• nizka cena
    • postovni zdarma (u chladnicky)

jsem max spokojena jak s tovarem tak s dodaci lhutou a obchod mohu jen doporucit

• širokou škálu zboží, dobré ceny, dostupnost osobního odběru
    • neshledali jsme žádné

určitě doporučuji, dobrá komunikace, rychlost, spolehlivost

• rychlost, seriozní jednání se zákazníkem
    • webové stránky jsou neatraktivní a ne příliš přehledné

• Je levný .
    • Neobsahuje vždy vše co nabízí ihned k dodání.

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Váš nákup. Bohužel nejsme schopni držet veškerý sortiment vlastním skladem. Přesto je průměrná dodací lhůta 3 pracovní dny.

• rychlost vyrizeni
    • nizke ceny
    • Vyzvedani zbozi ve neprehlednem arealu Toptrans. V arealu je nutno se dotazovat, kde se ma zbozi zaplatit, kde vyzvednout, jelikoz chybi oznaceni obchodu K-Store.

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je pravda, že v arealu Toptrans není dobře značen náš obchod. Co nejdříve to napravíme. Děkujeme za impuls.

Tým K-Store.cz

• Dodávka zboží ihned druhý den, zboží jsme objednávali v neděli, platili převodem na účet (elektroniky) a v úterý jsme jej měli doma. Super rychlost :-)
    • Dobrá komunikace se zákazníkem. Informace o obdržení objednávky a domluva, kdy bude zboží dovezeno.

• Zboží, které inzeruje že je skladem, skutečně skladem je.
    • Drží slovo s termínem dodání, žádné hry na problémy s dopravou. Smluvní dopravce (v mém případě DPD) profesionální přístup.
    • Zatím bez slabin, jedná se ovšem teprve o můj první nákup zde.

Z komunikace s K-store je cítit zájem o zákazníka, dodat mu včas požadované zboží.
    Pokud slíbí, že zavolají, zavolají. Slíbený kontakt nebo informaci zašlou v dohodnutém termínu.
    Zákazník je informován o času expedice.
    Určitě doporučuji číst zkušenosti zákazníků s jednotlivými e-shopy. V drtivé většině na smutné zkušenosti tam opakovaně dojde. K-store mi v tomto srovnání vychází vysoce pozitivně.

Reakce obchodu K-store.cz

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi.

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme udělat maximum. Pokud nastane jakýkoliv problém, jsme připraveni ho operativně vyřešit k co nejrychlejšímu uspokojení zákazníka. Jsme velmi rádi, že se o Vaši výtečnou zkušenost neváháte podělit. Děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

Tým K-Store.cz

• Výborná komunikace a ochota zajistit i zboží, které nebylo na stránkách uvedeno.
    • Obtížnější orientace ve zboží na stránkách (hodily by se lepší filtry).

Nadstandardní osobní přístup. Doporučuji.

Dobrá spolupráce, doporučuji.

• 100% servis

super

• Potřebovala jsem urychlit dodání baterie a ze strany obchodu mi vyšli vstříc a dodali baterii dokonce o den dříve.

Vynikající jednání. Doporučuji.

• nízká cena zboží
    • zákaznický přístup

DOPORUČUJI

• Nebyl doručen český návod ke zboží.

• Okamzite predani prepravci
    • Zboží draží skladem
    • Záruka 5 let

Nakoupil jsem lednici Liebherr. V ceně produktu mi nabídli dopravu zdarma i prodlouženou záruku 5 let. Lednice byla dovezena expresně dvěma pány, kteří ji po schodech odstěhovali až na místo použití. K lednici jsme dostali i malý dárek.
    Každopádně doporučuji!

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, děláme maximum pro uspokojení potřeb našich zákazníků a pevně věříme, že se nám to daří na výbornou.

Vaše reakce je pro nás nesmírně přínosná. Těšíme se na Vaši příští objednávku.

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE
    • RYCHLÉ DODÁNÍ
    • VÝHODNÁ CENA
    • MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU

Vybíral jsem nástěnnou digestoř. V obchodě mi poradili s výběrem vyhovujícího modelu, který splňoval představy o designu a pasoval i rozměrově.Doručili do dvou dnů. Vše bylo jak jsme si domluvili.

Reakce obchodu K-store.cz

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

Pokud je to v našich silách, vždy se snažíme zákazníkovi usnadnit výběr a následný průchod celou jeho objednávkou. O to více nás pak těší, když je zákazník spokojený - to je náš cíl !!!

Těšíme se na Váš další nákup.

• dobrou cenu

velní operativní, dobrá cenová nabídka, dobré reference nakupujících

Reakce obchodu K-store.cz

velice děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vždy nás potěší spokojený zákazník.

Děkujeme za Váš nákup

Tým K-store.cz

• mě se líbí jejich stránky. překvapila mě rychlost a hlavně jejich komunikace. ani jsem jim nemusel volat a sami mi zavolali, zeptali se kdy se mi to hodí a zboží doručili.

pro mě obchod parádní. funguje tak, jak bych si od internetovýho obchodu představoval. objednám, oni mi zavolaj a doručej když já chci. doporučuju, rád tady nakoupim znova

děkujeme za Vaši reakci.

Velice náš těší Vaše spokojenost. Toto je důvod, proč jsme stále na trhu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou č. 1.

Tým K-Store.cz

• krásný sortiment, milé jednání, vstřícnost ke všem požadavkům
    • nevím

Kvalitní, rychlé jednání

děkujeme za Vaši chválu.

Vždy se snažíme usnadnit celý proces nákupu našim zákazníkům, rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům a pokud je to v našich silách, uděláme i něco navíc.

• Dobrá komunikace.
    • bohužel doprava dost vázla, také díky sněhové kalamitě, ale balíček byl dodán až 3 dny po avizovaném datu a bohužel dopravce toto neoznámil.

Fajn obchod.

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Ještě jednou se hluboce omlouváme za tento zbytečný posun v termínu dodání. S dopravcem jsme celou záležitost řešili a optimalizovali komunikaci, aby se riziko vzniku takového případu ještě více minimalizovalo.