Velký výběr zboží pro nastávající maminky. Rychlé doručení zboží a dobrá komunikace s obchodem. S kvalitou dodaného zboží jsem rovněž spokojená.

Koupeno jako dárek

rychlost, spolehlivost, kvalita zboží

• Kvalita triček
    • Trička mi dobře sedí

+ výborná komunikace
    + rychlost dodání

Super trička, rychlé dodání.

• Kvalitní dobře padnoucí oblečení, výroba v ČR
    • Rychlé dodání (do druhého pracovního dne)

Celková spokojenost, objednávám opakovaně, hlavně tehotenské a kojící oblečení.

• výborný produkt
    • krátká doba doručení

Nakup u Jožánka mohu jen doporučit. Obleceni dorazilo brzy,navíc je kvalitně zpracované.
    Dekuji

Kvalitní zboží, poctivě ušité, příjemný materiál, který drží tvar a barvu, česká výroba, co víc si člověk může přát. Maximální spokojenost.

• Kvalitní oblečení
    • Česká výroba

Zboží přišlo v pořádku, kupovala jsem soft kabátek, sukni a trička. Vše vypadá pěkně a splnilo moje očekávání. Velice oceňuji možnost telefonní konzultace ohledně velikostí oblečení, paní byla velice milá a ochotná a poradila mi s velikostmi.

• RYCHLE DODANO

• Rýchle vyřízení a doručení
    • Kvalitní oblečení

• Kvalitní produkty
    • Rychlé odeslání

• Přehledný nákup ma e-shopu

• výběr z kvalitního zboží

kvalitní zboží rychlé dodání

Zimni bunda s lepenymi švy je hezká, neni vsak tak tepla, jak deklaruje obchod. Rovnez nepromokavost je sporná. Od nákupu druhe bundy pro dalsi vnouce jsem proto upustila.

Reakce obchodu Jožánek

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s bundou spokojená.
    Její nepromokavost garantujeme- je ušitá z nepromokavého materiálu a všechny švy má lepené, pod zipem je podkryt. Nerozumím dobře slovnímu spojení "nepromokavost je sporná"- promokla nebo ne? Pokud by promokla, určitě nám ji pošlete na reklamaci, ať můžeme případnou vadu prověřit, resp. vyřešit.
    Mrzí nás, že bunda Vám nepřipadá ani dost teplá. Všichni ostatní zákazníci, kteří tuto bundu zakoupili a poslali nám zpětnou vazbu, ji hodnotí jako velmi teplou. Protože tuto bundu nosí už druhou zimu i 3 z našich 4 dětí i v těch největších mrazech, tato Vaše zkušenost je pro nás opravdu překvapením.
    Všimli jsme si, že celkově nedoporučujete náš obchod, ale nezaznamenali jsme žádný problém s vyřízením Vaší objednávky nebo zákaznickým servisem. Je nějaký jiný důvod, kromě nespokojenosti s výrobkem, proč náš obchod nedoporučíte ostatním zákazníkům? Pokud ano, budeme Vám vděčni za zpětnou vazbu na e-mail [email protected].
    Děkuji, Jana Gebauerová

• Úžasně pohodlné těhotenské legíny