• rychlé a kvalitní jednání, včetně dodání
    • rychlá a kvalitní technická pomoc řešení včetně vřelého přístupu k daným otázkám
    • opravdu spokojen s neočekávanou ochotou děkuji
    • NIC

technická pomoc Ok, rychlá dodávka včetně ceny Ok

Dobrý den Franto,
    Velice si vážíme Vaší recenze a udělením plného počtu hvězd, včetně doporučení. Snažíme se o to, abychom měli samé spokojené zákazníky a přitom se snažíme ceny držet " proklatě nízko". To je největší reklama pro naší firmu.
    Doufáme, že se na nás v boducnu opět obrátíte.

www.jppool.cz

• dobrá cena ,brzký termín dodání

všechno v pořádku

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

děkujeme za Vaše kladné hodnocení i doporučení. Jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojen. Těšíme se na Vaši další objednávku.

• rychlost,

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

jsme rádi, že jste u nás sehnal přesně to, co jste hledal a objednávka splnila Vaše očekávání. Děkujeme za doporučení a udělení 5 hvězd ve všech hodnotících aspektech.

www.jppool.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Oceňuji velice vstřícné jednání, objednané zboží přišlo včas a v pořádku.

Mohu bez obav doporučit.

Dobrý den Lenko,

děkujeme za nálepku doporučení našeho obchodu, ke kterému byly přidány plně vyplněné hvězdy v hodnocení. Jsme nad míru rádi, že jste nakoupil/a právě v našem obchodě a byl/a jste s celým procesem Vaší objednávky spokojen/a.

• Rychlost ,přehlednost a popisky srozumitelně

Spokojenost mohu doporučit

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

jsme polichoceni, že jste využil /a právě našich služeb a byl / a jste s průběhem a rychlostí vyřízení Vaší objednávky spokojen /a. Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení.

Přejeme pěkný den

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Rychlé dodání, odborná rada i po telefonu. Sympatické jednání.

Žádný problém, objednal, vyzvedl, vše v pořádku. Odborná rada i po telefonu. Sympatické jednání. Doporučuji

Dobrý den pane Stejskale,

mockrát děkujeme za Vaší kladnou recenzi, ke které jste přidal plných pět hvězd hodnocení. Stejně tak děkujeme za udělení doporučení. Budeme rádi, pokud i v budoucnu využijete našich služeb.

• Rychlá dodávka
    • Rychlá reakce na dotaz

Doporučuji e-shop pana Parýzka i ostatním, má dobré ceny a rychlé dodání.

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

jsme rádi, že jste využil našich služeb a našel jste u nás přesně ten sortiment, který jste vyhledával. Děkujeme za stoprocentní hodnocení a stejně tak za doporučení.

Příjemný den
    www.jppool.cz

• - rychlé a bezproblémové vyřízení objednávek
    • - příznivé ceny
    • - max.spokojenost

Doporučuji.

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení s udělením sta procent, ke kterému jste přidal i doporučení. Snažíme se nabídnout široké spektrum zboží, které průběžně aktualizujeme. Vaše spokojenost je hnacím motorem pro celý tým našich pracovníků, který se podílel na vyřízení Vaší objednávky.

Pěkný den
    www.jppool.cz

• Naprostá spokojenost,všem doporučuji nakupovat u odborníků kteří tomu rozumí.

Nejlevnější a s dostupnými věcmi skladem.

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

děkujeme za naplnění všech pěti hvězd až po okraj. Stejně tak děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší nabídkou a cenou výrobků, které se snažíme držet co nejníže.

Přejeme pěkný den

• rychlost dodání

Takhle to má být

Dobrý den Michale,

děkujeme za udělení sta procent spokojenosti s naším obchodem, stejně jako za udělení doporučení. Snažíme se zboží odesílat co nejdříve, vždy však závisí na době objednání a dostupnosti zboží na hlavním skladě.

• dobré ceny
    • šíře sortimentu
    • volba dopravce

obchod je v pohodě, ale dopravce doručoval zboží od středy do pondělí :-(

Dobrý den Pavle,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s cenami našich výrobků a šíří sortimentu. Naopak nás mrzí, že dopravci trvalo dodání delší dobu. Neustále se snažíme naše služby zlepšovat.

www.jppool.cz

• profesionální jednání, maximální ochota a vstřícnost, vždy perfektně poradí a zodpoví všechny otázky, mají obrovskou trpělivost se zákazníkem, namísto slané vody nám doporučili CRYSTAL a jsme maximálně spokojeni, koupeme se nyní bez chlóru, děti mají atopický ekzém, projevuje se zlepšení vlivem koupání v měděné vodě, doktorka na kožním to velice uvítala, málem jsme udělali chybu a koupali bychom se v chlóru.

Je to vážně nejlepší obchod, co známe, naprostá spokojenost

• Rychlost, komunikace,ochota, technická pomoc

velmi OK

Dobrý den Franto,

Příjemný den

• Solidní jednání

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

předně bychom Vám chtěli poděkovat za hodnocení se sta procenty Vaší spokojenosti, následně také poděkovat za udělené doporučení. Budeme se snažit Vaše očekávání splnit i při Vaší případné další objednávce.

Přejeme příjemný den
    www.jppool.cz

• Rychlé a příjemné jednání.
    • Skvělé ceny.

Doporučuji - během 2 dnů - objednán náhradní díl i namontován.
    Opravdu rychlé jednání. Super ceny.

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

Vždy se snažíme, aby zákazník měl opravu zajištěnou co nejdříve.
    Vážíme si Vašeho hodnocení a udělení 5 hvězd.
    Přejeme Vám hezký den