• Moc milý a ochotný personál

Žadná

Super, super, super

Zboží dle popisu skladem, placeno předem. Přesto se ani po týdnu nikdo neozval, na emailový dotaz žádná odpověď. Zřejmě obchod krachuje... Ani tu půlku hvězdičky si nezaslouží.

Reakce obchodu K2moto

děkuji za Vaši recenzi. Stav Vaší objednávky jsem prověřila, bohužel došlo k chybě při expedici.
    Vaše zboží bude dnes zabaleno a hned dopoledne následující den expedováno.
    Za vzniklé komplikace se vám omlouvám.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

[email protected]

• Pánové dobře poradí

Reakce obchodu K2moto

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a budeme rádi pokud si náš e-shop vyberete i příště.
    Zuzka K2moto

• Nekomunikují, neodpovídají na e-maily ani neberou telefon

příjemná paní, nic není problém...

Zuzka K2moto

Žádná komunikace.Už nikdy nebudu nakupovat v toto Eshopu.Zboží nedodali bez vysvětlení.

Reakce obchodu K2moto

děkuji za Vaši recenzi a mrzí mě Vaše zkušenost s objednávkou na našem e-shopu.
    Bohužel Vámi objednaná helma již byla výprodejová a potřebnou velikost se nám i přes vynaložené úsilí nepodařilo u dodavatelů sehnat.
    S pracovníkem e-shopu jsme správný postup informování zákazníků znovu prošli tak, aby k nedodání bez vysvětlení již nedocházelo.

Závěrem prosím přijměte mou omluvu a v případě potřeby mě neváhejte kontaktovat.

Vedoucí prodejny motooblečení a doplňků
    [email protected]

• Oblečení dorazilo dle objednávky.
    • Doručení objednávky OK, to je ale již poslední klad.
    • Inzerovaná okamžitá výměna oblečení? V reálu s tím nepočítejte.
    • Odstoupení od smlouvy do 14 ti dnů? Budete je urgovat o vrácení peněz.
    • Komunikace naprosto žádná.
    • Poněkud zmatečné tabulky velikostí.

Na tomto eshopu jsem nakupoval poprvé. Netrefil jsem se velikostí oblečení, proto jsem požádal o jeho výměnu (inzerují: "Nesedí vám velikost a potřebujete ji vyměnit za jinou? Není problém!...!). Email si přečetli, reakce však NULA. Proto jsem následně odstoupil od smlouvy a ve 14 ti denní lhůtě jsem odeslal oblečení zpět s veškerými náležitostmi. Odpověď opět žádná a navíc mně v zákonné lhůtě nevrátili peníze. Proto jsem emailem platbu urgoval, opět žádná reakce. Následně jsem do eshopu volal, pán byl slušný, ale byl jsem odkázán na telefonní číslo, kde již nikdo nebyl. Proto jsem si našel jiné tel. číslo, kde se ozvala zaměstnankyně firmy, která sice měla již po pracovní době, ale ochotně mně poslala tel. kontakt, na který se mohu obrátit (v této firmě asi jedna z mála). Ten jsem nakonec nevyužil, napsal jsem emailem druhou urgenci. Na to již reagovali vrácením peněz. V opačném případě jsem byl připraven obrátit se již na ČOI. Takže moje zkušenost: Pokud nakupujete a platíte, zboží zašlou bez problémů. Nicméně pokud budete chtít zboží vyměnit nebo vrátit, nečekejte žádný kvapík, nedodržují vlastní příslib výměny, nedodržují ani 14 ti denní lhůtu pro vrácení peněz. Takže za mě tento eshop NEDOPORUČUJI, s takovýmto přístupem jsem se setkal snad jen jednou - a to ještě v dřevních dobách eshopů. Je spousta jiných, kde si zákazníka váží a vše funguje, jak má.

Reakce obchodu K2moto

děkuji za Vaši recenzi a upřímně mě mrzí Vaše zkušenost.

V době Vaší objednávky jsme přecházeli na nový systém a došlo k chybě ve zpracování storna Vaší objednávky.
    S novým systémem by nyní k takovým situacím již docházet nemělo.

Jménem svým i K2 moto bych se Vám chtěla za vzniklé komplikace omluvit.

Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Vedoucí prodejny motooblečení a doplňků

• Prostě OK

• Zadna komunikace.

Objednano pred osmi dny zbozi, ktere bylo skladem. Prislo automaticke potvrzeni objednavky. Pak uz zadna komunikace. Na muj dotaz po tydnu, zda je nejaky problem s dodanim neprisla uz zadna odpoved. Takze jen ztrata casu, mel jsem objednat jinde rovnou.

Vše proběhlo v pořádku.Výborný e-shop

• Velký výběr
    • Objednávka po více jak 2 týdnech nikde
    • Na email nikdo neodpovídá

Dobrý den . Objednával jsem 2 bundy na motorku , které měli být zároveň jako dárek pro přítelkyni k Valentýnu . Bohužel po 2 týdnech bundy nikde a na email nikdo neodpovídá .

Zboží dorazilo, tak je to v pořádku. Slabší komunikace, delší dodací lhůta, ale měl jsem dobírku, tak mě nic netrápilo.
    Velikost bot byla jiná než jsem chtěl, ale za to asi nemohli, na krabici byla velikost správná, ale boty někdo prohodil za číslo větší. Na motorce to snesu, vracet nebudu, mají dobré ceny, jenom to trochu vychytat a bude to dobrý e-shop.

• Zboží jsem objednal a zaplatil 27.12.2023, ale zatím nepřišlo. Při objednávání byl uveden datum dodání 29,12,2023. Na dotaz, kde se nachází objednávka mně nebylo odpovězeno. Tak zatím doufám, že je to díky svátkům a možnému omezení provozu.

• zboží zatím nepřišlo, kromě potvrzení objednávky jsem od obchodu nedostala žádnou zprávu
    • stále čekám na reakci obchodu

rychlé dodání

Velmi vstřícné jednání a tim pádem i bezva Ježíšek. Děkuji

Tým K2 moto - největší prodejce motocyklů v ČR

Zaplaceno predem a porad cekam :(

• Spokojenost

• Skvělý