• zakoupila jsem k šamponu i doporučenou pumpičku. Bohužel pumpička má úplně jiný rozměr.

Reakce obchodu KadernickyServis.cz

Nerozumiem, klientka si objednala 350ml šampon a pumpičku k 1000ml, samozrejme, že pumpička nepasuje, nemyslím si, že chyba bola na našej strane, ale chápem, za všetko môže predajca :(

• není univerzální

• Zboží dorazilo velmi rychle
    • V případě reklamace nulový zákaznický přístup
    • Arogantní majitel
    • Nekompatibilní zboží

Vše v pořádku dokuď jsem nepotřebovala vyřídit reklamaci. Pan majitel je velmi arogantní a furt mě přesvědčovat o tom, že chyba je na mojí straně. Koupila jsem smeták a tyč - ty do sebe ale bohužel nepasovali majitel mi tvrdil že to koupilo tisíce zákazníků přede mnou a nikdo s tím neměl problem ať zkusím smeták naolejovat a ať mi s tím pomůže chlap a toto říkal asi 5min. dokola. Dále jsem objednala umyvadla + guma na umyvadlo, guma nebyla stejná jako na obrázku a na umyvadlo také neseděla.. psala jsem tedy reklamaci e-mailem na to pan majitel reagoval, že mám poslat reklamované zboží k nim do skladu v nerozbaleným a nepoškozeným obale, tak to je opravdu výsměch, jak bych asi zjistila, že zboží nepasuje k sobě, když bych ho nevyndala z obalu? Objednávat zde určitě již nebudu a za sebe nedoporučuji.

objednávala jsem 2 ks kosmetického přípravku a aniž bych na to byla jakkoli upozorněna - rozhodli se mi poslat kus jen jeden a peníze za ten druhý vrátit. Nyní jsem tedy v situaci, že druhý kus musím sehnat někde jinde a znovu zaplatit poštovné, trávit čas nad hledáním zboží, jeho objednávkou a čekáním na doručení. Vůbec nechápu, jak si můžou svévolně dovolit měnit obsah mé objednávky, vůbec mě o tom neinformovat a prostě poslat jen to, co se jim hodí. Kdyby mě na to upozornili, objednávku bych zrušila a objednala to rovnou celé jinde, takhle mi akorát přidělali práci a nechali mě zaplatit 150 Kč za doručení jedné malé lahvičky. Napsala jsem jim na mail tuto stejnou výtku a ani se neobtěžovali reagovat. Tento obchod rozhodně nedoporučuji a vyhněte se mu obloukem!!!

Reakce obchodu KadernickyServis.cz

Áno, toto ho hodnotenie je z časti prevdivé, kolegyňa však 2 x telefonicky kontaktovala zákazníčku, žiaľ, neúspešne, zákazníci často nedvíhajú telefon a v snahe čo najrýchlejšie vybaviť objednávku túto riešila tak, že poslala posledný dostupný kus a peniaze za nedodaný kus boli obratom vrátené na účet. Určite zabezpečíme, aby sa podobné konanie neopakovalo, zákazníčke sme sa ospravedlnili v dodatočnej odpovedi v e-maile.

Požádal jsem o zavolání v den doručení, protože jsem byl v práci. Nedostal jsem hovor. Zaplatil jsem za doručení kurýrem za 150 korun a šel jsem si zásilku převzít sám, nakonec jsem pracoval bez nabíječka na 3 dny.Jsem naštvaný. Nedoporučuji nikomu využívat služby tohoto obchodu Jsem cizinec, požádal jsem o změnu dodací adresy, na webu to nešlo. Byl jsem odmítnut.

• Šampón dodán bez pumpičky. Po urgenci mi bylo sděleno, že obrázek pouze ilustrační a dodavatel dodává bez pumpičky. Přitom při tuším druhé objednávce pumpička dodána byla. K čemu mi je tak velké balení, když jej nemám čím dávkovat.

Sada nůžek odpovídá kvalitě nůžek z Aliexpressu (dokonce velmi podobné sady tam skutečně nabízí za necelých 15$), avšak za 3x takovou cenu.

K nákupu byl zdarma kondicionér, ovšem ten je více jak půl roku po datu expirace!!!

Obrovské zklamání (od takto nazvaného eshopu jsem očekávala odpovídající kvalitu zboží a solidní přístup) a v případě prošlého výrobku i údiv nad tím, že si to vůbec dovolí!

Reakce obchodu KadernickyServis.cz

Určite nenakupujeme z Aliexpresu, ale iba od zavedených osvedčených výrobcov z EU a USA, odporúčam si skontrolovať dátum na výrobku, kde je pred dátumom PD - čož je dátum výroby, ale načo si niečo overiť, najlepšie si urobiť svoj názor. a písať negatívne recenzie, čož mi je ľúto.

• Absolutně žádná.
    • Nejhorší služby se kterými jsem se dosud setkal! Opravdu nedoporučuji ani největšímu nepříteli.
    • Odesílají ze Slovenska, takže v případě vyřizování reklamace si připravte balík za doručování tam a zpátky..
    • Jejich reklamační oddělení je asi banda totálních de***ů, jelikož závadu zboží nejenže svedou na Vás, ale ještě ke všemu tvrdí, že Vám odešlou nové zboží za sníženou cenu, které je opět nekvalitní jako to původní.
    • Prodávají šmejdy, jsou to absolutně vyhozené peníze

Reakce obchodu KadernickyServis.cz

Zaujímavé, 95% recenzií máme úplne skvelých, pozitívne hodnotenia, nikto nemá problém, že sme SK firma a odosielame zo Slovenska, áno, chápem, že v prípade vrátenia produktu alebo reklamácie je poštovné vyššie ako v rámci CZ, to žiaľ neovplyvníme. Zákazník,,mal problém"" so strojčekom na vlasy v najnižšej cenovej kategorií, zrejme očakával výkon ako od najdrahšieho, strojček bol v poriadku, preto nebol dôvod na reklamáciu, Trval na výmene za nový kus, v tomto sme mu vyhoveli, samozrejme, že strojček bol rovnaký, a pôvodný, zrejme aj tu čakal vysoký výkon, čož je nemožné, nakoľko sa jedná o rovnaký výrobok, ktorý je v naprostom poriadku. Žiaľ, nie vždy je možné vyhovieť náročnosti určitého zákazníka za obrazne povedané 5 korún, vždy za všetko môže predajca.

Špatná kvalita

Neznám obchod

• Zboží po rozbalení bylo již použité (vlasy ve strojku). Výrobek jsem reklamoval (odeslána fotodokumentace) a druhý den jsem vrátil zboží na své náklady zpět. Jsem zklamán přístupem pana Majeríka a tento obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu KadernickyServis.cz

V žiadnom prípade sa nemohlo stať, aby bol predaný produkt použitý na strihanie vlasov, skôr je to drzosť zákazníka,ktorý strojček použije na strihanie a následne ho vráti nazad z dôvodu, že mu nevyhovuje naviac, samozrejme, ešte napíše negatívnu recenziu.

• zboží přišlo poškozeno v neporušeném obalu od dopravce