Po zaplacení žádná komunikace

Reakce obchodu JODA materiál

v pátek jsme evidovali platbu, zboží bylo odesláno hned v pondělí (kdy Vám také byla doručena sms s přibližným časem doručení). V úterý, kdy bylo zboží doručováno, jste byla kontaktována telefonicky přepravcem, kde dle slov řidiče telefon zvedlo malé dítě a nebyla jste na adrese zastižena. Veškerá komunikace tedy z naší strany proběhla v pořádku a tím pádem nás Vaše negativní recenze velice mrzí.

JODA materiál

Do dnešního dne nemám odpoved na objednávku,kamínek i rour.
    Nevím zda a kdy zboží dostanu.
    Tož tak. Antonín Stojan

Dobrý den pane Stojan,

všechny potřebné informace jste obdržel prostřednictvím emailu, ihned po odeslání Vaší objednávky. Kamna jsme Vám samozřejmě odeslat nemohli, když jste objednávku neuhradil. Pokud Vám cokoliv nebylo jasné, mohl jste to řešit dotazem na tel. čísle uvedeném na našem e-shopu, nebo dotazem prostřednictvím emailu. Velice náš mrzí, že jste se to rozhodl řešit prostřednictvím negativní recenze, která v tomto případě není opodstatněná.

JODA materiál

Než jsem zboží objednal,ověřoval jsem dostupnost konkrétního modelu a bylo mi potvrzeno,že je skladem. Jakmile jsem objednal a odeslal nemalou částku vše bylo jinak!

Reakce obchodu JODA materiál

konkrétní model skladem byl, ale bohužel v jiné barvě než jste požadoval. Jednalo se o naši interní chybu, kde jsme měli v systému špatně uvedenou barvu daného modelu. Tuto záměnu jsme zjistili až při expedici a byl Vám nabídnut stejný model pouze v jiné barvě, který jste vřele přijal a za to Vám děkujeme. Věříme, že se stávají i horší chyby než byla tato. Ještě jednou se omlouváme za komplikace a děkujeme za objednávku.

• Nízká cena poštovného
    • Zboží (zpětná klapka) přišla odlišná než jaká byla na obrázku - přišel Peštan (nejlevnější klapka, která se jinde dala sehnat levněji)
    • Kurýr se ozval až u dveří domu - bez předchozího avíza jak od firmy, tak dopravce DPD

Už bych zde nenakoupil.. Obrázky očividně jen ilustrační.. Kdybych to vědětl, koupím jinde o 200Kč levněji.. Klapka přišla Peštan, na obrázku s červenou aretační kličkou.. Naprosto jiný výrobce a i kvalita.. Přišel jen jeden email od firmy, bez informace o odeslání.. Kurýr přijel bez očekávání..

Reakce obchodu JODA materiál

moc se omlouváme za tuto nepříjemnost. Dodavatel nám dodal jiné klapky než obvykle a my jsme nezměnili na e-shopu obrázek u dané položky - už je opraveno. Je to čistě naše chyba a budeme se snažit aby se neopakovala.