Solidní jednání.

Hodinky jsem si zde objednal proto, že obchod uváděl rychlejší dobu doručení než ostatní obchody. Přestože zde byly o 500 kč dražší objednávku jsem udělal. Jaké bylo ale moje překvapení, když mi místo dárku k narozeninám pro mojí ženu dorazila jenom zpráva, že vlastně hodinky vůbec nemají a mít ani nebudou!

Jsme spokojeni,rychlé jednání ,zásilka dorazila velmi brzy a v pořádku.Děkujeme

• překvapivě široký sortiment skladem
    • existuje kamenná prodejna
    • nejnižší cena z porovnávače

Super

• Objednané zboží nebylo na skladě, rychle doobjednali a dodali.
    • -

ochota

• U zbozi je uvedeno skladem ale bohuzel skladem nebylo.

• Velmi dobrá komunikace a dodani
    • Nema

Doporucuji

Zboží sice došlo po delší době, ale s bezproblémovou komunikací, na každy email v řadu hodin byla reakce. Takže jsem spokojena, snad budou hodinky dobře sloužit.

• Výborná komunikace, rychlé dodání.

• Docela pěkný web, ale statusy o objednávce (které jsou doručovány na email) jsou nepřehledné, s chybami apod.
    • Zboží nemají skladem (což chápu tak, že je připraveno ihned k odeslání, nikoliv, že je na "externím" skladu a je potřeba čekat např. 14 dnů). Neochotný prodejce - vyloženě jsem se prosil, aby mi hodinky prodal, ovšem vymlouval se na pracovní cesty do zahraničí, nedostatek času apod. Musel jsem objednávku zrušit a nakoupit u konkurence.

Krajně nedoporučuju. Po všech stránkách tragický pokus o seriózní eshop. Nepravdivé, nebo zkreslující informace na webu, neochotný personál. Na trhu existuje mnoho konkurentů, kteří se řídí heslem "náš zákazník, náš pán", což u tohoto eshopu rozhodně neplatí.

• Nekvalitní, levne vypadající krabice pro balení perloveho náhrdelníku a naucnic zn. Misaki. Chybějící razítko u certifikatu.

• zboží ihned dodáno, z obchodu hned volají info o expedici, kvalitní zboží za super ceny

DOPORUČUJI

• Nejedná se o slabiny prodejce, ale dopravce - DPD, nejsem s jejich službami spokojená, změnili se jim podmínky doručování, nemusí zákazníka kontaktovat telefonicky, což ovlivňuje doručení.

• Myslela jsem, že zboží bude doručeno do 10 dnů
    • dlouhá dodací lhůta bez komunikace a upozornění ze strany obchodu

S nákupem, komunikací a hlavně cenou jsem byl maximálně spokojený, vše dorazilo v pořádku. Menší problémy byly s doručením u společnosti DPD v tom, že jsem byl půl dne v jednom městě a druhou část dne v jiném. Prý že podle nového systému který jim generuje trasy se ani v jednom městě ke mě nedostanou zrovna když tam jsem, takže jsem musel poprosit rodinu o převzetí.

• Bezprostředně po online zadání/přijetí objednávky telefonické zkontaktování zákazníka za účelem ověření objednávky a sdělení dalšího postupu

• cena, rychlost dodání a komunikace super!!!

• náhrdelník který jsem chtěla byl tady nejlevnější

obchod doporučuji

• Nevim
    • Skladem neznamená skladem

Nespolehejte se , že zboží určitě dostanete