Rychlé dodání, bezkonkurenční ceny

Netrvalo to ani 24 hodin a měl jsem objednávku doma

Rychlost dodání

Bezproblémový, rychlý obchod.

• Velmi dobré ceny oproti ostatním obchodům
    • Dodání proběhlo hned následující pracovní den
    • Potřeboval jsem změnit způsob platby, na což obchod pružně zareagoval a vše vyřešili
    • Doba dodávky

Naprostá spokojenost. Zboží skladem objednáno, druhý den dodáno na výdejní místo zásilkovny. Doprava zdarma! Zboží nejlevnější široko daleko. Zkrátka luxus, nelze jinak než všemi deseti doporučit!

• Měli co jsem chtěl
    • Dáreček jako bonus
    • Zkuste, budete spokojeni, sortiment mají široký

Celková naprostá spokojenost ze všech výše uvedených důvodů. Doporučuji.

• rychlost dodání

• - rychlost dodání
    • - spolehlivost
    • - poměr kvalita/cena
    • - rychlé vyřízení a vstřícný přístup

• Dobře zabalené
    • Dárek zdarma

• dárek navíc

Šmejd co nefunguje.

• Velmi špatná komunikace

Z e-shopu jsem velmi zklamaný. Vybral jsem si jej podle kladných recenzí, ale zřejmě jsem smolař. Našel jsem si u nich smart hodinky, které měli skoro o 500Kč levnější než konkurence. A protože u hodinek bylo uvedeno – pozítří na výdejním místě, tak jsem neváhal a hodinky si 11.12 objednal. Platbu jsem provedl online. Ihned po provedení platby mi přišel velmi strohý email, že objednávka byla zaplacená (JYKO všechny produkty skladem) Takže jsem byl natěšený že 13.12 si vyzvednu své hodinky. Jen mi druhý den po zaplacení začalo být divné že jsem nedostal info že zboží bylo nachystáno nebo odesláno a ani nepřišlo info od dopravce že zboží převzal. 13.12 jsem tedy odeslal dotaz, jak to vypadá (ten den již měli hodinky být na výdejním místě) Odpověď přišla 14.12 s tím že se omlouvají, ale že zjistili že hodinky skladem nemají ať tedy pošlu číslo účtu, že mi vrátí peníze, přitom ještě 13.12 bylo u hodinek – skladem. Tak jsem poslal číslo účtu a čekal na peníze. 18.12 posílám další dotaz, tentokrát kde jsou peníze? 20.12 posílám znovu číslo účtu s tím, že požaduji vrácení celé částky v co nejkratším termínu, jinak se obracím na ČOI a PČR. No a ejhle 21.12 byli peníze připsané. Za mě tedy e-shop nedoporučuji, už jen proto že nemají zmáknutou komunikaci se zákazníky a neumí napsat ani, omlouváme se za opožděnou vrátku peněz, protože…….

• rychlost,profesionálnost

doporučuji, spolehlivý obchod

• Rychlost a spolehlivost

• super cena
    • rychlost vyřízení

Zboží - origo krabice - byla obalená jen tenkou folií, měla jsem strach, že bude obal poškozen od přepravce (zboží mám jako dárek), ale vše bylo v pořádku.

Vše bylo v pořádku. Rychlé a bezproblémové jednání a dodání.

Zboží mi poslali použité a do parcelshopu, přestože jsem si je objednal na adresu a uhradil předem cenu nového. Co doplnit?