• Bezvadná dosavadní spolupráce s obchodem

• Flexibilita a komunikace

• Korektní jednání, spolehlivost

Tato firma mi i instalovala nový kotel a můžu jí doporučit i v tomto ohledu.

rychlost, spolehlivost

Neuvěřitelně rychlé vyřízení / doručení, jinak vše v pořádku.

Moc děkujeme!

Great service , both my orders have been processed and shipped super fast .Thank you

Reakce obchodu Kačírek - topení s.r.o.

Děkujeme! (Thank you very much!)

Dobrý

• Ochota a vstřícnost.

• rychlý a spolehlivý
    • špatný dopravce

Obchod funguje dobře, ale vázlo to u dopravce

• Szybko i to, co chciałem. W dobrej cenie.

ochota,přesnost,vysoká profesionalita

• rychlé a spolehlivé objednání a doručení

Perfektní služby od objednání po dodání.

rychlost dodání

• Zboží bylo psáno skladem, ale skladem nebylo

Nedoporučuji

Pro výrobce, zatlouct hřebíky v paletě nebo položit ochranu před roztržením pytlů.

• arogance a neseriózní jednání

Firma Kačírek je naprosto neseriózní firma. Po namontování a zprovoznění kotelny jsem zjistila, že mi dům nevytopí. Kapacitu a systém navrhl pan Kačírek, pak mi jen sdělil, že neumím topit. Zařízení stálo 167.000,- Kč. Téměř dvě zimy jsme se synem žili v domě, kde bylo mezi 12-17°C, podle toho jaká byla venku zima. Nechala jsem si zpracovat soudně-znalecký posudek, kde se jasně píše, že je topný systém kotelny udělaný špatně, což panu Kačírkovi nějak zvlášť nevadilo, sdělil mi jen, že to není pro něj argument, pan Kačírek je velmi arogantní člověk. Byla jsem nucena oslovit jinou firmu, která mi musela celý systém předělat, protože byl zcela nefunkční. Celá kauza byla i publikována v denním tisku BLESK dne 30.5.2022.
    Firma, která mi kotel předělávala mi sdělila, že to není první případ, kdy po panu Kačírkovi museli něco předělávat.

Vážená paní Bártková,

velmi nás mrzí vaše recenze, která se nezakládá zcela na pravdě. V uváděných teplotách jste nežili. Považujeme za podivuhodné, že jste začala nízké teploty reklamovat jednotky měsíců před uplynutím dvouleté záruční doby a od začátku rovnou požadovat vrácení peněz.
    Zmiňovaný posudek soudního znalce nebyl zpracován správně, neměl správné náležitosti a předjímal skutečnosti, které do soudního posudku nepatří.
    Situaci a vaši nespokojenost jsme se snažili řešit proaktivně a na naše náklady. Nabízeli jsme přestavbu, bezplatnou zápůjčku jiného zařízení, výměnu některých komponent. Žádnou nabízenou možnost jste nikdy nevyužila, naopak jste započala velmi negativní kampaň hraničící s kyberšikanou.