popsaný produkt, spíše jarní a podzimní než zimní

Dobrý den pane Vinaři,

velice nás mrzí, že nejste s nákupem v našem eshopu spokojený. Pokud Vám však dodaný výrobek nevyhovuje a je nepoužitý, máte samozřejmě stále možnost nám výrobek vrátit, případně vyměnit za jiný.

Tým KALAS Sportswear

Kalaš asi nedělá špatné oblečení, bohužel e-shop je velmi nekvalitní, stránky nejsou přehledné, filtry nefungují spolehlivě a informace o produktu jsou nedostatečné a zmatené - na což jsem nyní doplatil, když u dodané bundy byly parametry úplně jiné (pochopitelně horší), než uváděné na stránkách shopu. Na e-mail, kde jsem na to upozornil nikdo neodpověděl.