• Velký výběr, dobrá cena
    • Web, Dodací lhůta - po týdnu zjistí, že zboží nelze dodat

Pokud nepospícháte, tak OK.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi.
    Váš Team Justoutlet

• nízká cena
    • extrémně dlouhá dodací doba
    • zapomněli "zašantročili" moji objednávku

Zboží jsem si objednala, objednávka byla následně potvrzena. Čekala jsem 14 dní a musela jsem obchod kontaktovat. Poslali mi omluvný email, kde psali, že se má objednávka ZTRATILA. Následně jsem od nich na vyžádání obdržela 50% slevu na dopravu (alespoň to) a už je to opět týden a zboží stále nikde.

NEDOPORUČUJI!

Vážená paní Šindelářová,
    Vaše objednávka se neztratila,nikdo z našeho obchodu Vám tudíž nemohl podat takovouto mylnou informaci.Pouze jsme Vás a další zákazníky informovali s omluvou o tom,že jsme měli problémy s dodáním zboží z Anglie, z důvodů napadení virem jejich počítačové sítě, následného odstraňování a provádění inventury jejich skladů.Tudíž nám bylo pozastaveno zasílání objednávek.Vy jste reagovala mailem,že o Vámi objednané zboží máte i nadále zájem a žádala jste nějakou kompenzaci.Proto jsme Vám nabídli 50% slevy na dopravu.Zboží,které nebylo zasláno z důvodů problémů nám postupně dochází na náš distribuční sklad a tento týden bychom měli mít všechny opožděné objednávky vyřízené.Kdyby se Vaše objednávka ztratila,věřte nám,že bychom ji neměli ani v naší databázi a tudíž bychom Vám neposílali omluvný mail se zprávou o delší dodání zboží.
    S pozdravem Team Justoutlet

• Osobní odběr vPraze
    • Hledala jsem konkrétní zboží s možností osobního odběru.
    • Nepřesné údaje o dodací lhůtě

Obchod nabízel mnou žádané zboží
    Zbůsob dopravy na Uloženku mi vyhovuje.
    Obchod mohu doporučit,můj první nákup byl v pořádku

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    Váš Team Justoutlet

• Kvalitní zboží za příznivé ceny. Značky, které jsou mnohdy v kamenných obchodech nedostupné.
    • Popis zboží prostřednictvím automatického překladače. Je mi jasné, že u tak rozsáhlé nabídky je překlad pracný. Proto bych uvítal i originální popis v angličtině.

Nákup v obchodě doporučuji. Velký výběr, nízké ceny. Rychlé a solidní jednání.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze a děkujeme
    Team Justoutlet

• nové značkové oblečení a obuv za vynikající ceny
    • menší výběr

skvělá příležitost pro výhodný nákup

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi

Váš tem Justoutlet

• Zkopírovala jsem vám všem tady email, který mi dnes napsali z Justoutletu, hned po té, co napsali, že mi neprodleně peníze zasílají zpět. Nechávám to bez komentáře.
    • Změnili jsme názor.
    • Vše jsme znovu prodiskutovali s majitelem firmy a rozhodli jsme se Vám zaslat plavky zpět.
    • Chtěli jsme být vstřícní s tím,že jsme Vám nabídli nemalou kompenzaci při objednání nových plavek.
    • Ale pokud bychom takto vycházeli vstříct s vrácením peněz každému,kdo nám vrátí zboží,které se stává neprodejné, pak bychom obchod mohli za chvíli zavřít.
    • Plavky Vám dnes odesíláme přepravcem PPL zpět

Ko

Vážená paní Vrublová,
    děkujeme Vám za Vaší recenzi,i když je negativní.Alespoň máme možnost veřejně se vyjádřit k Vaší reklamaci.Proběhlo mezi námi několik mailů,takže komunikace z naší strany byla v pořádku.Reklamovala jste plavky,které byly nepatrně rozpárané ve švu.Reklamace tudíž byla na místě.Nicméně plavky od Vás dorazily ušpiněné ve vnitřní části košíčků v bílé barvě od makeupu.Toto zboží se tudíž pro nás stává neprodejné nebo prodejné pouze s velkou slevou.Nevím,asi bych si v obchodě nekoupila nové zboží,na kterém jsou patrné známky toho,že ho měl již někdo na sobě.Zvlášťe,jedná li se o spodní prádlo.Co se týká balení zboží,hned v první reakci na Vaši reklamaci jsme Vám vysvětlili,že zboží posíláme v originál balení, v jakém přijde od dodavatele.Nemůžeme za to,že zrovna spodní prádlo nebo plavky, či jiné zboží menší velikosti chodí od dodavatele paradoxně v balení,do kterého by se vešla třeba mikina.Pokud je někdy v balení otvor,je to z toho důvodu,že zboží nejen před odesláním kontrolujeme,ale také musíme načítat kódy,abychom dle nich mohli vyhledat zákazníka,který zboží objednal.Jako kompenzaci jsme Vám nabídli, aby jste učinila objednávku na plavky nové, s tím,že Vám dáme velkou slevu a navíc nebudeme počítat dopravu.Trvala jste však na tom,abychom poslali plavky na posouzení výrobci.Na Vaši žádost jsme tak učinili,ale jak jsme předpokládali,výrobce uznal pouze párání ve švu,odmítl však uhradit celou částku za plavky,vzhledem k jejich dalšímu poškození (znečištění v části košíčků).Výrobce má na posouzení reklamace 30 kalendářních dnů,proto došlo k tomuto zdržení.
    Abychom definitivně ukončili neustálé mailování, které je nepříjemné jak pro nás,tak pro Vás, odešleme Vám plavky zpět, neboť si v rámci dobrého jména naší firmy nedovolíme nabízet zákazníkovi poškozené zboží.Nejsme second hand.

dobry

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJI ZA VAŠE POZITIVNÍ HODNOCENÍ!!!
    VÁŠ TEAM JUSTOUTLET

• popis zboží je v česko-angličtině ( silně nesrozumitelné )

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

chápeme Vaši námitku a víme, že toto není ideální.
    Avšak naše nabídka obsahuje více než 300tisíc produktů s různými modifikacemi a jiný nástroj než google překlad v současné době neexistuje. Veškeré eshopy, které jsou na podobné bázi, tak jsou na tom naprosto shodně.
    Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že naše služby, kvalita a cena Vám toto vynahradí.
    děkujeme
    Váš team Justoutlet

• Kvalitní zboží
    • Akční ceny
    • Velký výběr velikosti bot

S obchodem jsem spokojená, zásilka dorazila poměrně rychle, ale musela jsem boty dvakrát vyměňovat, nemohli jsme stále trefit správnou velikost. I přesto bylo dodání všech zásilek rychlé. Určitě mohu obchod doporučit. Děkuji

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Vážená paní Jonová,velmi Vám děkujeme za kladnou recenci.Doufáme,že na potřetí se pokus se správnou velikostí bot zadařil
    Team Justoutlet

• Před objednávkou mi na dotaz obchod mailem potvrdil dostupnost zboží, vzápětí objednávku zrušil, že je zboží nedostupné.

Neseriózní obchod.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

děkujeme,že jste si našel(la) čas na vyplnění recenze na náš obchod,i když byla negativní.Opět musíme podotknout,že nelze reagovat na anonymní recenze a tím pádem ani hledat důvod,kde vznikla chyba.Nebojte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů
    Team Justoutlet

• nevidím žádné zvláštní výhody, naopak. Pouze z důvodu,že nemám chuť se věcí dále zaobírat tak zboží nevracím. Jen pro upřesnění. V dodaných tričkách byly DÍRY!
    • Nekvalita a velikosti neodpovídají avizovaným.

Nedoporučuji

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

anonymní reakce jsou pro nás vždy zavádějící a o to více nás mrzí.Na Vaši stížnost nelze nijak reagovat,pokud nevíme, o jakého zákazníka a zboží se jedná.Věřte nám, že každé zboží před distribucí kontrolujeme a pokud obdrží zboží zákazník poškozené, má právo na reklamaci,která je v případě viditelné vady vždy uznána ve prospěch zákazníka.Je ale nutné,aby jsme se o poškozeném zboží dozvěděli a mohli tak apelovat na dodavatele.Co se týká kvality zboží,pouze prodáváme výrobce,na kterého máme,co se týká kvality,jen velmi ojedinělé negativní reakce.
    S pozdravem Team Justoutlet

D.den,byl to můj první nákup,jsem velmi spokojena,vyhověli mi i tím,že jsem objednala zboží,které jsem chtěla poslat déle.Tento obchod doporučuji!!!!!!!!!

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!

• Levné zboží.
    • velké množství nekvalitního zboží

Dvě trička ze tří, které jsem si koupila se mi po prvním praní srazili. Tak, že z nich mám mini tričko s extra velkou šířkou..
    Mikiny neodpovídají velikostem.(velikost XS odpovídá velikosti o dvě čísla větší).

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

to nás opravdu upřímně mrzí! My pouze prodáváme výrobce.
    Mnoho jich je velmi kvalitních a pokud nejste s kvalitou spokojena můžete se obrátit bez oba v na nás.

Skvělá komunikace, velká ochota

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!

• internet.objednávka

bez problému

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!
    VÁŠ TEAM JUSTOUTLET

• Prozákaznický přístup, děkuji za rady a rychlou akci. =)

Paráda, vyzkoušejte sami. My jsme spokojeni. =)

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI !!!

• priznive ceny
    • zatim nevím o ničem

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI

• Levne znackove zbozi
    • Zmatene velikosti zbozi, casto neodpovidaji prave velikosti zakaznika

Vrele doporucuji.

jsme pouze prodejce.
    Velikosti výrobců bohužel nejsme schopni ovlivnit...
    děkujeme za pochopení
    Team Justoutlet

• Nabízí zboží které není v prodeji.

Nespolehlivý.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

toto opravdu může napsat pouze ANONYM...
    Budte konkrétní a my rozhodně budeme reagovat jako na každou recenzi...
    děkujeme