Byl to můj první nákup

Vše ok, perfektní komunikace, hned odeslano. Doporučuji

• Ochota pomocí a poradit
    • Přehledný eshop

Cela objednávka doručena včas a v pořádku. Nebyl jediný problém.

• výhodné ceny - pro mě priorita

Infrasauna, kterou odsud mám je výborná. jsem rád, že jsem nakoupil tady. Už plánuji i vířivku.

• ++++++++
    • Skvěle

Jsem rad, ze jsem tady sehnal potřebné produkty za dostupnou cenu.

• Skladová dostupnost
    • Výběr od bazénů až po doplňky

Moje další objednávka zde a opět moje velká spokojenost. Najdu zde co potřebuji.

Kvalita komunikace, snadný nákup.

Dobrý den Tome.

Velice si vážíme Vaši kladné recenze. Snažíme se každému zákazníkovi maximálně věnovat a Vaše kladné recenze jsou to, co nás v naší práci žene kupředu. Budeme i nadále naše služby zkvalitňovat a dodávat více zboží.

• Rozsah sortimentu
    • Odborné poradenství

Jsem rad za nákup zde.

Dobrý den.

Velice si vážíme Vaši kladné recenze. Snažíme se každému zákazníkovi maximálně věnovat a vždy doporučit to nejvhodnější zboží. Vaše kladné recenze jsou to, co nás v naší práci žene kupředu. Budeme i nadále naše služby zkvalitňovat a dodávat více zboží.

www.jppool.cz

• Přístup se kterým se věnují zákazníkovi, i když někdo jako já neví a nevyzná se, tak pomůžou
    • ceny a doba dodání

Jsem uplně nejvíc spokojen!

Dobrý den pane Reneku.

Velice si vážíme Vaši kladné recenze. Snažíme se s každému zákazníkovi maximálně věnovat a Vaše kladné recenze jsou to, co nás v naší práci žene kupředu. Budeme i nadále naše služby zkvalitňovat a dodávat více zboží.

www.jppool.cz

Doporučuji , žádný problém !

Dobrý den.

Velice si vážíme Vaši kladné recenze.

Vše super.

www.jppool.cz

• výborná komunikace, vstřícnost, rychlé dodání

• Dobrá cena

Dobrý den.

Velice si vážíme Vaši kladné recenze. Budeme se i nadále naše služby zkvalitňovat a dodávat více zboží.

www.jppool.cz

• Testovací proužky které mají 25ks resp. 10ks v balení vycházejí velmi draze, navíc počet kusů v balení je uveden pouze u 50ks, z čehož jsem při podobných cenách usoudil (mylně) že 50ks obsahují všechna balení :-(

Reakce obchodu JPpool vše pro bazény

Dobrý den pane Hendrychu.

Pokud by jste nás kontaktoval, jistě bychom Vám vše sdělily a pokusily se najít to nejlepší řešení.

Vždy se snažíme o to, aby všichni zákazníci u nás byly spokojeni a rádi se k nám vracely.
    Na testry máme několik dodavatelů a cena je samozřejmě závislá na kvalitě každého daného výrobku.
    Pokud by jste u nás v budoucnu nakupoval, což bychom byly velmi rádi, obraťte se na nás a mi Vám rádi doporučíme to pro Vás nejvhodnější zboží.

S přáním krásného dne

Zbozi mohlo byt lepe zabaleno. Jedna nadoba se otevrela a castecne vysypala. Stacilo by prelepit viko.

• výhodná cena oproti konkurenci

• rychle, spolehlive
    • nevim o zadne

doporucuji bez vyhrad

• dobré ceny

vše OK

• komunikace s majitelem

je to můj první kontakt s tímto obchodem a je reálné, že až nastane venkovní bazénová sezona, že budou následovat další

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.