• příznivá cena

Obchod nedoporučuji. Přestože mají zboží na webu, tak své stránky neaktualizují.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Vážený pane,již v naší mailové komunikaci jsme se Vám snažili vysvětlit, proč byl Vámi objednaný produkt zrušen.Naše stránky aktualizujeme 2 - 3x denně, minimálně však jednou za 24 hodin.Bohužel jsou naše stránky propojeny se sklady v Anglii a přes veškerou snahu o aktualizaci jejich stránek minimálně 1x za den je náš boj zatím marný.Proto se může stát,že zvláště výprodejové a hodně zlevněné zboží, které se na našich stránkách jeví,jako že je možné k dodání prostě je již u dodavatele vyprodané.Toto je velmi nepříjemné, jak pro nás,tak pro zákazníky.Ale zatím se nám bohužel nepodařila žádná změna.Věříme však,že i když je to zatím běh na dlouhou trať,nakonec se nám podaří s dodavatelem domluvit.
    S pozdravem Team Justoutlet

Výborná komunikace a ochota řešit problém

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!

• Výběr

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za pozitivní recenzi.
    Objednávky učiněné o svátcích ke konci roku byly opožděné z důvodů svátků, kdy ani sklady v Anglii nezasílaly zboží.
    Váš team Justoutlet

• Rozmanitost tovaru,aj nadmerne velkosti,dobre ceny
    • Dlzka dodania,nie vzdy dostatocny popis tovaru,napr.material

Vyborny obchod so sirokym spektrom tovaru,dobrej kvality a prijatelnej ceny.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2015

• velký výběr
    • nízké ceny
    • kvalitní zboží
    • nelze sledovat, v jaké fázi je vyřízení objednávky

Doporučuji, nakupuji zde pravidelně, dokonce mi zavolali, že jedna položka přišla v jiném odstínu červené než jsem měla objednané, jestli ji přesto chci, jinde by to třeba neřešili. Byla jsem pokaždé s nákupem spokojená.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

moc si vážíme Vaší kladné recenze.

• dodací lhůta

• Kvalitní značky za dobré ceny
    • Doba dodání a také mi vadí, ze nejsem dostatečně informována o stavu mojí objednávky

Dobrý obchod, jen zlepšit svoji dobu dodani anebo alespoň lépe zákazníka informovat onstavu jeho objednávky, jinak vše funguje skvěle

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi děkujeme za pozitivní recenzi.Informace pro zákazníka se generují automaticky ve chvíli, kdy je s jeho objednávkou provedena jakákoliv změna.Takže jako první se generuje zpráva o přijetí objednávky a následně zpráva o tom,zda je zboží objednáno nebo pouze částečně objednáno.Poslední týdny se informace zákazníkům opožďují a sice z důvodů pomalejší reakce na naši poptávku v Anglii.Věříme,že po předvánočním shonu, kdy jsou všechny dodavatelé maximálně vytížení se vrátíme zpět do starých kolejí.
    Váš Team Justoutlet

• velký výběr i větších velikostí
    • inzerují i zboží,které je vyprodané

dají se najít i pěkné a levné kousky oděvů

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

děkujeme za kladnou recenzi. K Vaší připomínce ohledně zboží které již není skladem. Jde o to , že náš mateřský web je aktualizovaný denně a aktualizace našich stránek má tedy nějakou prodlevu. Za tuto dobu se může stát i to,že některé zboží již není v nabídce. Na toto stále pracujeme, zrychlujeme a zdokonalujeme, ale 100% se to bohužel vyloučit nedá.
    děkuje, že jste u nás nakoupili
    Team Justoutlet

• Naprosto příšerná čeština ( popis zboží )

objednala jsem kvůli slevě, ale netuším, jestli zboží dojde

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

překladače na takové množství dat jsou opravdu nedokonalé a některé překlady velice krkolomné až úsměvné.
    Bohužel náš eshop obsahuje více než 300 tis.položek v různých modifikacích a tak není v současné době jiný nástroj.
    Věřím, že naše nabídka Vám vynahradí nedostatky překladačů.
    děkujeme za pochopení
    Team Justoutlet

• rozsáhlý výběr značkového zboží, velká škála velikostí, kvalitní fotky vystaveného zboží
    • neúplná aktuálnost zboží na skladě či objednací lhůta u dodavatele

obchod doporučuji, mejte časovou rezervu na dobu objednaného zboží. V případě, že nebude hned dostupné se může doba dodání prodloužit o pár dní.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi.
    Zboží,které nemáme fyzicky na našem distribučním skladu objednáváme v Anglii a bohužel,při pozdní distribuci na náš sklad do Čech jsme pak terčem nespokojených zákazníků.Snažíme se maximálně dodržovat dobu dodání od nás k zákazníkovi.Ale někdy nastane prodlení,které není naši vinou.
    S přáním hezkého dne Váš Team Justoutlet

• Velký výběr, dobrá cena
    • Web, Dodací lhůta - po týdnu zjistí, že zboží nelze dodat

Pokud nepospícháte, tak OK.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi.

• nízká cena
    • extrémně dlouhá dodací doba
    • zapomněli "zašantročili" moji objednávku

Zboží jsem si objednala, objednávka byla následně potvrzena. Čekala jsem 14 dní a musela jsem obchod kontaktovat. Poslali mi omluvný email, kde psali, že se má objednávka ZTRATILA. Následně jsem od nich na vyžádání obdržela 50% slevu na dopravu (alespoň to) a už je to opět týden a zboží stále nikde.

NEDOPORUČUJI!

Vážená paní Šindelářová,
    Vaše objednávka se neztratila,nikdo z našeho obchodu Vám tudíž nemohl podat takovouto mylnou informaci.Pouze jsme Vás a další zákazníky informovali s omluvou o tom,že jsme měli problémy s dodáním zboží z Anglie, z důvodů napadení virem jejich počítačové sítě, následného odstraňování a provádění inventury jejich skladů.Tudíž nám bylo pozastaveno zasílání objednávek.Vy jste reagovala mailem,že o Vámi objednané zboží máte i nadále zájem a žádala jste nějakou kompenzaci.Proto jsme Vám nabídli 50% slevy na dopravu.Zboží,které nebylo zasláno z důvodů problémů nám postupně dochází na náš distribuční sklad a tento týden bychom měli mít všechny opožděné objednávky vyřízené.Kdyby se Vaše objednávka ztratila,věřte nám,že bychom ji neměli ani v naší databázi a tudíž bychom Vám neposílali omluvný mail se zprávou o delší dodání zboží.
    S pozdravem Team Justoutlet

• Osobní odběr vPraze
    • Hledala jsem konkrétní zboží s možností osobního odběru.
    • Nepřesné údaje o dodací lhůtě

Obchod nabízel mnou žádané zboží
    Zbůsob dopravy na Uloženku mi vyhovuje.
    Obchod mohu doporučit,můj první nákup byl v pořádku

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    Váš Team Justoutlet

• Kvalitní zboží za příznivé ceny. Značky, které jsou mnohdy v kamenných obchodech nedostupné.
    • Popis zboží prostřednictvím automatického překladače. Je mi jasné, že u tak rozsáhlé nabídky je překlad pracný. Proto bych uvítal i originální popis v angličtině.

Nákup v obchodě doporučuji. Velký výběr, nízké ceny. Rychlé a solidní jednání.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze a děkujeme
    Team Justoutlet

• nové značkové oblečení a obuv za vynikající ceny
    • menší výběr

skvělá příležitost pro výhodný nákup

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi

Váš tem Justoutlet

dobry

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJI ZA VAŠE POZITIVNÍ HODNOCENÍ!!!
    VÁŠ TEAM JUSTOUTLET

• popis zboží je v česko-angličtině ( silně nesrozumitelné )

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

chápeme Vaši námitku a víme, že toto není ideální.
    Avšak naše nabídka obsahuje více než 300tisíc produktů s různými modifikacemi a jiný nástroj než google překlad v současné době neexistuje. Veškeré eshopy, které jsou na podobné bázi, tak jsou na tom naprosto shodně.
    Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že naše služby, kvalita a cena Vám toto vynahradí.
    děkujeme
    Váš team Justoutlet

• Kvalitní zboží
    • Akční ceny
    • Velký výběr velikosti bot

S obchodem jsem spokojená, zásilka dorazila poměrně rychle, ale musela jsem boty dvakrát vyměňovat, nemohli jsme stále trefit správnou velikost. I přesto bylo dodání všech zásilek rychlé. Určitě mohu obchod doporučit. Děkuji

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Vážená paní Jonová,velmi Vám děkujeme za kladnou recenci.Doufáme,že na potřetí se pokus se správnou velikostí bot zadařil
    Hezký den